Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

-λαγνεια

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Stylianos, στις 16 Νοεμβρίου 2006.

Tags:
  1. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: -λαγνεια

    Hλια διευκρινησε εδω και τωρα το τι θες να πεις.
    Κανε το λιανα που λενε.

    Mηπως μιλας για μια μορφη ηδονοβλεψιας?

    Την καλημερα Μου
     
     
    Last edited: 7 Δεκεμβρίου 2006
  2. Stylianos

    Stylianos Regular Member

    Re: Απάντηση: -λαγνεια

    Ηδονολαγνεια ισως?  

     
  3. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    ...και μετά επέρχεται και ο αυνανισμός.
     
     
  4. Stylianos

    Stylianos Regular Member

    Ενα απο τα πιο γνωστα και διαδεδομενα fetishes ειναι το λεγομενο mutual masturbation  
     
  5. gaby

    gaby Guest

    Re: Απάντηση: -λαγνεια

    Είμαι μία πολύ εγωκεντρική femsub αν έχω την εντύπωση ότι αυτός είναι ο πυρήνας της απόλαυσης του Master/Dom/top; Αυτή δεν είναι η λεγόμενη empathy, το ταλέντο του Κυρίαρχου να νιώθει και Αυτός από την πλευρά Του αυτά που κάνει τον υποτακτικό Του να νιώθει; Στο ανώτερο σημείο της αίσθησης αυτής νομίζω είναι το Domspace;

    Δε νομίζω να είναι λαγνεία ακριβώς αλλά πάλι δεν ξέρω...
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Re: Απάντηση: -λαγνεια

    Θα μπορούσε να χαρακτηριστεί κι έτσι Ομορφιά μου , αλλά δεν είναι απαραίτητο να είμαι μπροστά . Δεν με ερεθίζει η εικόνα της πράξης , αλλά το βλέμμα και οι υπόλοιπες αντιδράσεις αυτού που λαμβάνει μέρος . Αν μπορούσα να εισχωρήσω μέσα στο μυαλό του και να παρακολουθώ το πως νιώθει θα ήταν το ιδανικό για εμένα . Ακόμα καλύτερο όταν αποκτώ πρόσβαση στο κέντρο ελέγχου των ηδονών του...
     
  7. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: -λαγνεια

    Οταν και αν ....
    Δυσκολα πραγματα Ηλια....
    Ποτε δεν ξερεις αν εφτασες....
     
  8. month

    month Regular Member

    Φετίχ με το σώμα, στην ολότητά του, της γυναίκας υπάρχει; Γιατί αυτό που πραγματικά θέλω πολλές φορές είναι απλά να "φάω" την παρτενέρ. Μου φαίνεται απίστευτο το πόσο διαφορετικό και όμορφο μπορεί να είναι το σώμα μιας γυναίκας.
     
  9. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Eδω ειπαμε τοσα και τοσα ασχετα οτι ειναι τα φετιχ μας.... 
    Στο κορμι της γυναικας θα κολησουμε τωρα?  
    month Φατο να ησυχασουμε!
     
     
  10. savra

    savra Guest

    lol ούτε κέηκ σοκολατένιο να ήταν  
     
  11. month

    month Regular Member

    Καλύτερο για να πω την αλήθεια! Μόνο αν σκεφτείς την γεύση που έχει ένα στήθος είναι.... Απίστευτη. Γενικά κάθε περιοχή έχει διαφορετική γεύση, ανάλογα με την έκθεση στον αέρα, τα αρώματα και ούοτ καθεξής. Αν και για να πώ την αλήθεια, κάποιες κολόνιες απλά έχουν απέσια γεύση...
     
  12. antonis34

    antonis34 New Member

    Σαφώς η ποδολαγνεία.Είναι το υπέρτατο για μένα.