Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

η ιστορια μου

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος irini_s, στις 6 Οκτωβρίου 2007.

  1. H Lilith νομιζω οτι εβαλε το θεμα στη σωστη του βαση και εμενα με
    ξενισε λιγο το γεγονος οτι θεωρεισε οτι ειδικα εδω θα την
    καταλαβουν και στο LOVE.GR Θα την καταλαβαιναν και ποιο
    πολλες απαντησεισ θα επερνε. απο την αλλη μην λεμε και πολλα
    ισως να ειναι και αληθεια αλλα προσωπικα δεν πιστευω και πολυ
    ουτε τις μεγαλοστομιες ουτε και τις υπερβολικα δραματικες ιστοριες
    που γραφονται στα διαφορα φορουμ σημβαινουν στη ζωη αλλα
    δεν ξερω κατα ποσο καποιος που το εχει μεσα του θα το εβγαζε
    ετσι απλα σε ενα φορουμ.
     
  2. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: η ιστορια μου

    Το LONE. GR cornilie ειναι πιο σοφτ, ενω το δικο μας πιο αγριο και τετοιες ιστοριες διεγειρουν και καπιους (αρωστημενους) Σαδιστες που στο χωρο αυτο υπαρχουν ενω στο LOVE.GR που να τους βρεις....., γι' αυτο αλλωστε το στατους λεει σκλαβα και οχι βανιλα, η τελος παντων να μην δηλωνει τιποτε, ο νοων νοητω...... 

    Ευχομαι να μην κανω λαθος στις σκεψεις μου για το αν ειναι αληθινη η ιστορια η οχι, και ετσι να μην εχει συμβει στην πραγματικοτητα αυτο στην κοπελα.

    Συγνωμη irini την αποψη μου λεω και δεν θελω να σε προσβαλο με αυτα που λεω.
     
    Last edited: 7 Οκτωβρίου 2007
  3. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: η ιστορια μου

    καλησπερα.δεν καταφερα να διαβασω ολη την ιστορια...φανταζομαι εσυ
    πως θα αισθανεσαι!οτι κ να πεις λιγο θα ειναι.αισχος κ καταισχινη.
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    αληθινη ή οχι η ιστορια .... νομιζω οτι δεν ειναι θεμα που πρεπει να λυθει εδω ...
    στο ιδιο μηκος κυματος με την Lilith βρισκεται και η δικη μου εκτιμηση ... ωστοσο την αφηνω στην ακρη και λαμβανω την ιστορια ως αληθινη και υπο αυτες την προυποθεση συμμετεχω ...
    Θεωρω διχως λογικη εξηγηση να υποτευται κανεις και να το κανει θεμα ... εξαλου ... τοσα ακουγονται μεσα εδω ... αυτο σας πειραξε ? ...
    στο κατω κατω μπορει το βιτσιο της κοπελας να ειναι αυτο ... το δικο μου να ειναι να ζητω την αδεια της Κυριας μου να μιλησω ... τι σας ενοχλει στο ενα και δεν σας ενοχλει στο αλλο ?
    ΟΤΑΝ θα κανουμε ανεκτο , να χρησιμοποιονται τα μελη για τις προσωπικες μας ιδδιατεροτητες , τοτε αυτο θα ειναι ισο προς ολους ....
     
  5. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: η ιστορια μου

    Συμφωνω !!!
     
