Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ενδυμασια σκλαβας, σκλαβου

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος τασος0, στις 19 Ιουνίου 2005.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Προσγειωνεται?????????????
    Slave24 απιστευτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Διαθετεις sfaliarodrom??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  
     
  2. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Ομολογουμένως άκρως όμορφο κολλάρο   Θα μπουρούσε βέβαια να είναι και το κόσμημα μιας πολύ καλής συλλογής από εξοδούχα κοσμήματα. Ιάνθη εύγε!
     
  3. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor



    Σας ευχαριστώ Master_Spiler!  
     
  4. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Σας παρακαλώ Miss Ιάνθη, η ευχαρίστηση όλη δική μου  
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Επισης να προσθεσω οτι μια ευπρεπης ενδυμασια για εναν αρρενωπο σκλαβο ειναι να του φορεσουμε μια εξωμη βραδυνη τουαλετα, γοβες στιλλετο, να του κανουμε την μουρη χεσε μεσα με τον κραγιον, και με την τριχα καγκελο να τον περιφερουμε εις το κεντρο της πολης με μια ταμπελλιτσα κρεμασμενη μπροστα του που να γραφει ευαναγνωστα και ορθογραφημενα, "Εγω ειμι το Τριωδιον το αληθινον, του Ριο ειναι fake".
    Χαστουκια επιβαλονται εις τακτα χρονικα διαστηματα οταν λογω υποδηματων χανει την ισσοροπιαν του.
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    να μην έχει και ένα plug στη τρυπούλα του ;;;  
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor


    Ενα???????????????????????Πολυ λιγο βρε παιδι μου!!!!!!!!
    Δυο των 20 εκατοστων και μαλιστα σε λειτουργια!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Διοτι ετσι εχεις και εναν επιπλεον λογο να τον χαστουκιζεις διοτι ακους το "ζζζζζζζζζζζζζζζζζζ", και μετα τον φουσκο του λες. "Sorry dear idiot, νομιζα πως με τριγυριζε μια μυγα".  
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    αυτός δεν είναι κόλος, αλλά αν τους χρησημοποιείς για παπουτσοθήκες εσύ ... γιατί όχι και για πουτσοθήκες ?!?!?!
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

      :rollinglaugh:Σωστο σε βρισκω!
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    ναι σήμερα είμαι διαβασμένο το άτιμο ..!  
     
  11. Dr.Avalanche

    Dr.Avalanche New Member

    Το κολλάρο είναι το μόνο σταθερό must για σκλάβα/ο, όλα τα άλλα πρέπει να αλλάζουν τακτικά για να γίνεται παιχνίδι και να μην καταλήξει βαρετό...