Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

κατι που Σ/σας στιγμάτισε

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος skia, στις 16 Μαϊου 2017.

  1. Zaira

    Zaira New Member

    Όταν μου είπε..."μέσα από αυτή την υ εμπειρία μου συνειδητοποίησα έναν άλλο κόσμο σκέψεων για μένα,εγκεφαλικών παιχνιδιών που δεν μπορώ να διαχειριστώ,συναισθημάτων για τους ρόλους μας.Είδα ότι κάπου εκεί κρύβεται αγάπη,σας την αφήνω και φεύγω,ευχαριστώ".
     
  2. undertraining

    undertraining Regular Member

    ΄Το τέλος προβληματίζει... Σας την αφήνω και φέυγω.... Τι να θέλει να πει άραγε?
     
  3. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Η στιγμή που αντιλήφθηκα πως κάποιο άτομο με πλησίασε με "φιλικες" διαθέσεις,απλά και μόνο να αντλεί πληροφορίες και να μπορεί να έχει τον έλεγχο μιας δεδομένης κατάστασης.
     
  4. skia

    skia Contributor

    Με στιγμάτισε έντονα η μέρα που αναγκαστικά ήρθα αντιμέτωπη με μένα, με το τι χρειάζομαι και το τι ήταν αυτό που είχα ανάγκη. Μια πορεία γεγονότων που με έκανε να δώσω ίσως τη μεγαλύτερη μάχη που έκανα ποτέ με τον εαυτό μου. Εκείνη τη μέρα, μέσα σε κάποιες ώρες, έπρεπε να επιλέξω τη πορεία μου από εκεί και μετά. Να με αντιμετώπισω καθαρά, ξάστερα και τελείως αποκομμένα από την οποιαδήποτε επιρροή.
     
  5. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    οταν στα 14 ειδα σε τσοντοπεριοδικο γυναικα στα 4 με κατακοκκινα κωλομερια!
    καταιγισμος συναισθηματων!!!
     
  6. n0mad

    n0mad Dirty Forty

    Το intro του American Ziggolo.
     
  7. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you

    Σε μια δυσκολη περιοδο της ζωης μου καταλαβα πως καποιοι ανθρωποι μας κανουν τις δυσκολες στιγμες...δυσκολοτερες!
    Καπως ετσι λοιπον πεταξα απο πανω μου αυτους κ την τοξικοτητα που μου δημιουργουσαν.
    Ειμαι πολυ περηφανη γι'αυτο  
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Playboy εσύ. ^.^
     
  9. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    Χαχαχαχα το playboy ηταν πολυ σοφτ.παντα μου αρεσε πιο πολυ για τα ανεκδοτα 
     
  10. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Όταν διάβασα πρώτη φορά το Μονόγραμμα του Ελύτη.
    Θυμάμαι δεν το άφηνα από τα χέρια μου.
    Το κουβαλούσα παντου μαζί μου και το είχα μάθει απ'έξω.

    @GCHL με ταξίδεψες πίσω στο χρόνο απόψε  
     
  11. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Ειλικρινά χαίρομαι πολύ που συνέβη εξ αιτίας μου μια τόσο όμορφη, ρομαντική και συναρπαστική αναδρομή σου !
    Είναι υπέροχα τα ταξίδια του μυαλού ... είτε συνδυάζονται με γλυκές αναμνήσεις, είτε όχι .... Να είσαι καλά @dina  
     
  12. Panoss

    Panoss New Member

    Η πρωτη φορα που ενιωσα τη μαγια,την ηδονη του να εισαι υπο απο Κυρια