  6. Emma

    Emma Contributor

    Χωρίς λογική εξήγηση το να το κάνω θέμα;!!! Το γεγονός ότι μας αναφέρει ένα έγκλημα και μας το παρουσιάζει ως πραγματικό;! Πού αλλού μέσα εδώ αναφέρθηκε κάποιο έγκλημα και δεν το πρόσεξα; Στην τελική αν αυτό είναι, κατά πάσα πιθανότητα, βίτσιο της, τότε να το παρουσιάσει ακριβώς ως κάτι τέτοιο και όχι να έχει ένα σωρό κόσμο να τη λυπάται για την κακή της εμπειρία και να βρίζει και καταριέται τον πατέρα της, που είναι πολύ πιθανόν να μην έχει κάνει τίποτα απ' όσα περιγράφηκαν. Δεν νομίζω να έλεγε κανείς μας τίποτα αν κάποιος είχε "περίεργες" φαντασιώσεις. Εκεί ναι, να το δεχτώ το "είσαστε ανοιχτόμυαλοι".
    Όσον αφορά το δικό σου βίτσιο, 1ον δεν είναι έγκλημα το να ζητάς την άδεια της Κυρίας σου για κάτι και 2ον μας το ξεκαθαρίζεις εξαρχής ότι ειναι βίτσιο  
    Τέλος πάντως, για να κλείνει το θέμα από εμένα, που εξέφρασα και πρώτη αμφιβολίες για τη γνησιότητα της ιστορίας, έχω να πω πως δεν μπορώ να υποκριθώ. Αν σκεφτώ κάτι, θα το πω κι ας βγω η κακιά. Πράγματα που έγιναν.
     
  7. blindfold

    blindfold Contributor

    η χειραγώγηση πεποιθήσεων θεωρήτε έγκλημα ... οπότε σχεδόν οι μισές συζητήσεις που μιλάνε για έλεγχο είναι εγκληματικές !
     
  8. irini_s

    irini_s New Member

    Lilith mporw na katalabw to oti den se peithei i istoria mou, kai eilikrina den me noiazei auto.
    Apla einai polu pio eukolo na miliseis mesw tis anwnumias se ena foroum para na eksistoriseis tin istoria sou kata proswpo.
    Episis auto pou eipe kapois gia to slave kai to vanilla sygxwreste me den kserw kan ti simainei vanilla, mias kai den eimai fun tou bdsm.
     
  9. DeSade

    DeSade Owner of evelin

    Ας μην ειμαστε καχύποπτοι και ας δωσουμε ενα χέρι βοηθειας σε καποιον που μας το ζητα.
    Αν υπάρχει εστω και μια μικρη πιθανότητα να ειναι αληθινή ιστορία , θα ηταν καλο να δέξουμε την αλληλεγγύη μας σε αυτην τη δυστυχισμένη κοπέλα.
    Δεν εχουμε να χασουμε τιποτα και μονο καλο θα κανουμε.
    Ας δωσουμε Links και πληροφορίες για το που μπορει ν απευθυνθει.
    Τωρα για το αν εψαξε καλα η οχι στο ιντερνετ......
    Που να παρει να σηκώσει δεν ειμαστε ολοι εξικοιωμένοι με το κωλο διαδικτυο , ας μην κρινουμε εξ ιδιων τα αλλοτρια. Αυτη η σκεψη ειναι αλλαζονική και σνομπ που σε ενα τετοιο τραγικο θεμα ειναι το τελευταιο που θα επρεπε να μας απασχολει.
    Μπορει καλιστα αυτη η κοπέλα να θεώρησε οτι οι bdsm αδες ειμασταν και εμεις θυματα βίας ( οχι απαραιτητα σεξουαλικής)
    Αυτη η φιλολογία του οτι ο χώρος μας απαρτίζεται απο κακοποιημενα ατομα που απο απωθημένο το εξασκούν ειναι πολυ διαδεδομένη στους vanilla.
    Προσωπικα την πιστευω.
     
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ναι, σιγουρα υπαρχουν καποια κενα.
    Τι εννοω, ειπε πως γυρισε χαρουμενη να δειξει τον καλο βαθμο, και πως εκεινος την καθισε στα γονατα του κλπ.κλπ.
    Ηταν η πρωτη φορα που συνεβαινε κατι τετοιο???
    Εννοω, πριν απο αυτο, υπηρξαν αραγε καποια σημαδια, κατι που να εδειχνε πως αυτος ο ανθρωπος ειχε τετοιες τασεις?
    Ανεφερε πως αυτο συνεβαινε και οταν η μαμα κοιμοταν στο διπλα δωματιο.
    Διακινδυνευε δηλαδη αυτος τοσο πολυ, αδιαφορωντας για την πιθανοτητα να τον ακουσει, να γινει αντιληπτος σε τελικη αναλυση?
    Εκτος πια κι αν μιλαμε για εναν πατερα δυναστη, οπου εχουμε την περιπτωση η μητερα να ηξερε και να σιωπουσε φοβουμενη την αντιδραση του.
    Οταν ζουσαν οι δικοι μου στο σπιτι μου υπηρχε ενας θειος, αδελφος της μανας μου, που δεν με εβλεπε σαν θειος.
    Τιποτα ποτε δεν συνεβη διοτι ημουν και "ανταρτης" στην συμπεριφορα, ε και υπηρχε και η περιπτωση να του στειλω τα δοντια του με το ταχυδρομειο!
    Εννοω πως αν εκεινη αντιδρουσε, αν το ελεγε σε μια φιλη, σε μια θεια, σε μια ξαδελφη και το θεμα ξεφευγε, ο μονος χαμενος θα ηταν ο πατερας.
     
