Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

κλαν κλαν

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος extreme32, στις 2 Φεβρουαρίου 2009.

  1. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Κατ αρχας να πω οτι δεν περιμενω τρελη συμμετοχη σε αυτο το θεμα. Αλλα ειναι κατι που μας αφορα ολους.

    ΚΛΑΝΙΕΣ

    Θα αρχισω με μια περιγραφη και στο τελος μια ερωτηση απορια

    Οταν καποιος κλανει αυτος που βρισκεται εκει κοντα υποφερει, κανει γκριματσες αηδιας, αν τυχει σε ασανσερ ειναι μαρτυριο. Η κλανια είναι υπουλη. Σε ακολουθει οταν δεν πρεπει. Εισαι μονος στο βιντεοκλαμπ . Αδειο εντελως. Πας στην πιο απομακρυσμενη γωνια και ψαχνεις. Στην αλλη μερια του βιντεο κλαμπ πισω απο τον παγκο ειναι η βιντεοκλαμπτζου. ξαφνικα νιωθεις την κλανια να θελει να βγει. την αφηνεις σιγα σιγα και φευγεις στην απεναντι γωνια. Η κλανια θα σε ακολουθησει. Εκεινη τη στιγμη θα ερθει η βιντεοκλαμπτζου να αφησει στο ιδιο σημειο τις ταινιες που ειχαν επιστραφει το προηγουμενο βραδυ και δεν ειχαν μπει στη θεση τους. Ιδρωνεις και προσευχεσαι να ειναι κρυωμενη. Οι φιλοι που θα βρεθουν κοντα σου θα σε κραξουν αν κλασεις και το αντιληφθουν. Οταν ειναι πεντε αγνωστοι κοντα ολοι αναρωτιουνται ποιος εκλασε και ολοι σκεφτονται αν φαινονται υποπτοι. ΟΜΩΣ!!! οταν ειμαι μονος στο κρεβατι και κλασω , θα βαλω το κεφαλι κατω απο το παπλωμα και θα μυρισω. Οσο πιο εντονα μυριζει τοσο πιο πολυ θα μου αρεσει. Συμβαινει και σε αλλους αυτο; ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΑΡΝΗΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ. Γιατι ενω γουσταρουμε την κλανια μας , μισουμε τις ξενες αδεσποτες;

    Καποιοι ψαγμενοι γουσταρουν και τις ξενες. Μπορουν να καταθεσουν τις αποψεις τους. Επισης ειδα βιντεακι πριν λιγο καιρο με κλανοβασανηστηρια.

    αν το βρω τωρα θα το βαλω να το δειτε. Σαν φετιχ λοιπον το σκεφτηκα στην αρχη. Γι αυτο το εβαλα σε αυτη την κατηγορια. Ομως το νημα ειναι ελευθερο. Και διασκεδαστικο. Μπορειτε να βαλετε ατυχιματα που ετυχαν με εσας ως κλανοντες, ή ως θυματα. Μπορειτε να πειτε αν το βρισκετε ερεθιστηκο να σας κλανουν (οχι να σας εχουν κλασμενους. Αυτο παει αλλου). Ως τιμωρια νομιζω ειναι εντελως ξεφτυλα. Αλλα πρωτα απ ολα λυστε μου αυτη την απορια. Γιατι γουσταρουμε τη δικη μας την κλανια τοσο πολυ;;;;

    ψαχνοντας λοιπον (ακομα δεν βρηκα το κανονικο αλλα που θα μου παει  βρηκα ενα πολυ ενδιαφερον βιντεακι!!!!!



    τελικα ειμαι σιγουρος. Οταν ξεκινησα να γραφω δεν ημουν. Γινεται χαμος απο βιντεακια τετοιου τυπου. Ειναι οντως φετιχ για καποιους.

