Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

η ιστορια μου

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος irini_s, στις 6 Οκτωβρίου 2007.

  1. tsouknida

    tsouknida Regular Member

    Απάντηση: Re: η ιστορια μου

    Εχω ανατριχιασει ολοκληρη!!Ειμαι σιγουρη πως εσυ δε θα μασουσες ακομη κ να του τον κοψεις κ να του τον δωσεις να τον φαει...Αισχος,αηδια κ οργη.Αθωες παιδικες ψυχες....
     
  2. zinnia

    zinnia Contributor

    Δεν μας κουρασες κοριτσακι μου. Ισα ισα μας τιμησες που μας εμπιστευτηκες. Το καταλαβαινω πως δεν εχεις χρηματα και αυτα τα πραγματα κοστιζουν, επιτρεψε μου να επικοινωνησω με μια φιλη ψυχολογο για να μαθω που μπορεις να πας χωρις να πληρωσεις σεντς και να σε αναλαβει καποιος σοβαρος κι υπευθυνος επιστημονας. Θα σου στειλω μηνυμα στο πμ σου οταν μαθω , και αποφασιζεις εσυ.

    Η γνωμη μου ειναι πως δεν πρεπει ν ακους την αποψη του καθενος μας που δεν ειναι ειδικος να σε βοηθησει , και η μονη υπευθυνη αντιμετωπιση ειναι να σε κατευθυνουμε σε καποιον που ειδικευεται σε τετοια θεματα.
     
  3. irini_s

    irini_s New Member

    Σε ευχαριστω Zinnia.
     
  4. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    σου προτείνω να μην βγάζεις μόνη σου συμπεράσματα για το τι σου αξίζει αλλά όπως σου έχουν προτείνει και άλλα μέλη να ζητήσεις την συμβολή ενος ειδικού.

    όπως σου είπε και η zinia μην περναει κάν από το μυαλό σου πως μας κουράζεις

    και καλώς ήρθες ειρήνη
     
  5. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: η ιστορια μου

     
    Ειναι αληθινη ιστορια αυτο?
    Αν ναι μιλησε με τους ειδικους που σου ανεφεραν τα παιδια δεν χρειαζονται χρηματα..
    Αν οχι..  
     
  6. Maley

    Maley Contributor

    Ιρινι περιττο να πω πως αισθανομαι..ενα πραγμα θελω να ξερεις..οτι στο εξης δεν εισαι μονη σου...εμπιστευσου με, εμπιστευσυ μας..
     
  7. Lord

    Lord New Member

    Απάντηση: η ιστορια μου

    Ειρήνη,

    επισκέψου και την σελίδα: Το χαμομηλάκι
    hamomilaki . blogspot . com

    ίσως κι εκεί νοιώσεις ότι μπορείς να βρεις κάποιους φίλους.

    (Αν δεν επιτρέπεται η προβολή άλλου ιστοχώρου, παρακαλώ σβήστε το post, αλλά επειδή είναι ειδική περίπτωση ...)
     
  8. antonios

    antonios New Member

    an einai dinaton... stenahwrithika para poli diavazontas to.

    paroti den eimai sti thesi sou, pisteuw pws tha itan kalo na episkefteis kapoion eidiko - an einai thema oikonomikis anesis tha sou dwsw egw ta lefta
     
  9. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: η ιστορια μου

    Δεν χρειαζεται, κανεις να δωσει χρηματα, ουτε καν η ιδια.. Ολες οι οργανωσεις σχετικες με την κακοποιηση παρέχουν δωρεαν την υποστηριξη κ βοηθεια τους κ έχουν πολυ καλους ειδικους..



    υγ: Ισως ακουγομαι σκληρη .. αλλα μη βιαζεστε να βαλετε το χερι στην τσεπη.. κ δεν αναφερομαι μονο για την συγκεκριμενη περιπτωση..
     
  10. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: η ιστορια μου

    Και εγω την εχω αυτην την απορια.
     
  11. irini_s

    irini_s New Member

    Αntonio, σε ευχαριστω παρα πολυ για το ενδιαφερον, ομως εννοειτε πως σε καμμια περιπτωση δεν θα δεχομουν λεφτα ετσι, οχι για να σε προσβαλλω, αλλα επειδη θεωρω πως ολο αυτο πρεπει να το αντιμετωπισω μονη μου. Και πιστευω πως θα βρω το κουραγιο να το κανω.
    Ξερετε ομως τι με φοβιζει πιο πολυ? Η αντιδραση του εαν το μαθει. ισως ακουγεται χαζο.

    νομιζω οτι απαντησα σε προηγουμενο post μου.
     
    Last edited: 6 Οκτωβρίου 2007
  12. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: η ιστορια μου

    Οτι κ να σου πουμε εμεις εδω ιρινι θα ειναι αυθαιρετο ίσως κ επικινδυνο.. λογω αγνοιας χερισμου τετοιων υποθέσεων, τους φοβους σου αυτους θα τους αντιμετωπισεις με τους ανθρωπους που πρεπει κ ειναι υπευθυνοι σε οτι σε συμβουλεψουν..

    ΓΡΑΜΜH SOS ΤΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΙΣΟΤΗΤΑΣ 210-3220900
    ΚΕΝΤΡΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΚΑΚΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ: 210 5235318 και 5235250
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ: 210 4112091 και 4129101
    ΞΕΝΩΝΑΣ ΚΑΚΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 210 5244657
    ΔΙΚΤΥΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΗ ΤΗΣ ΑΝΔΡΙΚΗΣ ΒΙΑΣ ΚΑΤΑ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (δευτ-παρ 16.00-20.00)210 3828126
    ΓΡΑΜΜΗ "ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ" ΓΙΑ ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ 800-118-88881
    ΑΝΟΙΚΤΗ ΓΡΑΜΜΗ ΟΙΚ/ΑΚΗΣ ΣΥΜΒ & ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ 2105234737 ΑΝΟΙΚΤΗ ΓΡΑΜΜΗ ΕΦΗΒΩΝ ΚΑΙ ΝΕΩΝ 210 3638833