  11. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: η ιστορια μου

    Θυμάμαι πολύ πιο παλιά, μια ιστορία που φερόταν ως αληθινή με εγκληματικές πράξεις και είχε διαγραφεί.
    Αυτή γιατί όχι;
     
  12. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: η ιστορια μου

    ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ ΚΑΙ ΦΑΡΙΣΑΙΟΙ...... πολλοί από εσάς θα έπρεπε να ντρέπεστε και να μη μιλάτε. 
    Μόνο 2 από εσάς αντέδρασαν φυσιολογικά και "έλουσαν" τον daddy όπως πρέπει.
    Η Mirella και ο Your_Slave666...
    Και γιατί αυτή τη φορά σας τα χώνω έτσι?
    Γιατί μόλις η κοπέλα είπε την ιστορία της, όλοι σχεδόν οι υπόλοιποι κάνετε τις κότες, ότι δήθεν δεν ξέρετε τι συμβαίνει στον πλανήτη γη, και την παραπέμπετε με μια αηδιαστική συμπόνοια στα διάφορα sites για κακοποιημένες γυναίκες.
    Πω! Πω! Πω! Τι έκλπηξη για τον μικρόκοσμό σας ε?
    Η άλλη λέει ότι είναι άβγαλτη αλλά κατά καιρούς μαχαιρώνει κόσμο με τις απαντήσεις της και τα συμπεράσματά της.
    Και να ήταν μόνο αυτή.
    Πόσοι από εσάς το παίζουν πια ειδήμονες και δεν ξέρουν να πάρουν το λεωφορείο να πάνε μια στάση παρακάτω? ΕΕΕ??????
    Και γιατί όλα αυτά εκ μέρους μου? Γιατί τόση αηδία και τόση αγανάκτηση?
    Γιατί όταν η Mirella έθεσε το θέμα με τον 40άρη που πήδηξε το 14χρονο πουτανάκι, όλοι τον στήσατε στον τοίχο και τον εκτελέσατε.
    Τον πούστη, τον δολοφόνο, καλά του έκανες και τον έφτυσες Mirella, πίσσα και πούπουλα, κανά δυο χειραφετημένες ηλήθιες εδώ μέσα που μόλις δουν κατσαρίδα χέζονται πάνω σους θα του έκοβαν με περρισή άνεση τα αρχίδια....πόσα και πόσα δεν ξεστομίσατε όλοι σας.
    Εδώ τώρα γιατί το βουλώσατε?
    Καλά ρε σεις, καταλαβαίνετε τι έκανε αυτός?
    Μιλάμε για την κόρη του ρε! Μιλάμε ότι αυτό το κορίτσι κρεμότανε πάνω του να της ανοίξει τα μάτια και αυτός της άνοιξε τα πόδια!
    Και δεν τον πυροβολεί σχεδόν κανένας!!!!!!!
    Ολοι πέσατε πάνω της με ένα στυλ συμπόνοιας, κοριτσάκι μου, αχ τι μου λες, πω πω πω και τρα λα λα και δεν το πιστεύω και τι θάρρος και...και...και....
    Αμφισβητήσατε την ιστορία της, γιατί έστω και μία στο τόσο βρέθηκε να ανοίξει το στόμα της και να βγάλει επιτέλους αυτά που την βαραίνουν από μέσα της.
    Δηλαδή τι έπρεπε να κάνει? Να πάει να κρεμαστεί? Αφού δεν ήταν σαν το παιδί που σκότωσε τον πατέρα του και που πρόσφατα αποφυλακίστηκε αφού μόνο ο Θεός ο ίδιος δεν κατέβηκε να τον υπερασπιστεί.
    Αυτή η κοπέλα για το ότι δεν της έχει στρίψει ακόμα είναι μια ηρωίδα.
    Ποιός μπορεί να φανταστεί την ψυχολογία της στις απειλές "θα σε σκοτώσω εσένα και τη μάνα σου"?
    Πως να αντιδράσει το κορίτσι όταν σου λέει "αυτός για να "σκοτώνει" εμένα που είμαι κόρη του, θα μπορέσει να σκοτώσει και τη μάνα μου".
    Αν πήγαινε στην αστυνομία να πει τι γίνεται, άντε να έτρωγε και ένα χέρι ξύλο μετά για τα "κακά της ψέματα".
    Αν πήγαινε στην αστυνομία η το 14χρονο πουτανέλι της άλλης ιστορίας τώρα ο κακομοίρης θα ήταν μέσα στην φυλακή.

