Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

κατι που Σ/σας στιγμάτισε

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος skia, στις 16 Μαϊου 2017.

  1. Εμένα πάλι με στιγμάτισε το πόσο μπόρεσαν να ανοίξουν οι σιαγονες την συγκεκριμένη στιγμή ώστε να χωρέσει όλο στο στόμα . . . Πραγματικά εκπληκτικό .. !
     
  2. Ravenia

    Ravenia "Post verba verbera"

    Για κατι τετοια σχολια ζω,χαιρομαι να τα βλεπω.Να ειστε καλα και εσυ και η συζυγος σου!
     
  3. Ravenia

    Ravenia "Post verba verbera"

    Με στιγματισε το πρωτο χαστουκι που εφαγα.
    Η κινηση που το ακολουθησε,σηκωσε το κεφαλι μου κρατωντας μου το πηγουνι και ειπε"Εισαι δικια μου τωρα".
    Θα το θυμαμαι για παντα
     
  4. didina

    didina ☆☆☆ didina sokolata dina

    Αληθεια το ποσταρες??τωρα το βλεπω..
    Καθως ημουν παρουσα στην συζητηση..αυτο το γεγονος μας εχει οντως στιγματισει..
    Και κατα περιοδους το επαναφερουμε σε συζητησεις μας..
    Χαμογελαω..
     
  5. didina

    didina ☆☆☆ didina sokolata dina

    Οκτώβριος 2015..
    Μεσω καποιας παρεας γνωριζω και αρχιζω να συνομιλω με κάποιον..
    Σε ορισμενα θεματα υπαρχει μια κοντρα..αλλά ταυτοχρονα αυτο το παιχνιδι των λέξεων που προσπαθείς να αποκρυπτογραφήσεις ώστε να δεις τι εννοει ο αλλος..ο ερωτισμός έντονος..
    Μετα από καποιες τετοιες συνομιλιες ή σκέψη μου για τον άντρα που συνομιλούσα ήταν η εξής..
    "αν μπλεξω μαζι του θα έχουμε "κακά"ξεμπερδέματα"..
    Σχεδόν 3 χρονια μετά..μπορώ να πω με μεγάλη σιγουριά ότι αυτα τα ξεμπερδέματα μεγαλώνουν και με γεμίζουν...
    Η μέρα που εκανα εκεινη τη σκεψη..με εχει στιγματίσει.. @Μυθοπλαστης  
     
    Last edited: 17 Ιουλίου 2017
  6. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    ατσα.....
     
  7. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    δρέπανο, βιβάρι , Επίδαυρο... και καλα τώρα... δεν περάσατε απο το Αναπλι ? ( Ναύπλιο )
     
  8. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    είδες τι κάλο κάνει η σωστή εκπαίδευση στα " οπλα" ?
     
  9. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    γ@μησες ... Αλλά !! για ποιο λογο είσαι ρατσίστρια ? δλδ ρε κοπελιά, εδώ τι ? δεν είμαστε άνθρωποι ? σαν δεν ντρέπεσαι λεω εγω..
     
  10. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    Ολλανδία χειμωνας 2009 , μέσα σε ενα κοφι σοπ, η στιγμή που ένας πολύ καλός μου φίλος ( άγνωστος μέχρι πριν λίγες ώρες ) οταν μου αποκάλυψε , πως ολα αυτά που θέλω, είναι εκεί έξω, έτοιμα να τα αρπάξω χωρίς ντροπές
     
  11. Higita

    Higita Brain_alcoholic

    Βίος και πολιτεία του Αλέξη Ζορμπά..
    Το διαβάζεις...
    Κι είσαι απλά άλλος άνθρωπος..  
     
  12. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Η διακωμώδηση της διαφήμισης του απορρυπαντικού Jet με μπλέ και πράσινους κόκκους για αστραφτερό λευκό, από τον Χάρυ Κλυνν...
    "...Ο άντρας μου δεν με γαμεί και βγάζει στίγματα, τι να κάνω / -Πλύντον με Jet"..!

    Πάει παντού, καλύτερα κι από την κοακόλα...