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]

    καποιες το θεωρουν σαν μια πολυ γλυκεια καλημέρα



    εδω θα βρειτε και ιαπωνικες τεχνικές για καλυτερα αποτελεσματα

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  2. jimboy

    jimboy Regular Member

  3. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. Syrah

    Syrah Contributor

    extreme32 το φετίχ που αναφέρεις δεν είναι σπάνιο. Από οσο θυμάμαι έχει και εδώ γίνει πολλάκις λόγος γι αυτό το θέμα. Σαφώς τα αέρια, όπως και οτιδήποτε βγαίνει από το ανθρώπινο σώμα έχει μοναδικά χαρακτηριστικά, ως προς την όσφρηση ή άλλες αισθήσεις. Και σαφώς για έναν φετιχιστή όπου τα αντικειμενικά αισθητικά κριτήρια είναι διαστρεβλομένα (νομίζω πως είναι κοινά αποδεκτό πως οτιδήποτε εξάγεται ως απόβλητο από την επεξεργασία των τροφών από το ανθρώπινο σώμα -ούρα, κόπρανα, αέρια, εμετός κλπ- δεν είναι θελκτικό ακριβώς επειδή δεν προορίζεται για κατανάλωση) ενδέχεται να έχουν ιδιαίτερη αξία.

    Αν βρω περισσότερα επί του θέματος θα τα αναρτήσω.

    Το άλλο θέμα που θίγεις, το κατά πόσο δηλαδή κανείς αρέσκεται στην οσμή των δικών του αερίων και το κατά πόσο αυτό μπορεί να συνιστά φετίχ, σίγουρα δεν είμαι κατάλληλη να σου απαντήσω, καθώς δεν συμμερίζομαι τις αρέσκειές σου.

    Τέλος σε απάντηση της ερώτησης που θέτεις, αναφορικά με το γιατί -αν δεν είμαστε φετιχιστές- αισθανόμαστε προσβεβλημένοι όταν κάποιος πέρδεται μπροστά μας, θα ήθελα να επισημάνω πως βάσει αστικών συμβάσεων ευγένειας δέον είναι όπως κανείς αποφεύγει να κενώνει το παχύ του έντερο, γενικώς, μπροστά σε τρίτους. Προσωπικά πρώτον θεωρώ με αυστηρότητα τη διαχωριστική γραμμή μεταξύ ιδιωτικού και δημόσιου βίου και δεύτερον ορίζω δραστηριότητες που δεν μοιράζομαι με άλλους. Η τήρηση της προσωπικής μου υγιεινής, η εκπλήρωση των προσωπικών μου αναγκών όπως η αποπάτηση και ο ερευγμός, είναι μερικές από αυτές. Συνεπαγωγικά απαιτώ και από τους άλλους μία παρόμοια διακριτικότητα.

    Μπορείς να σκουπίσεις τη μύτη σου με ένα χαρτομάντηλο μπροστά μου αλλά όχι να την σκαλίζεις με το δάχτυλό σου. Μπορείς να ζητήσεις συγγνώμη και να πας στο WC για να κενώσεις το παχύ σου έντερο από τα ενοχλητικά αέρια αλλά όχι να το κάνεις μπροστά μου. Μπορείς -αν δεν προλάβεις να τον αποφύγεις- να βάλεις το χέρι μπροστά από το στόμα κατά τη διάρκεια ενός ερευγμού και κατόπιν να ζητήσεις συγγνώμη, αλλά όχι να ρεύεσαι ελεύθερα ή επί τούτου. Και βεβαίως δεν μιλώ για περιπτώσεις όπου κάποιος βρίσκεται σε δεινή θέση και δεν μπορεί να αποφύγει να γίνει αγενής - σε όλους πιστεύω έχει τύχει να έχουν κάποια εντερική διαταραχή ή κάποιο αιφνίδιο εμετό κλπ.

    Το αυτό πιστεύω και για περιπτώσεις ανθρώπων με τους οποίους έχω οικειότητα. Εννοείται πως έχω την απαίτηση να μην πέρδονται μπροστά μου. Άλλωστε μπροστά στους δικούς μας ανθρώπους θέλουμε να είμαστε διπλά ευγενείς από όσο σε τρίτους. Σωστά;
     
  5. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    χμμμμμμ....  

