Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

κολπικη καθαριοτητα..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και υγεία' που ξεκίνησε από το μέλος rizla, στις 16 Μαϊου 2010.

  1. rizla

    rizla New Member

    καλησπερα σας....θα ηθελα να ρωτησω αν μπορουν να χρησιμοποιηθουν σαν ΄΄παιχνιδια΄΄οργανικα προιοντα οπως παγωτο,μπανανες και αλλα οπωροκηπευτικα !!!!!!!και αν επηρεαζει τον κολπο και την υγιεινη του η επαφη με ζαχαρη(παγωτο )διοτι εχω ακουσει οτι μπορει να τον μολυνει με βακτηρια...ενα καποιος γνωριζει ή εχει δοκιμασει κατι αντιστοιχο θα το εκτιμουσα αν με ενημερωνε σχετικα με αυτο το θεμα....ευχαριστω...
     
  2. katerina

    katerina Regular Member

    Απάντηση: κολπικη καθαριοτητα..

    Αγαπητή rizla …
    Θα σου απαντήσω σύμφωνα με μια προσωπική μου εμπειρία, κάποτε κάποιος «έξυπνος» θεώρησε σωστό να με γεμίσει με μέλι μέσα και έξω από την ευαίσθητη περιοχή… το αποτέλεσμα?? Να έχω απίστευτη φαγούρα, και τσούξιμο για μέρες, τι πλύσεις με χαμομήλι έκανα… τι βεταντίν. Άστα τίποτα, μάταια!!!!
    Τα συμπεράσματα και η απόφαση δική σου…
    Φιλικά κατερινα  
     
  3. rizla

    rizla New Member

    Απάντηση: κολπικη καθαριοτητα..

    ευχαριστω κατερινα...πολυ μουφα αυτο που σου συνεβει...κριμα και ερχεται και καλοκαιρακι  καλυτερα να προσεξω γιατι ουτε ωραιο ειναι το τσουξιμο ουτε η γκρινια στις διακοπες  αααα και δεν ειμαι γυναικα :crazy:μαλλον θα μπερδευτηκες λιγακι..... 
     
  4. katerina

    katerina Regular Member

    Απάντηση: κολπικη καθαριοτητα..

    ouπς ναι sorry δεν το κοιταξα καλα !  
    καλά βεβαια εμενα μου συνεβει πριν πολυυυυ καιρο...τωρα εχουν γνωση οι φυλακες!!! χεχεχεχεχε
     
  5. rizla

    rizla New Member

    Απάντηση: κολπικη καθαριοτητα..

    δεν πειραζει  παει ο παγωτατζης της γειτονιας ...θα πτωχευσει  παλι καλα σε κατι τετοια θεματα ειμαι προσεκτικος 
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: κολπικη καθαριοτητα..

    θα ήθελα πολύ ενώ γλύφω να αφήνω και να τρέχει ουΐσκι ,γίνεται ; υπάρχουν περιορισμοί ; ποιοί και γιατί ...
     
  7. Keiko Mika

    Keiko Mika 愛する人たちに裏切られた Premium Member

    Απάντηση: κολπικη καθαριοτητα..

    να μην υπάρχουν πληγές γιατί την έκανες .. Αουτς 
     
  8. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Απάντηση: κολπικη καθαριοτητα..

    Τζατζίκι.
     
  9. katerina

    katerina Regular Member

    Απάντηση: κολπικη καθαριοτητα..

    Με απ΄όλα????
          
     
  10. aria

    aria Regular Member

    Απάντηση: κολπικη καθαριοτητα..

    Συμβουλή από γυναικολόγο:
    Να μην χρησιμοποιούνται εσωτερικά οργανικά προϊόντα, όσο για οπωροκηπευτικά μόνο με προφυλακτικό προς αποφυγή μυκητιάσεων.
     
  11. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Απάντηση: κολπικη καθαριοτητα..

    Εγώ γράφω "Τζατζίκι". Εσύ γράφεις "Με απ΄όλα;"

    Δεν είναι το τζατζίκι που πάει με απ'όλα, είναι το σουβλάκι.

    Το τζατζίκι δεν έχει απ'όλα ή χωρίς κάτι. Αν δεν έχει κάτι, δεν είναι τζατζίκι.

    Jesus.
     
  12. katerina

    katerina Regular Member

    Απάντηση: κολπικη καθαριοτητα..

    Καλά ντε!! Μη μαλώνεις!!!! Πωπωπωπω!!!!