Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

κλιπάκια BDSM , αφέντρα-σκλάβος

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος slavetheo, στις 15 Απριλίου 2011.

  1. slavetheo

    slavetheo New Member

    Δεν ξέρω αν επιτρέπεται να αναφέρω διάφορα sites ή θα θεωρηθεί διαφήμιση... τεσπα..θα το κρίνουν οι διάφοροι mods αυτό... υπάρχουν διάφορα αρκετά καλά sites με αρκετά βιντεάκια πάνω σε BDSM και mistress, slaves,ballbusting, fetish κτλ κτλ κτλ. sites όπως : clips4sale, kinkbomb, clipvia κα...

    τα ξέρει άλλος κανείς παιδιά?? έχει κανένα κλιπ απο αυτά τα sites? θα ήθελα γενικώς την γνώμη σας και την άποψη σας. εγώ έχω διάφορα ως τώρα και είναι εξαιρετικά σε ποιότητα και ανάλυση.

    Θα περιμένω απόψεις. αν θέλει επίσης κανείς μπορώ να του δώσω clips αν έχει κ αυτός κ θα ήθελε να ανταλάξουμε. εγώ το προτείνω σαν ιδέα... περιμένω για απόψεις.  
     
  2. nick21

    nick21 New Member

    Απάντηση: κλιπάκια BDSM , αφέντρα-σκλάβος

    δε μπαινεις στο ballbustingtube? εχει πολλα βιντεακια