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  6. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Ελα βρε Συραχ μου. Δηλαδη οταν κλανεις σε χαλαει να παρεις μια τζουρίτσα μυρωδιά. Ελα τωρα, μεταξυ μας. Αφου ψιλογουσταρεις κατα βαθος.

    Συγχαρητηρια για την αναλυση. Δεν περιμενα κατι τετοιο, βεβαια επειδη δεν πηγε το μυαλο μου οτι θα απαντουσες στο νημα μου. Στο τελευταιο που ειπες "Εννοείται πως έχω την απαίτηση να μην πέρδονται μπροστά μου. Άλλωστε μπροστά στους δικούς μας ανθρώπους θέλουμε να είμαστε διπλά ευγενείς από όσο σε τρίτους. Σωστά;" εχω να απαντησω οτι η γυναικα μου, κλανει αααανετα μπροστα μου, κι αν δεν το παρω χαμπαρι , το δηλωνει κιολας. Δεν εχει να κανει με το οτι δεν ειναι ευγενικη μαζι μου ή δεν με σεβεται. Εχει να κανει με το ποσο ανετα νοιωθεις οταν ζεις με καποιον πολυ καιρο. Επισης ξερω τον τροπο που χειριζεσαι τον λόγο, αν δεν σε γνωριζα λιγο θα πιστευα οτι το κανεις επιτηδες για να προκαλεσεις εντυπωσεις , αλλα δοκιμασε αντι για "περδομαι" να πεις "ΚΛΑΝΩ". Εχει αλλη χαρη αυτη η λεξη. Και παλι μπραβο σου. 
     
  7. ......
        
     
  8. Syrah

    Syrah Contributor

    extreme32 άνευ διάθεσης να αποκαθηλώσω το αρχικό σου θεώρημα, δεν μπορώ παρά να επιμείνω στο ότι δεν αρέσκομαι στην εν λόγω μυρωδιά, ανεξαρτήτως προελεύσεως.

    Η ευγένεια της συζύγου σου, στην οποία αναφέρθηκες, εννοείται ως τέτοια επειδή μεταξύ υμών υπάρχει μία σύμβαση που καταρρίπτει άλλες ευρύτερες συμβάσεις ευγένειας. Κοντολογίς, δεν θεωρείται αγενής, επειδή ήδη της έχεις παραχωρήσει άμεσα (μέσω σχετικής δήλωσης) ή έμμεσα (μέσω της ανοχής σου) το σχετικό δικαίωμα. Αν δεν το είχες παραχωρήσει, τότε θα ήταν αγενής.

    Χειρίζομαι καλά το λόγο αφενός επειδή θέλω να επικοινωνώ όσο το δυνατό καλύτερα, αφετέρου επειδή είμαι λεξιλάγνα. Και ως τέτοια αντιλαμβάνεσαι ότι προτιμώ το "πέρδομαι" έναντι του "κλάνω".

    ΥΓ. Πόθεν το συμπέρασμα ότι δεν θα απαντούσα στο νήμα σου αν επιτρέπεται;
     
  9. Στο σπίτι σου οι κλανιες επιτρέπονται η απαγορεύονται?
     
  10. KAIseR

    KAIseR Regular Member

    Απάντηση: κλαν κλαν

    Μιλάμε για κλανιές πριν η μετά το χέσιμο?
     
  11. darknight

    darknight Regular Member

    ειναι πολυ ταπεινωτικο εκει που γλυφεις τον κωλο του αφεντη σου εκεινος να σε κλανει εσυ απλα να ανασαινεις και μετα να χυνει στα μουτρα σου απο τα πιο ταπεινωτικα που ζω.
     
  12. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Επιτρέπεται!! Δεν ειναι προσωπικο , απλα οταν εβαλα θεμα με κλανιες, επειδη εχει και λιγο χαβαλέ, δεν πηγε το μυαλο μου σε μια λαιδη, σαν εσενα, που αναλυει πολυπλοκα θεματα, σοβαρού περιεχομένου. Δεν περιμενα δηλαδη οτι θα μπορούσες να ασχοληθεις με κλανιές! Τίποτε άλλο.