Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

καλοισπάιρα κόκλα, θαις γνοριμία ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος centcool, στις 10 Μαϊου 2018.

  1. gazza

    gazza Regular Member

    τει νε αφτο ραι
     
  2. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Δεν απανταω γιατι φοβαμαι οτι θα μου απαντησουν πισω και δεν θα καταλαβω τι λενε.
     
  3. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Υπάρχουν μηνύματα κενά νοήματος κι ουσίας κι άλλα ουσιαστικά. Ένα δυνατό μυαλό, ένας διαυγής εσωτερικός κόσμος, με το προσωπικο του ηχόχρωμα ειναι ικανα να με κάνουν να σταθώ για ν' αφουγκραστώ. Αν υπάρχει η θέληση για να το μάθει με το δικό μου τρόπο μπορώ να παραμείνω.
     
  4. tithon

    tithon Contributor

    πιο κατανοητές οι ανορθόγραφες φράσεις απ τα ορθογραφημένα παραληρήματα. σε έναν βαθμό η επικοινωνία είναι διαχειρίσιμη με ανορθόγραφους.
     
  5. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

       
     
  6. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Κανένα μήνυμα δεν στερείται νοήματος και ουσίας. Ένα μυαλό μπορεί να αναγνωρίσει το μήνυμα μέσα στο μήνυμα.
     
    Last edited: 15 Μαρτίου 2020
  7. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Αγαπω την πραγματολογια  
     
  8. Ματίλντα

    Ματίλντα Regular Member

    Προσωπικά, τόσο ανορθόγραφα μηνύματα δεν μπορώ να τα διαβάσω καν... Θολώνουν τα μάτια μου από τη λάμψη που βγάζουν τα «μαργαριτάρια» τους!  
     
  9. leopoldos

    leopoldos Regular Member

    Υπέροχο αυτό που είπες! Υποκλίνομαι!
     
  10. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

    Δυστυχώς, το κακό είναι γενικευμένο...