Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

..η πρώτη φορά...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος kifemboy, στις 17 Νοεμβρίου 2014.

  1. kifemboy

    kifemboy New Member

    Η δικιά μου πρώτη φορά λοιπόν..που με έκανε να καταλάβω το ''διαφορετικό''...αλλα επιδή δεν ''συνέβει'' ακριβώς έμεινε φαντασίωση....στην εφηβία μου θέλησα πολυ ενα κορίτσι...το ήξερε και ήξερα και εγω οτι δεν ενδιαφέρεται και πολυ...δεν μου μιλούσε δεν είχε ασχοληθεί και πολυ μαζί μου..ηταν και πιο προχωρημένη ας πούμε...απο τα γνωστά ''πουτανάκια'' του γυμνασίου...κάποια μέρα την πίεσα να βρεθούμε στον χαβαλέ και μου είπε οκ...βρεθήκαμε και περπατήσαμε...ηταν απόλυτα εγκεφαλική απέναντι μου στην κουβέντα αυστηρά και κάπως ψωνισμένα...μέχρι και οτι ήρθε μαζί μου επιδή με λυπήθηκε και δεν είχε κάτι καλύτερο να κάνει μου είπε με γελάκι...οκ με πλήγωσε πχ αλλα κάπως μου ''μίλησε'' αυτο.. Κάπως στην πορεία αρχισε και να με πειράζει να με χαστουκίζει στο πρόσωπο και να με κοροιδέυει...οπως περπατούσαμε βρήκαμε μια πόρτα πολυκατοικίας που ηταν ανοιχτή και μου είπε να μπούμε..τις είπα οτι ισως μας κράξει κανένας και μου είπε πάμε τελευταίο όροφο στην σκάλα προς ταράτσα γιατι σχεδόν ποτε κανείς δεν πάει εκει...οπως είπα ηταν ξεκολάκι και σίγουρα είχε γαμηθεί κάπως έτσι και ήξερε για το σημείο αυτο σε μια πολυκατοικία...ανεβήκαμε εκεί και με άφησε να την αγγίξω και να την φιλήσω κάνα δυο φορές ... λίγο η ηλικία λίγο το οτι την ήθελα είχα καβλώσει απίστευτα...πέτρα ο πούτσος μου...με χούφτωσε το είδε και άρχισε γα γελάει .. μου είπε τι είναι αυτο και τέτοια και με χτύπησε με γέλιο...εμεινα και κοιτούσα...και μου είπε κάτι του στύλ μην ξαναγίνει...τρελάθηκα με ολο αυτο και πόνεσε το καβλί απο την στύση...μου είπε σήκω θέλω να το δω...σηκώθηκα με ντροπη μεν αλλα μέσα στην κάβλα...μου κατέβασε παντελόνι και μποξεράκι και αρχισε να γελάει πάλι...μου είπε παίξε το πουλί σου γιατι να γαμήσεις δεν πρόκειτε βλάκα..δίστασα και μου ειπε τελείωνε γιατι θα σε κάνω ρόμπα...εκείνη απλα εκατσε πίσω και κοιτούσε...αρχισα να τον παίζω και γέλαγε....μου ζήτησε να γυρίσω κώλο σε εκείνη και να τον παίζω μέχρι να χύσω στις σκάλες...πουο και που μου έδινε ξυλιές στον κώλο μαζί με τσιμπιες...ηταν το πιο έντονο χύσιμο που θυμάμαι και είχα ζαλιστεί απο την κάβλα..με χτύπησε στο κεφάλι απο πίσω μου είπε ντύσου και φύγε....ντράπηκα και έφυγα...την ξαναείδα καιρό μετα και που και που ακόμη και σήμερα αλλα δεν μιλάμε ποτε...απο τότε πολλα συνέβησαν στην ζωή, ερωτικά και μή...το νόημα ομως είναι οτι κάπως ξεκίνησε ολο αυτο...και ηταν οπως έπρεπε...