Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

κατι που Σ/σας στιγμάτισε

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος skia, στις 16 Μαϊου 2017.

  1. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Άμα δεν πιαστείς μαλλί με μαλλί, δεν λέει γκατακι  
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Mωρέ γ(κ)ατούλα, άστο!  
     
  3. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Η παρέα που είχα στο πανεπιστήμιο. Βίαιο ξύπνημα στα 20 σου όταν χρειάζεται να επαναπροσδιορισεις τις απόψεις σου απέναντι στην φιλιά και στον εαυτό σου...
     
  4. Η πρωτη εμπειρια δεσιματος... Δεν ξεχνιεται με τιποτα.
     
  5. Sub Tolias

    Sub Tolias Regular Member

    έχει ήδη αναφερθεί ,ισχύει όμως και για μένα....η απώλεια συγγενικού μου προσώπου, μου άλλαξε το τρόπο σκέψης και αντίδρασης...
     
  6. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Η στιγμή που κατάλαβα ότι δεν έχω ανάγκη να κωλογλειφω τον κόσμο για να νιώθω ότι ανήκω στην μάζα, και ότι μπορώ να στέκομαι μόνη μου υπερασπιζόμενη τις απόψεις και τα πιστεύω μου. Δεν χρειάζομαι να παρεκκλίνω από αυτά από φόβο μήπως δεν έχω την αποδοχή των πολλών.
    Χρόοοοονια τώρα.
    Ζόρικο καμία φορά αλλά με έκανε πάντα περήφανη για τον εαυτό μου στο τέλος.
     
    Last edited: 27 Νοεμβρίου 2017
  7. nymphette

    nymphette Guest

    Όταν έλαβα σήμα κινδύνου από τον "εσωτερικό πύργο ελέγχου", λόγω εθελούσιας παραγωγής φαντασιακών "νεφελωμάτων".
    Η αποδοχή της πραγματικότητας, έγινε ο κωδικός για τον απεγκλωβισμό από εσωτερικές συγκρούσεις, επίκτητες αδυναμίες, ατελέσφορες δοκιμασίες και λοιπές δραματικές αυταπάτες.
    Επειδή η διαδικασία βρίσκεται σε εξέλιξη, ενδεχόμενες τάσεις για νοσταλγικές μανούβρες στο κάποτε "παραμυθένιο" γίγνεσθαι, αντιμετωπίζονται με κάποιο συγκαταβατικό γαμώτο -του "αλεξίπτωτου".
     
  8. centcool

    centcool Guest

    Πολλά like.

    Παρομοίως ισχύουν τα πιο πάνω και για εμένα.
     
  9. Φενριρ....

    Φενριρ.... Regular Member

    Like like like like κ πάλι like
     
  10. libra

    libra Regular Member

     
    Ο αλκοολισμος
     
  11. poepoe1800

    poepoe1800 Regular Member

    !!!!!!!
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Μου κάνει εντύπωση πόσο κόσμο στιγματίζει το βδσμ, αν και δε ''φταίει'' αυτό από μόνο του.