Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

κλαμα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Dolce_vita, στις 24 Ιουλίου 2014.

  1. Elysium

    Elysium Contributor


    Σε ξεπερνούν μάλλον κάποια θέματα αντίληψης.
    Το «γυναικείο θέμα» δεν έχει να κάνει με το κλάμα, αλλά με το ότι συχνά δεν μπορούν να εντοπίσουν την αιτία. Σε αυτό αναφέρεται και το αρχικό θέμα.
     
  2. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    Το κλάμα είναι λύτρωση για μένα. Είναι η πλήρης εξωτερίκευση συναισθημάτων. Έχω κλάψει γιατί νιώθω ότι ο Κ μπαίνει στο μυαλό μου. Έχω κλάψει την πρώτη φορά που ο Κ. με έκανε να χύσω ποτάμια. Έχω κλάψει όταν ο Κ. με αμφισβητούσε και δε μπορούσα να το διαχειριστώ.. Είναι ευτυχία, είναι συνειδητοποίηση της πραγματικότητας, είναι τα πάντα. Τα δάκρυά μου είναι από τα μεγαλύτερα δώρα που μπορώ να κάνω σε κάποιον.
     
  3. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    Μοιράζομαι μαζί σας το πρώτο κλάμα με τον Κ. μου...

    Όλα έγιναν στο σπίτι μου.. Σε ένα μικρό στούντιο.. Ένας μικρός και ζεστός χωρός. Εκεί, στη φωλιά μου, στο κουκούλι μου. Το μέρος είχε δεχθεί πολύ καλό σεξ μέχρι τώρα. Όχι μόνο από μενα, αλλά και από φίλους που διαισθάνονταν την ενέργεια του χώρου. Είναι η κλασική "ερωτική φωλίτσα". Εκεί μέσα λοιπόν, ήρθε και ο Κύριός μου και μου προσέφερε κάτι μαγικό. Όπως λένε και οι αγαπημένοι Dire Straits, μου έδωσε αυτό που είναι.. What it is...

    Είχε φτάσει η στιγμή που μου προσέφερε κύματα έρωτα με μια σιδερόβεργα που έχει ανάμεσα στα πόδια του. Εκεί, που ακόμα και οι ταύροι φοβούνται τη σκληρότητα αυτής της βέργας... Η αλήθεια είναι πως δεν περίμενα να εισχωρήσει μέσα μου. Η τιμή ήταν τεράστια. Καβαλούσα τον Κύριό μου, αλλά -εννοείται- το καβάλημά του ήταν ισχυρότερο από το δικό μου. Με χειριζόταν. Μπορούσε να με φέρει βόλτα. Έκανε αυτό που έπρεπε να κάνει ο καθένας με το κορμί μου. Να το βάλει σε τάξη. Να το πιάσει και να το πλάσει. Είμαι τόσο αδούλευτη και ο Κύριος ξέρει πως να με διαχειριστεί. Πάντα περίμενα το άλλο φύλο να μου συμπεριφερθεί σαν κουκλάκι βουντού, φτιαγμένο από πλαστελίνη. Το σώμα μου άλλωστε δε σηκώνεται από ανίδεους και μαλθακούς. Ο Κύριος έκανε τα πάντα για μένα. Και εγώ τα πάντα γι' Αυτόν. Όταν ένιωθα τα χέρια Του στα καπούλια μου, το μυαλό μου γέμιζε πυροτεχνήματα αναμένοντας την έκρηξη του επόμενου χτυπήματος. Περίμενα να ακούσω αυτό το "σλαπφ" από τη χερούκλα Του στο πάλλευκο κωλαράκι μου. Και μετά να ηδονιστώ με το κάψιμο κι έπειτα με το χάδι Του. Αλήθεια... Το κόκκινο μου ταιριάζει τόσο πολύ..
    Το δυναμικό Του σεξ δε με άφησε ασυγκίνητη ούτε ένα νανοκλάσμα του δευτερολέπτου. Είναι αυτό που λέμε: "Ποτέ μη λες ''έχω βιώσει το καλύτερο σεξ στη ζωή μου'' μέχρι να έρθει το επόμενο..."
    Και αυτό ήταν.. Η στιγμή του να έρθει.
    Ο Κύριος έφτανε στην κορύφωσή Του. Τα μαλλιά μου έπεφταν στην πλάτη ασσύμετρα. Το δέρμα μου έκαιγε. Τα μάτια μου είχαν γεμίσει λίμνες μέσα τους. Νόμισα πως ανέβαζα πυρετό. Ένιωθα τις φλέβες στο μέτωπό μου έτοιμες να σκάσουν και το δωμάτιο να γεμίσει αίματα. Και τότε απλώς ξέσπασα. Ο Κύριος τελείωσε και εγώ ξέσπασα. Πήρα τα χέρια μου και έκρυψα το πρόσωπό μου ζητώντας "Συγγνώμη".. Ποια συγγνώμη όμως; Αυτή ήταν η μεγαλύτερη χαρά που είχα νιώσει ποτέ. Έκλαιγα από χαρά.. Ένιωθα ευφορία. Ένιωθα δυνατή και ευτυχισμένη. Προικισμένη. Τα μαλλιά μου έπεσαν μπροστά στο πρόσωπό μου. Ξάπλωσα. Ο Κύριος δίπλα μου μου μιλούσε...
     
