Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

κατι που Σ/σας στιγμάτισε

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος skia, στις 16 Μαϊου 2017.

  1. skia

    skia Contributor

    .... απο τη στιγμη που αποφασισατε να εισχωρησετε στο χωρο του εναλλακτικου ερωτισμου και κατα την "παραμονη" σε αυτον;; μια εμπειρια, μια συζητηση, οτιδηποτε. Ειτε αρνητικα, ειτε θετικα.
    (εαν υπαρχει παρομοιο thread και δεν εχει πεσει στην αντιληψη μου, ας μην δημοσιευτει αυτο).
     
  2. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Ας πω ενα θετικο  
    Η πρωτη φορα που πηγα σε παρτυ! Αυτο το αισθημα του "ουαου, κοιτα τελικα ποσοι ακομη το απολαμβανουν αυτο"!!!  
     
  3. prodigal sub

    prodigal sub ΠαΝούργα Premium Member

    Με στιγμάτισε ο άνθρωπος που κατάφερε να καταρρίψει ολόκληρη λίστα από "εγώ αυτό όχι, αποκλείεται"

    Μεταφορικά και κυριολεκτικά... 
     
  4. Daiana

    Daiana B R A T........

    Η μαλακια εγκεφαλου που δερνει ορισμενους.....
     
  5. Μαύρη Ντάλια

    Μαύρη Ντάλια Η μόνη ανωμαλία είναι η ανικανότητα να ερωτευθείς.

    Με στιγματισε η πρωτη φορα που εκανα session. Εκει ενιωσα πως αλλαζω πολυ γρηγορα για καποιον..λειτουργησε ανασταλτικα ..ηταν κατι που με σταματησε.
     
  6. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    οταν στο τελος σηκωσα τα ματια και μου ειπε welcome home...
     
  7. Εμένα προσωπικά με έχει στιγματίσει το ότι συνειδητοποίησα πως εδώ μέσα υπάρχουν το ίδιο μαλακες και στενομυαλοι όπως κι εκεί έξω ..
     
  8. katerina

    katerina Regular Member

    οταν στα γονατα του,
    χωρις να το ζητησει,
    χωρις να προλαβω να το σκεφτω,
    φιλησα το χερι του...

    (για μενα εφτιαξες το νημα το ξερω!)
     
  9. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    Και για να μείνω στο θέμα...
    Παρόλο που'μαι φρεσκαδούρα και οι εμπειρίες μου ειναι ελαχιστότατες, δε νομίζω οτι θα φύγει από το μυαλό μου ποτέ η σοκαριστική για τα δικά μου δεδομένα αρχική περίοδος, των πρώτων 3-4 μηνών όπου ήμουν συνεχώς σε σύγκρουση με τον εαυτό μου.
    Σε ο,τι μα ό,τι είχα πει "ΟΧΙ" / "εγώ ποτέ" / "αποκλείεται" κλπ... σε όλα αυτά και ακόμη περισσότερα που δεν ειχα ποτέ φανταστεί, ενέδιδα, παρακάλαγα να τα έχω και ποθούσα...
     
  10. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Όταν αφέθηκα εντελως σε παρτι. Κ κατάλαβα ότι όλα τα όρια είναι μόνο στο μυαλό μας και μονο.
     
  11. étude

    étude Guest

    πως ο υποβιβασμός είναι το φθηνότερο, πιο εύκολο εργαλείο που υποτίθεται ανοίγει το δρόμο προς την υποταγή
    χρησιμοποιείται όταν κάποιος δεν έχει άλλον τρόπο να "ψηλώσει", παρά μόνο προσπαθώντας να "κοντύνει" τον συνομιλητή του
    έτσι λοιπον, παθιασμένα και δειλά, κραυγάζει επιθυμίες, ενώ προσπαθεί εναγωνίως να ικανοποιήσει φρούδες ελπίδες
     
  12. milgeo69

    milgeo69 Regular Member

    Με όλη μου την εκτίμηση αυτό μάλλον στιγματίζει εκείνον/η και όχι εσένα.