Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

και θέλω να ρθω να σ'άρπαξω από την άλλη να σε ρωτήσω με τα μάτια δακρυσμένα ....

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Guest76532, στις 5 Ιουλίου 2014.

  1. ''Και θέλω ναα ρθωω να σ'άρπααξωω από την άλληη να σε ρωτήησω με τα μάαατια δαακρυσμέναααα, ΣΤΟΝ ΒΆΖΕΙ ΑΥΤΉ καλύτερα από μέναααα!;!;'

    Και μετά από αυτή την χαριτωμένη μουσική εισαγωγή ας μπω στο θέμα..
    Ξεκίνησαν πολύ όμορφα τα πρώτα ερωτικά παιχνίδια με το στραπον και όλα πηγαίνουν μια χαρά μέχρι που ο καλός σου,σου εξομολογείται την φαντασίωση του που θέλει μια τρίτη γυναίκα να τον στραποναρει ενώ αυτός 'ασχολείται' μαζί σου..
    Και ερωτώ εγώ η χαζή.είναι δυνατόν να του αρέσει πως τον παίρνει η τρίτη γυναίκα και να αναπτυχθεί κάποιο δέσιμο; !
    Και εγώ να μπω στο περιθώριο!;!Και μετά τι θα είμαι εγώ η κερατού!; Κερατού όχι. Γιατί δεν θα χωρίσουμε από 'κέρατο' αλλά από στραπον!!
    Και άντε μετά να βρω τραγούδι να το συσχετισω με τον χωρισμό..

    (χιουμοριστικό ποστ με αληθινες φοβίες..)
     
  2. yagos69

    yagos69 Live with a dream, not a substance

    Δεν είμαι ο πολυγαμικός τύπος sokolata αλλά μην ξεχνάς ότι θέλει ν' ασχολείται μαζί σου...
    Καλό θα 'ταν το συζητήσεις μαζί του πριν πάρεις οποιαδήποτε απόφαση.
    Όλοι μας θέλουμε να εκπληρώσουμε φαντασιώσεις αλλά καλό είναι να σκεφτόμαστε και τα συναισθήματα των άλλων. (αυτά που νιώθεις εσύ στην προκειμένη περίπτωση)
    Εκτός κι αν είστε σε ελεύθερη σχέση...
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Λοιπόν λοιπόν κοπελούδα!
    Τρία (τυχαίο; δε νομίζω) πράματα παίζουν:
    1. Μας τρολάρεις ασυστόλως-pas mal
    2. Καλοπερνάς και φαίνεται  
    3. Μετά από ένα καλό γαμήσι, κρασί και φαγητό, λες "Δε ρίχνω κι ένα καλό... νήμα; Οι άλλοι δηλαδή είναι καλύτεροι;"  
    Ώπα!
     
  4. Όχι δεν είμαστε σε ελεύθερη σχέση.
     
  5. Έχω περίεργη αίσθηση του χιούμορ σίγουρα! Αλλά όχι δεν σας τρολλαρω.. Η φοβία ισχύει.
     
  6. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Εδώ σε άλλο νήμα μας έλεγες ότι σκοπεύεις να τον στραπονάρεις και είναι η πρώτη του φορά, πότε πρόλαβε να σκεφτεί και δεύτερη ζαργάνα το παληκάριον; 
     
  7. seduced mind

    seduced mind Guest

    Στη βράση κολλάει το σίδερο....  
     
  8. Φαντάζομαι πως αυτό το ερωτικό σας παιχνίδι , εφόσον δεν το είχε ξανακάνει όντως, θα πρέπει να ήταν για αυτόν κάτι πολύ πολύ ιδιαίτερο. Αν μετά το ιδιαίτερο, ξεκινά σε δεπτερόλεπτα ο κύκλος για κάτι άλλο παίζουν δύο θεματάκια στο μυαλό μου. Από την μία ή είστε πολύ καιρό μαζί ή έστω για κάποιον λόγο, έχετε καταφέρει το ιδανικό να μην επηρεάζεστε από τίποτα κ να μοιράζεστε την κάθε σας σκέψη ... ή από την άλλη και πιθανότερη, ο τύπος βρήκε το 10 το καλό το ανοιχτόμυαλο , σε έπιασε απο τον σβέρκο και θέλει να πραγματοποιήσετε μαζί όλες του τις επιθυμίες πριν να κόψει λάσπη! Στην αρχή όταν μπήκες δήλωσες πως είσαι υποτακτική φύση, μετά μοιράστηκες μαζί μας τις φοβίες σου οτι τελικά και ο σύντροφός σου δείχνει τα ίδια σημάδια..εν κατακλείδι έχει τη συγκεκριμένη φαντασίωση που στα δικά μου μάτια παίρνει τον ρόλο του υποτακτικού ΕΝΤΕΛΩΣ. Ξαναδές το..γιατί κάτι μου βρωμάει εδώ..

    Υ.Γ Εγώ επιτόπου θα ξαναχρησιμοποιούσα το στραπόν, μέχρι να του βγει απο το στόμα!
     
  9. όντως θα είναι η πρώτη του φορά και αυτό που μου είπε είναι στα πλαίσια των φαντασιώσεων του.δεν θα συμβεί αν εγώ δεν το θέλω
     
  10. Είμαστε μαζί μισό χρόνο αλλά σαν άνθρωπο τον γνωρίζω και κάναμε παρέα 4 χρόνια πριν την σχέση. Έχουμε βρει τον ιδανικό σύντροφο ο ένας στο πρόσωπο του άλλου αφού μας βγήκαν αβίαστα όλες 'οι ανωμαλίες' και συζητάμε για τα πάντα χωρίς κανέναν ενδοιασμό. Μου μίλησε για την φαντασίωση του αλλά δεν θα συμβεί εφόσον με βρίσκει αντίθετη.ποτέ δε θα με πίεζε για το οτιδήποτε.
     
  11. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    Ποτε μη λε ποτε. Μπορει καποια στιγμη στο μέλλον να ξαναπεσει στο τραπεζι ακομη κ απο σενα την ίδια.
    Τιιιι βιάζεται? Ολα στο καιρο τους
     
  12. Δεν βιάζεται κανείς! Φυσικά και μπορεί να το ζητήσω και μόνη μου κάποια στιγμή. Κουβέντες κάνουμε θεωρητικες στα πλαίσια φαντασιώσεων