Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

μαστίγωμα για πρώτη φορά

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Guest76532, στις 3 Ιουλίου 2014.

  1. Libertin

    Libertin Regular Member

    Έχω δοκιμάσει αρκετές φορές. Καμία δεν με ικανοποίησε. Δεν ήταν κανονικό μαστίγωμα, μάλλον ψεύτικο. Κάποτε σε ένα σέσιον της είπα "σταμάτα να κάνεις ότι με χτυπάς και χτύπα με" (όπως έλεγε και στο Μάτριξ).
     
  2. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Πριν το βιώσω για πρώτη φορα μου φαινόταν κάπως ...Πλεον ειναι το πιο απελευθερωτικό /ταπεινωτικό πράγμα που μπορω να υποστώ σε καθημερινή βάση απο την Κ μου ...Όταν την 3ή φορα μαστιγωθηκα τοσο που έβαλα τα κλάματα καταλαβα πως κατι είχε σπάσει μέσα μου..Τίποτα δεν ήταν το ιδιο πια ...
     
  3. gm-whipmaker

    gm-whipmaker New Member

    αν ειναι να χρησιμοποιησεις το εν λογω καλο ειναι να αφαιρεσεις το cracker (τον ακριανο σπαγκο).. στην αναλογη ταχυτητα κοβει σαν ξυραφι..
     
  4. gm-whipmaker

    gm-whipmaker New Member

    προσωπικα προτιμω να χρησιμοποιω τετοιου στυλ μαστιγια, εχουν περισσοτερο impact, πιο πολυ thud και αφηνουν και ωραια σημαδια..  (βεβαιως για χρηση απο την μεση και κατω...)
     

    Συνημμένα Αρχεία:

    Last edited: 2 Νοεμβρίου 2017
  5. Μου αρεσε πολυ αλλα θα το απολαμβανα περισσοτερο αν ημουν δεμενος...
     
  6. male1

    male1 Regular Member

    Με τρομαζει και μόνο η ιδέα αλλά φοβάμαι πως αν το δοκιμάσω μπορεί να μου αρέσει..
     
  7. Ακριβως γι' αυτο πρεπει να το δοκιμασεις!
     
  8. male1

    male1 Regular Member

    Αν γνωρίσω κάποιο άτομο που θα θέλει δεν θα πω όχι άλλα δεν γνωρίζεις εύκολα άτομα που τους αρέσει το bdsm
     
  9. open_mind

    open_mind Regular Member

    @no_Taboo νομίζω ήρθε η ώρα....   
     
  10. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    @open_mind , που να με μαστιγώσεις για πρώτη φορά, δε μιλάω, δε μιλάω, δε μιλάω.

    Φοβάμαι ότι θα παρεξηγηθώ εδώ, αν μιλήσω για βδσμ.
     
  11. open_mind

    open_mind Regular Member

    Ναι, δεν είναι ο κατάλληλος χώρος.... έχεις ένα point!
     
  12. periandros_

    periandros_ Regular Member

    Με τρομαζει και μόνο η ιδέα αλλά φοβάμαι πως αν το δοκιμάσω μπορεί να μου αρέσει..


    Ορμώμενος από την ανωτέρω παραδοχή , διερωτώμαι καλοπροαίρετα : Γιατί οι άνθρωποι φοβούνται τις επιθυμίες τους ? Και πιο συγκεκριμένα την πραγματοποίηση αυτών ?

    Ορισμένοι δεν ξέρουν τι θέλουν, κατά το κοινώς λεγόμενο . Ίσως επειδή δεν θέλουν να ξέρουν ή ακόμα ακόμα , διότι δεν θέλουν, να θέλουν . Η περιλάλητη επιθυμία της μη επιθυμίας !

    Πάμε και ένα βήμα παραπέρα... Με προσοχή ωστόσο. Από κάτω μας η άβυσσος . Μήπως ο μεγαλύτερος φόβος του ανθρώπου , είναι ο μη εκπεφρασμένος εαυτός του ?

    Εκφραστείτε .... !