    Last edited: 21 Αυγούστου 2014
  4. Μία διαφορετική οπτική των δακρύων.

    <<Κοιτούσε τόσο βαθιά το απέναντι πράσινο, που από την ακινησία του βλέμματός της, κυλούσαν δάκρυα στα μάγουλά της. Τα μάτια της έτσουζαν όταν τα έκλεινε και ήταν ανίκανη να κάνει μέχρι και την καθιερωμένη κίνηση του κλεισίματος των βλεφάρων της για την πατροπαράδοτη λίπανση των εσωτερικών τους. Στο πρώτο δάκρυ, ντράπηκε, αλλά όταν το απέναντι χέρι το σκούπισε αισθάνθηκε μία ανακούφιση πως δεν έκανε τίποτα κακό. Η συζήτηση συνεχιζόταν με απλές λέξεις σύνθετου περιεχομένου και η μοναδική σαρκική επαφή ήταν το σκούπισμα των δακρύων της. Αυτό το χέρι..Αυτά τα δάκρυα..
    Συνεχίστηκε η συζήτηση με δύο προτάσεις ειπωμένες από χείλη που διψούσαν..
    ''Οσα δάκρυα και αν πέσουν, το δικό μου χέρι θα τα σκουπίζει''
    ''Δεν ξέρεις πόσο θέλω να γλείψω τα δάκρυα σου''
    Η συμφωνία ήρθε με καταφατικό βλέμμα, χωρίς ναι ..χωρίς μάλιστα.. και έμελλε να κρατήσει πολλές ώρες.>>

    Τα δάκρυα της ακινησίας.
     
  5. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art



    υπάρχει κι ένα που πλημμυρίζει τα μπάνια όποιος το θυμάται ας πει!!
     
  6. Και κλάϊμα η Μαρία!
     
  7. atasai

    atasai Regular Member

    Το τρεμάμενο βλέμμα της είχε επικεντρωθεί σε μια απαστράπτουσα σκιά του γλυκού παρελθόντος της εφηβείας της. Ο Σ. ήταν εκεί. Πλημμύριζε το δωμάτιο με τη φωνή του. Εκείνη λικνιζόταν σε κάθε γωνιά και δεν άφηνε φθόγγο να γλιστρήσει από τα χείλη του χωρίς να τον επαναλάβει και η ίδια εκστατικά. Τα μάτια της άρχισαν να βουρκώνουν στη θύμηση. Ο Σ. εκείνη την τελευταία φορά είχε κάνει μια παράξενη κίνηση που της έμεινε καρφωμένη στην μνήμη. Ο Σ. πήρε μια καρφίτσα από εκείνες που είχε εκείνη στο δωμάτιο για να κεντάει όσο τον σκέφτεται και άφησε μια σταγόνα αίμα να κυλήσει. Έβαλε τα ρούχα του σε μια πράσινη βαλίτσα και πέταξε το στυπόχαρτο με τον ιδρώτα των κορμιών τους στο πάτωμα. Η αυλαία είχε πέσει. Ο απόηχος είχε μείνει.
     
  8. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Θέλω να τρολάρω με τη φασαρία μου αφήνοντας σχολιάκια στα likes που δίνω. Να μεριμνήσει η διαχείριση γι'αυτό, παρακαλώ.
     
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     

    Το κλάμα το βρίσκετε διεγερτικό;
     
  10. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    ναι , οταν ειναι βουβο
     
  11. Libertin

    Libertin Regular Member

    Από τα πλέον διεγερτικά πράγματα, αλλά όχι μόνο του. Κλάμα που προκαλείται από πόνο και απόγνωση...  
     
  12. aethereal

    aethereal Guest

    πρωτη μου φορα
    σε θολα νερα
    εμαθα κολυμπι
    και πως λεν το ya habibi
    πρωτη μου φορα

    μονο μια φορα
    εκλαψα για σενα πικρα
    κι υστερα κανονισα
    και δε μου τηλεφωνησες
    ουτε μια φορα

    αφιερωμενο
    Αυτος (υποθετικα) ξερει..