Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

εχω μεγαλη διαστροφη και συναμα παραπονο...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος strapon_boy_gr, στις 28 Μαϊου 2009.

  1. strapon_boy_gr

    strapon_boy_gr New Member

    γιατι ενω μου αρεσουν οι λαγνιες,(κοπρολαγνια,ουρολαγνια,φτυσιματα,κλισματα,γυναικεια εσωρουχα) δεν μπορω να βρω καποια γυναικα που θα εχουμε σχεση και δεν θα φοβαμαι μην μαθευτει κατι για αυτο που μου αρεσει.  
     
  2. Emma

    Emma Contributor

    Kαι το θέμα του νήματος/προς συζήτηση είναι.....;
     
  3. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: εχω μεγαλη διαστροφη και συναμα παραπονο...


    Θεωρώ απαραίτητη μιά διευκρίνιση:

    Αυτό που ζητάς ανοίγοντας αυτό το νήμα και κάνοντας αυτές τις δηλώσεις είναι να σου πούμε απλώς ότι συμπάσχουμε,
    και μπορεί να δακρύσουμε ίσως κι εμείς μαζί σου, ή μπορούμε μήπως να κάνουμε και κάτι άλλο γιά σένα;


     
  4. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Μαλλον μπερδεψε το που επρεπε να μπει το συγκεκριμενο νημα.

    Μου φαινεται οτι ειναι και ο ιδιος μπερδεμενος.

    Τελικα φιλε μου σε ενδιαφερει να εχεις σχεσεις με γυναικες ή με αντρες; Η και με τα δυο φύλα; Διαβασα τα προηγουμενα ποστς σου και στο ενα βλεπω οτι αναφερεσαι σε γυναικες. Σε καποια αλλα αναφερεσαι σε αντρες. Το πιο φοβερο ηταν αυτο που εγραφες οτι στα 16 σε γαμησε ενας Χ σε μια οικοδομη και μαλιστα ετρεμες απο καυλα, αρα προφανως δεν ηταν η πρωτη σου φορα αλλιως μαλλον θα ελιωνες απο πονο. Αν δεν τα ξεμπερδεψεις παντως μαλλον με το παραπονο θα μεινεις.
     
  5. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    O άνθρωπος ρωτάει κάτι απλό..

    Πως μπορεί να διασφαλίσει την εχεμύθεια σε μια σχέση..

    Πως ξέρουμε πως ο άνθρωπος με τον οποίο μοιραστήκαμε κάποια γούστα μας,δεν θα βγει να δώσει ρεπόρτο σε κοινούς γνωστούς ή φίλους;


    Τα λέω καλά;;  
     
  6. extreme32

    extreme32 Regular Member

    απαπααα. αυτο λεει;
     
  7. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    Γιατι δεν εχεις αλλαξει χωρα ακομα.
     
  8. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Σωστό κι αυτό. Βλέπεις, σε κάθε χώρα του πολιτισμένου κόσμου με το που θα πει "είμαι κοπρολάγνος" οι γυναίκες θα τρέχουν από πίσω του. Μη σου πω πως θα αποκτήσει και προσωπικό fan club  
     
  9. Το προβλημα σου ειναι αν θα βρεις εχεμυθη γυναικα για τα γουστα σου?βρες πρωτα γυναικα με τα γουστα σου.Αυτο ειναι πιο δυσκολο.Ελεος.
     
  10. strapon_boy_gr

    strapon_boy_gr New Member

    Απάντηση: Re: εχω μεγαλη διαστροφη και συναμα παραπονο...


    Φιλε μου ηταν οντως ο πρωτος μου αντρας αλλα ειχα ανοιχτη μονος μου πολυ πριν με μπουκαλι.οκ;δεν μου αρεσει να με αμφισβητουν γιατι ειμαι αληθινος.μου αρεσουν και τα δυο φυλα αλλα περισσοτερο οι γυναικες.
     
  11. Emma

    Emma Contributor

    Για το θέμα του νήματος δεν μας απάντησες όμως και, για να πω την αλήθεια μου, εμένα για κεκαλυμμένη αγγελία μου μοιάζει.
     
  12. atasai

    atasai Regular Member

    Παρότι υπάρχει οργανωμένο σχέδιο εναντίον της αστρολογικής γνώσης σε αυτό το φόρουμ, σου προτείνω να βρεις έναν/μία Σκορπιό που είναι διαστρεμμένοι και εχέμυθοι ταυτόχρονα.