Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

κατι που Σ/σας στιγμάτισε

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος skia, στις 16 Μαϊου 2017.

  1. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Η μία και μόνη φορά που βίωσα πραγματική σαδιστική ευδαιμονία και ένιωσα μέχρι τα μύχια της ψυχής μου τι σημαίνει το here be dragons.
     
  2. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

  3. Penthesilia

    Penthesilia New Member

    Ο θάνατος αγαπημένων προσώπων σε μικρή δίκη μου ηλικια. Απο τοτε ολα μου φαίνονται απλα και παιχνιδάκια
     
  4. footslave4

    footslave4 Regular Member

    Αν και δεν ειναι μέσα στο θέμα ο θάνατος του πατέρα μου πριν από 5 μήνες με στιγμάτησε πάρα πολύ και από τότε αναθεώρησα πολλά πράγματα μέσα στο μυαλουδάκι μου κάποια από τα οποία έχουν σχέση και με τον κόσμο του bdsm.
     
  5. Νομιζω η στιγμη που η φιλη μου, σχεδον κολλητή μου, μου μιλησε για τον χωρο και η πρωτη μας φορα σε τετοιο session
     
  6. lotus

    lotus Silence

    Όταν συνειδητοποίησα ότι όλα είναι αντιστοιχίες και αλληλουχίες σε όποιο "κόσμο" και να ζεις ...
    Οι στάσεις και οι συμπεριφορές δεν αλλάζουν απλά εμφανίζονται με άλλο κουστουμάκι
     
  7. lotus

    lotus Silence

    Να έχεις φτύσει αίμα να κατακτήσεις να αποβάλλεις ότι σκουπίδι σου έχουν φορτώσει στην ύπαρξη σου,
    Να έχεις δακρύσει αντιμετωπίζοντας ότι αρνητικό έχεις ανακαλύψει στον εαυτό σου και να το ξεριζώσεις
    Να έχεις σκάψει για να βρεις ότι καλύτερο υπάρχει μέσα σου ...
    Και να αναγκάζεσαι να αλλάζεις επίπεδο και να κοιτάς πάλι πίσω για να υιοθετήσεις στάσεις και συμπεριφορές,
    που τόσο σε αηδίαζαν και πάσχισες να ξεκολλήσεις από το πετσί σου, για να μπορέσεις να επιβιώσεις
    από τα αρπακτικά που ζουν γύρω σου, χωρίς να λαλήσεις και να μην χάσεις τον εαυτό σου και την ηθική σου
     
  8. dark_princess

    dark_princess Regular Member

    καθε στιγμη που κατι σπαει μεσα σου... καθε στιγμη που χανεις την εμπιστοσυνη σου στο αυριο... καθε στιγμη που νιωθεις μονος... αυτες οι στιγμες δεν φευγουν απο μεσα σου.... γινονται ενα με σενα... κολλανε πανω σου σα βδελα και σου πινουν το αιμα....
     
  9. Sakis Master

    Sakis Master New Member

    Όταν είδα πρώτη φορά ζωντανά παιχνίδια BDSM
     
  10. dark_princess

    dark_princess Regular Member

    ειναι ημερα ή αγρια;
     
  11. Dapom

    Dapom Contributor

    Δεν ειμαι στιγματισμενος
     
  12. Sakis Master

    Sakis Master New Member

    Ήρεμα σταδιακά