Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

μαστίγωμα για πρώτη φορά

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Guest76532, στις 3 Ιουλίου 2014.

  1. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    τετοιο εχω τωρα
     
  2. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    Με πολλή προσοχή, μην της πάρεις καμιά πλάτη παραμάζωμα, είναι από τα ζόρικα..
     
     
  3. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    ωραιο.ενταξει ειναι να φαει λιγες κ καλες.μονο που θα το βλεπει μετα θα κατουριεται επανω της
     
  4. brenda

    brenda FU very much

    Διάλεξε, να στο φέρω χαμογελαστά κρατώντας το με τα δόντια: 
     
    (Το πιο μικρό είναι φονικό όπλο, να ξέρεις!) 
     
  5. Καλα τα μαστίγια, απλα υπαρχουν 3 ειδων : παραδειγματισμού, τιμωριας, καταστροφης. Προσοχη ομως....τα σημαδια.
     
  6. brenda

    brenda FU very much

    Τα σημάδια είναι υπέροχα, είναι μικρές αναμνήσεις μίας εξαιρετικά καυλωτικής διαδικασίας, μπορεί να τα θυμάσαι ένα-ένα και να αναπαριστάς στο μυαλό σου το πως έγινε το καθένα, χτύπημα το χτύπημα.
    Ακόμη και το να πονάς μετά, ή το να μην μπορείς να κάτσεις, είναι ένα ακόμη μικρό ενθύμιο του ότι αξιώθηκες μια τέτοια εμπειρία.
    Εγώ πάντως ευδαιμονίζομαι (αν και δυστυχώς πολύ δύσκολα κάνω σημάδια).

    ΥΓ Πεθαίνω επίσης, να αφήνω σημάδια και να τα απολαμβάνω μετά...
     
  7. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    αυτο με την ασημι χειρολαβη
     
  8. brenda

    brenda FU very much

    Πόσα ξες εσύ? Πόσα ξες εσύ, εεεεεεε?
    Ναι, φυσικά θα συμφωνήσω κι εγώ αυτό θα διάλεγα...
    Θέλει προσεκτικό χειρισμό, αφήνει έντονα σημάδια και έχει πολύ ωραίο γδούπο όταν πέφτει στο κορμί, όπως επίσης και καταπληκτικό σφύριγμα στον αέρα, πριν χτυπήσει. Απολαυστικότατο και χορταστικό μαστίγωμα αμφίπλευρα παρόλο που έχει περιορισμούς!!!
     
  9. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    μη σε νοιαζει καυλιαρα μου ξερω ποσο πρεπει να στις βρεξω
     
  10. idiry8mos

    idiry8mos dare... feel it

  11. trterterterterter

    trterterterterter Speak the words that drag me to surrender!

  12. Justmeandme

    Justmeandme Status astatus

    Την πρώτη φορά που έζησα ανάλογη εμπειρία, ο παρτενέρ είχε πολύ καλής κατασκευής δερμάτινο μαστίγιο.
    Εκεί ενιωσα το "ποναω και καυλωνω" μ αυτό. Το κάψιμο που ένιωθα μετά ήταν ασύγκριτα ερεθιστικό.
    Τα σημάδια (κοκκινιλες απ τις λωρίδες) είχαν μείνει για ελάχιστες ώρες.