Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

κατι που Σ/σας στιγμάτισε

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος skia, στις 16 Μαϊου 2017.

  1. yannouli

    yannouli busy mind

    ο αυτοέλεγχος των Κ , ειναι συγκλονιστικό πως καταφερνουν να τα έχουν όλα στο μυαλο τους δομημένα και
    συγκεντρωμένα. Η κάθε τους σκεψη με αρχή , μέση και τέλος.
    απο την δική μου μεριά , πιστευω πως η ίδια η παράδοση και η υποταγή δηλώνουν μεγαλεία ψυχής.
     
  2. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Γνωρίζω κάποιον που μου αρεσει πολυ ,καμία επαφή με βδσμ( τουλάχιστον ετσι νομιζα ).
    Χωρίς να μπω σε λεπτομέρειες.
    Εχουμε βγει εχουμε πιει περνάμε καλα και πάμε προς το ξενοδοχείο!
    Εχω αποφασίσει να μην αναφερθω σε τι μου αρεσει να κανω κτλ!
    Λεω ας τον αφησω να κανει τα δικα του έστω και βανιλα και σιγα σιγα θα του εξηγήσω!
    Αφου εχουμε παρκαρει μακριά απο το ξενοδοχείο (κεντρο Αθηνας )
    Αρχιζω να γκρινιαζω με χτυπανε οι γοβες μου και δεν μπορω να περπατησω άλλο .
    Χωρίς να μου πει κουβέντα σκυβει μου βγαζει της γοβες με βουταει και με ρίχνει στην πλατη του!
    Αφου δεν μπορείς να περπατησεις θα σε παω σηκωτη μου πετάει!!
    Αφου με κουβαλαει σητν πλάτη του για 200μέτρα φτάνοντας στο ξενοδοχείο αρχισε να μου περιποιειται και να γλυφει τα πονεμενα μου ποδαρακια!
    Μετα γονατισε μπροστα μου και με το σκοτεινό του βλέμμα μου λεει ειμαι δικο σου κανε με οτι θελεις!!
    Εκει ξεκαθαριστηκαν όλα!!!
    Ποτε μου δεν ρωτησα πως ήξερε, μάλλον δεν με ενδιεφερε και τόσο !
     
  3. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Αυτο που με στιγμάτισε ήταν ο απόλυτος έλεγχος σε απλα καθημερινά πράγματα (αν θα βγω ,μέχρι τι ώρα κτλπ ).
     
  4. ocean girl

    ocean girl ...Γευσιγνώστης προσωπικοτήτων...

    Η φράση Του " δεν είσαι λεσβία"...
    Πόσο δίκιο είχε..
     
  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Πριν από 7 χρόνια, ήταν η πρώτη φορά που θα κοιμόταν στο σπίτι μου, του δείχνω το μονό κρεβάτι με ύφος "πού θα σε βάλω τώρα;" κι απαντάει με τρομερή ηρεμία "Μην Ανησυχείτε Κυρία, έχω φέρει το χαλάκι μου."
     
  6. skia

    skia Contributor

    Με το καιρο καταλαβα οτι οι απαντησεις ερχονται στο σωστο χρονο κι οταν ειμαι ετοιμη να τις δεχτω. Σε οποιοδηποτε θεμα.
    Οτι αλλο κανω κατι συνειδητα κι αλλο το να νομιζω οτι το κανω συνειδητα
     
  7. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor



    "I don't know what's real
    You are what I can't be"

     
     
  8. BitterSweat

    BitterSweat Premium Member

    Η στιγμή που πραγματικά συνειδητοποίησα και αποδέχθηκα ότι είμαι και θα παραμείνω μόνη μου no matter what and who is around me.
    Τεράστια αίσθηση ελευθερίας που δεν έχω βιώσει ποτέ ξανά σε τέτοιο βαθμό.
    Από τότε με έχω πρώτη στη λίστα προτεραιοτήτων μου και περνάμε πολύ καλά ομολογουμένως... Εντάξει, όταν γελάω μόνη μου πρέπει να φοβίζω λίγο τον κόσμο, αλλα μπορεί να κοιτάει και αλλού.
     
  9. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    (Θετικά):
    Κάθε φορά που διαπιστώνω πόσο μπορεί να τρέμουν τα πόδια κάποιας.

    (Αρνητικά):
    Όταν πριν από χρόνια, διαπίστωσα ανειλικρίνεια.
     
  10. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Όταν ήμουν μια φορά στο αυτοκίνητο με μια φίλη,το Ραδιόφωνο έβαλε ένα αγαπημένο μου τραγούδι και μόλις της είπα πως μου αρέσει πολύ αλλά δεν ξέρω τίτλο,έβγαλε το κινητό της και έκανε shazam.
    Έτσι απλά...μου το βρήκε...
     
  11. YvonneG

    YvonneG ..taken

    Η στιγμή που παρακολουθείς το σώμα σου να υπακούει στην εντολή, χωρίς να γινει καν πέρασμα απο το μυαλό σου.. Σαν υπνωτισμενη..
     
  12. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Με εχει στιγματισει μια συζήτηση που είχα κάποια φορά με τη @sokolata
    Μου έλεγε για μια πεινα τρελή που την είχε πιάσει και πώς μια συνάδελφός της,είχε πάρει μαζί της για φαγητό,μουσακά.
    Πρόσφερε ένα κομμάτι στη σοκο και όπως είχε ανοίξει το τοστακι της να το φάει,έβαλε μέσα και τον μουσακά.
    Έβαλε μέσα στο τοστ τον μουσακά!
    Στο τοστ  
    Τον μουσακά  
    Ένα χρόνο μετά κι ακόμα δε μπορω να αποδεχθώ πως έκανε κάτι τέτοιο.
    Μα στο τοστ...? Τον μουσακά...?