Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

η πρωτη μου εμπειρία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος werty, στις 7 Απριλίου 2006.

  1. werty

    werty New Member

    μετά από αρκετό καιρό σ'αυτό το forum, αποφάσισα και εγώ να γράψω την μοναδική εμπειρια που είχα
    χρόνια προσπαθώ να ζήσω την υποταγή και τον εξευτελισμό από μια αφέντρα. Εχω μπει σε πολλά sites σε πολλά chat ψαχνοντας να βρω μια αφέντρα. Μετά από αποτυχίες χρόνων , αποφάσισα να πάω σε μια επαγγελματία.
    Γενικά, μπορώ να πω οτι ήταν καλή εμπειρία. Όταν τη σκέφτομαι ερεθίζομαι πολύ , αλλά θυμάμαι ότι εκείνη τη στιγμή δεν ήταν και τόσο καλή, ισως γιατί η Αφέντρα μου δεν το χαιρόταν αυτό που έκανε , αλλά το έκανε επαγγελματικά. Πάντως σε καμία περίπτωση δεν ήταν ασχημη εμπειρία.
    δεν νομίζω ότι έχει κάτι ιδιαίτερο σε σχέση με άλλες εμπειρίες που έχω διαβάσει εδω.

    συναντηθήκαμε εξω απο το σπίτι της και όταν πήγαμε μέσα γδύθηκα . Αυτή με έδεσε με ένα λουρί με έβαλε να γονατίσω και μου εβαλε μανταλακια στα γεννητικά μου οργανα. Υστερα έκανε διεισδισεις με το χέρι της από πίσω . κατόπιν με σήκωσε και με μαστίγωσε αφου πρωτα με εδεσε . Επειτα αρχισε να μου βάζει δονητες από πίσω και στο τελος με πήδηξε με το strap-on της.Καθ'ολη τη διάρκεια μου μιλούσε προσβλητικά , αλλα δεν το απόλαυσα όσο περίμενα γιατί και αυτή δεν το απολάμβανε πιστεύω. Με αλλα λογια, φαινόταν ψεύτικο , οπως και ήταν αλλωστε!!

    Έχω και έναν φόβο όμως... μήπως είχε κρυφή κάμερα κάπου στο δωμάτιο και αρχίσει να με εκβιάζει στο μέλλον...
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Δε νομίζω φίλε μου να κάνει κάτι τέτοιο..Βάσει ποιων υπονοιών το υποθέτεις;Μάλλον έχεις κάποιες φοβίες και σου βγήκε έτσι σαν αντίδραση..

    Μη μασάς..
     
  3. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Και εγώ λίγο τραβηγμένο το βρίσκω.
     
  4. werty

    werty New Member

    ισως είμαι επιρεασμένος από όλα αυτά που ακούγονται για τις κρυφές κάμερες σε κάποια ξενοδοχεία
     
  5. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Πολύ τραβηγμένο μου φάνηκε και μένα Incomplete_ να υπάρχει κάμερα.....αλλά γενικά ο werty έχει φοβίες αν κρίνω από ένα πμ που μου έστειλε, λεγοντάς μου ότι με φοβάται!!!Χωρίς καν να με έχει δει να μου έχει μιλήσει!! Τι να πω? Αβυσσος η ψυχή του ανθρώπου 
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    χεχ
    το δίαβαζα και γέλαγα ...

    αν ήταν έτσι τότε πρέπει να είμαι superstar δε ξέρω και εγώ σε πίο μέροσ τα στέλνουν...
    (συνήθως τις στέλνουν στο λίβανο αυτές τις κασέτες,λέτε αυτός να ήταν ο πρωταρχικός στόχος των ισραηλινών ; )

    χεχεχεεχεχε

    πάντως αγαπητέ werty καλό πριν προχωράς σε τέτοια παιχνίδια είναι να υπάρχει κάποιο αίσθημα ,έστω κάποια εμπιστοσύνη... δηλαδή να είσαι χαλαρός  
     
  7. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Αν είναι έτσι blindfold, θα είμαι μεγάλη φίρμα σαν Mistress εκεί μουχαχαχαχαχαχαχα
     
  8. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    abhinda βρισκεσαι σε ενα χωρο ιδιαιτερο.Καταρχην θα σε παρακαλουσα να γραφεις με ελληνικους χαρακτηρες και κατα δευτερον εδω μεσα ειδικα δεν γαμανε ολοι οι αντρες.Μερικοι τους αρεσει να εχουν παθητικο ρολο.Ναι!!!!Ειμαστε ανωμαλοι !!!  
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    και οι επαγγελματιες ειναι ανθρωποι , με τα καθημερινα τους προβληματα οπως ολοι μας . Ιδιως αυτο το ειδος των υπηρεσιων , που απαιτει τεραστια προσαρμοστικοτητα στις ορεξεις του καθενος , γινεται ακομη ποιο δυσκολο οταν στο μυαλο , τα προβληματα κανουν παρτυ .... τωρα θα μου πεις : "ας μην δεχεσαι κοσμο εκεινη την στιγμη" .. εν μερη ετσιε ειναι ... αλλα σκεπτομαι οτι αν αυτο αποτελει μοναδικη πηγη εισοδηματος , τοτε αναγκαζεσαι να πιεζεις τις ικανοτητες σου στο μεγιστο ....
    οσο για τις κρυφες καμερες , η κοινη λογικη θα ελεγε πως δεν κατουραμε στο πιατο που τρωμε .....
     
  10. Constan

    Constan Regular Member

    και να υπηρχαν καμερες θα πρεπε να χαιρεσαι εγινες πρωταγωνιστης σε ταινια-βιντεακι μικρου μηκους
    αλλωστε οτι να γινε θα πρεπε να χαιρεσαι οχι να λυπασαι δεν αλλαζει κατι,εχει δικιο ο iznogood
     
  11. faoust

    faoust New Member

    μπορεί να έγινες dvd του μάκη...
     
  12. Apetitikos

    Apetitikos Regular Member

    Απάντηση: η πρωτη μου εμπειρία

    προσοχη προσοχη. Το υλικο απο κρυφη κάμερα μετα την υποθεση ζαχιπουλου θεωρειται παρανομο και οποιος το εχει στην κατοχη του τιμωρειται αυστηροτατα. Αν ο ιδιος εχει κανει την υποκλοπη θα τον πηδουν συνεχωσ στη φυλακη. Γι αυτο μη φοβασαι. Το μονο για το οποιο μπορεις να στεναχωριεσε είναι πως το BDS στην Ελλάδα δεν ειναι πολυ διαδεδομενο και τα πραγματικά του μελη ελαχιστοτατα