Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

η γυναικα μου ειναι bi or lesb? Λέτε έχει τάσεις ? η απλως με θελει σκλαβο?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος kostakis35, στις 20 Μαϊου 2011.

  1. kostakis35

    kostakis35 New Member

    θα σας αναφερω μερικα fetix στο σεχ που αρεσουν στην γυναικα μου και σε εμενα να της τα κανω και να μου κανει,θα ηθελα την γνωμη σας,εαν επειδη της αρεσουν αυτα ειναι bi or lesbia?
    καβλωνει τρελα να παιζει με τις ρογες μου,να τις δακωνει και να τις γλειφει καθως να μου χουφτωνει τα βυζακια μου.Της αρεσει τρελλα να της γλειφω το μουνι τον κολο και τις ρογες.ΤΗςαρεσει να μου δακωνει την πλατη και να κατεβαινει σιγα σιγα προς τα κολομερια μου.
    Μου εχει πει να ξυριζομαι παντου γιατι της αρεσει εκτος τις μασχαλες και τα ποδια,μου χαιδευει και μου χουφτωνει το κολαρακι μου λεγοντας τι καβλα ειναι και οτι θελει να το φαει,μου γλειφει την κολοτρυπιδα μου βαζει δαχτυλα και ενα πρωκτικο παιχνιδι που εχουμε,αλλοτε παλι με αρπαζει και με φιλαει στα ορθια χονοντας το ποδι της αναμεσα στα ποδια μου και με το γονατο αρχιζει να με τριβει απο κατω καθως που χουφτωνει τον κολο.Μια φορα σε ενα ταβερνακι που τρωγαμε εχωσε το χερι της απο πισω μεσα στο παντελονι και μου χαιδευε τον κολο και μου αγορασε και ενα σλιπακι αντρικο που ειναι ανοικτο απο πισω.
    τι λετε?τι τασεις εχει?θα με βοηθουσε η αποψη σας για να μπορεσω να την καθοδηγησω.ευχαριστω
     
  2. sw

    sw

    ...μαλλον να την αφησεις να σε καθοδηγησει πρεπει
     
  3. Uther

    Uther Contributor

    Απάντηση: η γυναικα μου ειναι bi or lesb?lete exei taseis?η απλως με θελει σκλαβο?

    Αν ήταν les γιατί να είναι μαζί σου; Επειδή δηλώνεις σκλάβος θα συμφωνήσω με τον sw...
     
  4. Sirbaid

    Sirbaid Regular Member

    Re: Απάντηση: η γυναικα μου ειναι bi or lesb?lete exei taseis?η απλως με θελει σκλαβο?

    Αν αυτά που κάνει σ' αρέσουν άφησε την να εκφραστεί, δως της τον χωρο να σου δείξει τι θέλει.... σίγουρα δεν μοιάζει για lesb..
     
  5. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: η γυναικα μου ειναι bi or lesb?lete exei taseis?η απλως με θελει σκλαβο?

    Εγώ δεν καταλαβαίνω σε τι θέλεις να την καθοδηγήσεις.
    Αν δεν σου αρέσουν αυτά που κάνει ή αυτά που σου ζητάει να της κάνεις εσύ, τότε δεν έχεις παρά να της το πείς, εκτιμώντας όμως εκ των προτέρων πιθανή απογοήτευσή της με επιπτώσεις στη σεξουαλική σας σχέση.
    Αν πάλι σου αρέσουν ότι κάνετε μεταξύ σας, δεν υπάρχει λόγος να θέτεις το ερώτημα.
    Όσο για το εάν είναι bi ή lesb,υπάρχει τρόπος νομίζω να το διαπιστώσεις βέποντας την αντίδρασή της εάν της πρότεινες εσύ πρώτος την συμετοχή τρίτου ατόμου (bi ή lesb) στην σεξουαλική σας ζωή, μιλώντας όμως τελείως υποθετικά, και όχι για πραγματική πρόθεση.
     
    Last edited: 20 Μαϊου 2011
  6. Απάντηση: η γυναικα μου ειναι bi or lesb?lete exei taseis?η απλως με θελει σκλαβο?

    Νηματοθέτη, είσαι τρολλ.  
     
  7. SlaveRose

    SlaveRose Regular Member

    Απάντηση: η γυναικα μου ειναι bi or lesb?lete exei taseis?η απλως με θελει σκλαβο?

    δεν είναι ούτε lesb ούτε bi είναι pan .. της αρέσει το sex .. άντε τυχερός είσαι   ούτε σε θέλει για σκλάβο .. γιατί δεν σε τραβάει με αλυσίδες και δεν χτυπάει με μαστίγιο  
     
  8. john_m

    john_m Bollocks mandola

       
     
  9. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Re: Απάντηση: η γυναικα μου ειναι bi or lesb?lete exei taseis?η απλως με θελει σκλαβο?

    δεν κανουν τα μαστιγια και οι αλυσιδες τους σκλαβους.Ενιοτε ουτε τους Κυριαρχους...
     
  10. deluxe

    deluxe Regular Member

    Και μετα φαγατε, ε;
     
  11. sw

    sw

    Re: Απάντηση: η γυναικα μου ειναι bi or lesb?lete exei taseis?η απλως με θελει σκλαβο?

    ...μπαααα...

    ...να βρει κι αλλη μια γυναικα να παιξει μαζι τους και οταν εκεινη ερθει εκεινος να προφασιστει καποια επειγουσα υποθεση και να τις αφησει μονες τους. Με την προυποθεση πως εκεινη αρεσει στην γυναικα του. Αμα περασουνε καλα μονες τους τοτε μπορει να ειναι και μπαη .
     
  12. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: η γυναικα μου ειναι bi or lesb?lete exei taseis?η απλως με θελει σκλαβο?

    Τι τις θελετε τις ταμπελες δεν καταλαβαινω.
    Ειμαι λεσβια, εισαι bi, ειναι Αφεντης.
    Την βρισκετε? Περνατε καλα? Αυτο εχει σημασια!
    Απολαυστε το....