Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

κλαμα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Dolce_vita, στις 24 Ιουλίου 2014.

  1. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member


    ...ντάξει σύμφωνοι, αλλά πάρτου και ένα πουκάμισο για καλό και για κακό.
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Σε μερικούς «τους πάει πολύ» το κλάμα..

    To κλάμα είναι φετίχ, διακρίνω μια δακρυλαγνία περισσότερο στους Σαδιστές.
    Γενικά δεν είμαι cry baby, σε sessions/σεξ/μεθόδους/ταπείνωσης/εξευτελισμού όμως πολύ κλάμα.
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Μα εκεί έχει τη λαγνεία μπρε σουρλουλού.

    Όχι του στυλ "μα γιατί με μαλώνεις, τι έκανα; μπουχου-μπουχου". Είπαμε, εκιά πιπίλα και κηδεμόνας  
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Και αυτό έχει την λαγνεία του,  ''Daddy's little girl'' και πάει λέγοντας.. 
     
  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  6. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Προσφάτως, κάτι παρεμφερές από ένα ακόμα μαζοχιστικό άτομο που είχα την τύχη(?) να συνυπάρξω.
     
  7. sylviacross1965

    sylviacross1965 Regular Member

    Μετα από εντονη ταπεινωση μπροστα σε αλλα ατομα, τα δακρυα ηρθαν μονα τους και ηταν ασυγκρατητα, αυτό όμως δεν σταματησε την ταπεινωση μου αλλα για ένα διάστημα εγινε ακομα πιο εντονη, χαλαρωσε μονο όταν επαισα στο πατωμα κλαιγοντας με λυγμούς. Όμως θυμαμαι όταν τελειωσαν όλα αυτά και στερεψαν τα δακρυα, ενιωθα μια γαληνη και ανακουφηση, ετσι δεν ειχα κλαψει ποτε. οσο για την ταπεινωση απλως συνηθισα την κατασταση αυτή , αργοτερα ενιωθα την αναγκη να ταπεινωθώ.
     
  8. SAP

    SAP Premium Member Contributor

     

    Μενελαος Λουντεμης
     
  9. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  10. William Master

    William Master Master is right ....Master is always right

    το δακρυ απο το ζορι στο πνιξημο και στη συνεχεια το κλαμα απο ταπεινωση εξευτελισμο η πονο ειναι απολυτη παραδοση των συναισθηματων για μενα σαν Κ να το βλεπω ειναι η απολυτη ηδονη .... ισως φταιει ο σαδιστικος μου χαρακτηρας ....
    και αλλωστε το δακρυ δεν λενε πως ειναι το ξεπλυμα της ψυχης η καθαρση ?
     
  11. Ερατώ

    Ερατώ Earth without art is just Eh...

    Έκλαψα. Πολύ. Σαν να μην υπάρχει αύριο. Ηταν αμέσως μετά από ένα δυνατό ξυλίκι και έναν ακόμα δυνατότερο οργασμό. Ο Κ μου με αγκάλιασε ώσπου ηρέμησα. Το συζητήσαμε. Δε με είχε πονέσει, απλά μου βγήκε αυθόρμητα.
    Μάλλον ήταν επειδή τόσα χρόνια κατάλαβα ότι ήταν χαμένα μέσα στις βανίλια σχέσεις μου.
    Ένιωσα να λυτρώνομαι και πήγαμε παρακάτω.
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    με γειά το καινούριο στάτους, καλορίζικο! :- )