Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

μεγεθος πεους

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος golf, στις 14 Σεπτεμβρίου 2009.

  1. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Απάντηση: μεγεθος πεους

    αντε να βρεις chastity belt για τους τυπους!!
     
  2. SENSI

    SENSI New Member

    Απάντηση: Re: μεγεθος πεους


    Ωραία τα λέτε...

    αυτό το τελευταίο βέβαια με τα αρχίδια σας, δεν το έπιασα ακριβώς... 
     
  3. Ωκεανός

    Ωκεανός Flüggåэnk∂€čhiœßøl∫ên

    Η αλήθεια είναι ότι δεν συνηθίζω να εκφράζομαι έτσι, αλλά εκείνη τη στιγμή θεώρησα ότι μια τέτοια διατύπωση ίσως να ταιριάζει καθότι ο λόγος ήταν γενικώς περί μεγέθους γεννητικών οργάνων, και όλες οι αναρτήσεις του νήματος είχαν υπάρξει μέχρι εκείνη τη στιγμή ύποπτα σιωπηλές πάνω στο θέμα των όρχεων.

    Κατά κυριολεξία, αυτό που εννοούσα ήταν ότι δεν είναι ανάγκη να μπείτε στον κόπο να κάνετε τις μετρήσεις, καθότι το πόσο βαθύς είναι ο κόλπος σας εμάς δεν μας νοιάζει. (Στ' αρχίδια μας δηλαδή.)
     
    Last edited: 20 Αυγούστου 2012
  4. θάλασσα

    θάλασσα Regular Member

    Απάντηση: μεγεθος πεους

    Αγόρια ξυπνάτε.... και σταματήστε να ασχολείστε με τα μεγέθη...

    οι γυναίκες θέλουμε να βλέπουμε έναν ωραίο τέρμα γκαβλωμένο πούτσο!... αυτό μας φτιάχνει!

    ακόμα και μετά το σεξ, όταν σηκώνεστε για να βάλετε το μποξεράκι σας... και σας κοιτάμε ξαπλωμένες να έχετε έναν πούτσο σηκωμένο, αυτό μας τρελλαίνει!! Ορμάμε πάνω σας και δεν μπορούμε να ξεκολλήσουμε χαχαχαχα

    αμα κάθεστε και σκέφτεστε μεγέθη και μαλακίες και δεν μας χαρίζετε την πιο υπέροχη εικόνα της στύσης σας, γαμησέ τα... εκεί ούτε το group psychotherahy μας σωζει ούτε η Παναγία η Ελεούσα μεγάλη η χάρη της...
     
  5. Armida

    Armida Regular Member

    Απάντηση: μεγεθος πεους

    πες τα βρε θάλασσα. Εξάλλου όποιο και να είναι το μέγεθος η γυναίκα μπορεί να ικανοποιηθεί με πολλούς άλλους τρόπους και πολύ καλύτερα μάλιστα. So dont worry  
     
  6. θάλασσα

    θάλασσα Regular Member

    Απάντηση: μεγεθος πεους

    Ορίστε!! Συμφωνεί και η Armida μαζί μου!!

    τι άλλο θέλετε??? Οι δύο πιο ωραίες γυναίκες του φόρουμ! 
     
  7. Mr. Unknown

    Mr. Unknown Regular Member

    Απάντηση: μεγεθος πεους

    Κρίση αυτογνωσίας διακρίνω χα χα χα.

    Αν ξέρεις το know-how τότε το μέγεθος έρχεται σε δεύτερη μοίρα.
     
  8. happyhellcat

    happyhellcat Regular Member

    Απάντηση: μεγεθος πεους

    Αλλά για να μη λέτε μετά πως οι γυναίκες δεν σας λένε την αλήθεια, όλη την αλήθεια, υπάρχουν και αυτές που ναι, τις νοιάζει το μέγεθος. Όπως και να το κάνεις, είναι χρήσιμο, έχει το σκοπό του, καλή η τέχνη και η τεχνική, αλλά σε μερικές αρέσει ως εργαλείο και όχι ως διακοσμητικό. Get over it. Μπορείτε να βρείτε μια να σας "κουμπώνει" σωστά, δεν είναι όλες το ίδιο. Για όλους έχει το σύμπαν και άλλα τέτοια ενθαρρυντικά.
    Some like it hot, some like it not. Others like it a lot.
     
  9. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: μεγεθος πεους

    Να ...αυτά κάνετε ...ρε σεις ....

    ασχολείστε όλοι με τον πούτσο ...

    και μένουν παραπονεμένα τ' αρχίδια ... 
     
  10. vagteo

    vagteo New Member

    Ευτυχως για καποιους δυστυχως για καποιους αλλους,το μεγεθος μετραει για τις γυναικες.

    Ισως οχι τοσο λειτουργικα αλλα περισσοτερο αισθητικα...Ειναι σαν τα μεγαλα βυζια για μας...Σε φτιαχνουν ρε παιδι μου και ας μπορεις να κανεις τα ιδια(οχι και ολα βεβαια! ) με τα μικρα!
     
  11. Armida

    Armida Regular Member

    Απάντηση: Re: μεγεθος πεους

    Στη διόρθωση μου ήθελα να πω αυτό ακριβώς. Μας φτιάχνει η θεάσή του, δεν τίθεται θέμα λειτουργικότητας. Τα καλύτερα χυσίματα γίνονται με τα χέρια  
     
  12. θάλασσα

    θάλασσα Regular Member

    Απάντηση: μεγεθος πεους


    εγώ προσωπικά τα λατρεύω τα αρχίδια...

    μου χει συμβεί να τρώω αρχίδια και να τρέχουν δάκρυα απο τα μάτια μου