    Εχετε υπόψη σας μήπως, αν στέλνανε στην φυλακή αυτούς τους 2 πως θα τους υποδεχόντουσαν οι φυλακισμένοι?
    Τον 40άρη που πήδηξε ένα 14χρονο ξέκολο που πήγε σπίτι του να του κουνηθεί, και τον 40άρη που ΒΙΑΖΕ την κόρη του από τα γεννοφάσια της?
    Οι μεγαλύτεροι από εσάς θυμόσαστε την περίπτωση Δουρή στην Ερμιόνη ε? Πως κατέληξε θυμόσαστε όμως?
    Θα μου πεις... "μα τώρα οι φυλακισμένοι αποδίδουν δικαιοσύνη?"
    Και όμως, για τον κόσμο της φυλακής, (ευτυχώς δεν τον έχω γνωρίσει, αλλά έχω διαβάσει και ακούω κάθε μέρα), "μάγκας" είναι αυτός που πχ. πήρε εκατομμύρια από την τράπεζα λεπτό-λεπτό και όχι αυτός που βίαζε την κόρη του.
    Αναρρωτηθείτε λοιπόν πριν αρχίσετε να με πυροβολείτε και μετά εδώ είμαι να τα πούμε...

    ΥΓ1...Μπλιαχ ρε πούστη, θα ξεράσω στο τέλος...άκου την κόρη του!

    ΥΓ2 Θα ξεκαθαρίσω κάτι. Θεωρώ ότι η ιστορία αυτή είναι πέρα για πέρα αληθινή και οι απαντήσεις μου έχουν να κάνουν με το ότι η ιστορία είναι αληθινή.
    Αν στο τέλος αποδειχθεί ότι η ιστορία είναι ψεύτικη, τότε το κορίτσι αυτό είναι επικίνδυνο για να κυκλοφορεί έξω, επικίνδυνο για να δημιουργήσει οικογένεια.
    Και θα της άξιζε να υποστεί όλες τις τιμωρίες της fandasox για να μάθει.
    Αλλά όπως προείπα, πιστεύω ότι η ιστορία αυτή είναι αληθινή και απλά αποφάσισε να γυρίσει σελίδα και να τα πει.
    ΥΓ3 Ενα ένα τα θυμάμαι... λέτε γιατί το είπε εδώ και δεν πήγε αλλού? Μα που να πάει? Να βγει στον Μικρούτσικο ή στην Τατιάνα ή στην Δρούζα για να λένε όλοι μετά στο δρόμο "α να και
    το καημένο που το πήδαγε ο μπαμπάς του. Μωρέ μήπως είναι τρελή?"
    Ακόμα και στα κέντρα που λέτε... μα δεν καταλαβαίνετε ότι όταν αυτή η γυναίκα θα βλέπει άλλους στα μάτια και ξέρουν τι έχει πάθει θα ντρέπεται?
     
    Last edited: 8 Οκτωβρίου 2007