Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

μεγεθος πεους

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος golf, στις 14 Σεπτεμβρίου 2009.

  1. misses

    misses New Member

    Απάντηση: μεγεθος πεους

    Πρωτα ειδα τον 24αρη και μετα τον 14αρη.
    Αρχικα με τον 24αρη ηταν δυσκολο, οπως προαναφερει κ ο CyrrilG, διοτι ο πονος ηταν πολυ εντονος μεχρι κ μη ανεκτος αρκετες φορες, στη συνεχεια αντεχοταν αλλα καποιες στασεις δεν γινοντουσαν οπως στα 4.
    Ενω με τον 14αρη ολες οι στασεις ειναι εφικτες και μαλιστα χωρις πονο εξαρχης.  
    Οσον αφορα εντυπωσεις σιγουρα οταν βλεπεις 24 ποντους να στεκεται τοσο καλα... ειναι εκπληκτικο, ενω το 14 ειναι λιγο ... πως να το πω... σου ριχνει το ηθικο σε πρωτη εικονα...
    Αλλα θα επιμεινω πως η χρηση ειναι το πιο σημαντικο πραγμα...
     
  2. actrossgr

    actrossgr New Member

    Απάντηση: μεγεθος πεους

    Νομιζω πως ολα τα μεγεθη ειναι θεμα υψους κατ αρχην, βαση ανατομιας και λογικης μεγεθος και βαθος ειναι σχετικα ειναι συνδεονται σε πολυ μεγαλο βαθμο με το υψος του ατομου.Διαπιστωμενο ακομα περισσοτερο βαση εμπειριας..Οποτε φυσιολογικα μπορεις και να εισαι ηδη υποψιασμενος με το τι μπορει να αντιμετωπισεις και τι θα βρεις μπροστα σου οταν γνωριζεις και ενδιαφερεσαι για καποιο ατομο.Μπορω να αναλυσω περισσοτερο την αποψη μου περι κοντων και ψηλων αλλα πιστευω πως ειναι απολυτα κατανοητο... 
     
  3. ssmaster

    ssmaster Regular Member

    Απάντηση: μεγεθος πεους

    υπαρχουν πολλα που λεγονται που δν νομιζω να ισχυουν κ πολυ..οπως για τη μυτη για τα δαχτυλα κ το υψος...ριξε φως αν θες στην υποθεση
     
  4. CyrillG

    CyrillG New Member

    Απάντηση: μεγεθος πεους

    Για να καταλάβω.. Πρίν ξαπλώσετε μαζί τον μετράτε? Κουβαλάς χάρακα στο τσαντάκι? Και για πείτε μου, μαζί κ τ'αρχίδια ή απο πάνω.. Είχα ένα φίλο που τον μέτραγε μετά τον πρωκτό του.. Ρε παιδιά αυτά τα κάναμε 14 χρονών, έλεος!

    Και κάτι άλλο! Νά η απόδειξη γιατί τα θηλυκά είναι ανώτερα απο εμάς: Έχετε ακούσει ποτέ γυναίκα να λέει "ξερετε έχω προβλημα γιατι πάει μέσα 25 πόντους και ο δικός μου δε βρίσκει πάτο και .. νοιώθει μειονεκτικά γιατί έχω απέραντο πηγάδι κτλ..." ΟΧΙ. Αυτές μας ακούνε να κακαριόμαστε και να το παίζουμε γαμήκουλες και πάνε στο τέλος με το Κωστάκι (λέμε τωρα) που ούτε μακρια την έχει, ούτε χοντρή. Έχει λεφτά όμως και μια καλή δουλεία! Κι ας τον έχει 14 πόντους , άμα γουστάρουν του δείχνουν και πώς να τον χρησιμοποιεί "κωστάκι από δίπλα έλα αγάπη μου μ'αρέσει πιό πολύ χτυπάει σε καλά σημεία..".. Ά ρε, άν νομίζατε πως αυτές κοιτάνε τους πόντους.. Αυτές είναι γατόνια, γι'αυτο τις γουστάρω

    Η καύλα είναι να τις υποτάσσεις και εκεί τρελαίνονται.. να τις κάνεις δικές σου, να είσαι το αίμα τους, η ζωή τους, το οξυγόνο τους και πίστεψε με τότε, δεν χρειάζεται κάν διείσδυση, μ'ενα αγγιγμά σου μπορούν να τελειώσουν!

    ΥΓ. for the record εγώ την έχω 20 (τελευταια φορά που μέτρησα πριν 20 χρόνια)
     
  5. ssmaster

    ssmaster Regular Member

    Απάντηση: μεγεθος πεους

    Καλα δν χρειάζεται να τρελενεσαι ... Κουβέντα κάνουμε....
     
  6. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Ολα μετρανε και το μεγεθος και η σωστη χρηση
    Γιατι οχι να ειναι μεγαλο,ομορφο και να το χειριζεται ακομα πιο ωραια

      
     
  7. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Κριμα ρε κοπελια να τα εχεις με τον οδοντογλυφιδα οπως λεει! Αλλιως το αορατο αγγιγμα! Τι λεει αλλαξατε ρολους και αρχισε το public  
     
  8. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Αστον να λεει ειναι και μετριοφρων τρομαρα του Αμα πετυχει η σωστη λειτουργια τυφλα να εχουν τα ανακοντα....αλλωστε και εγω διαθετω και φασολι οποτε κλαιμε και οι δυο!!!   
     
  9. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Αν ήμουν ο μοναδικός που είχε ποτέ στην ηλικία της, θα ήταν τραγικό...Αλλά είδες τι κάνει ο έρωτας? Μέχρι και με οδοντογλυφίδα φαντάσματος ικανοποιείται κάποια...Αν με public εννοείς humiliation...Την οδοντογλυφιδούλα μου αν και δεν την έχω για κοινή θέα...δεν ντρέπομαι ούτε για κείνη...Μετά η γυναίκα μου μιλάει για το penish extention που φοράω...

    Και για να ξεκαθαρίσουμε μια και καλή κάτι...Το ότι είμαι με την @vanilla30 και ότι λέμε και κάποια πράγματα, δεν σημαίνει ότι έχουμε ανοίξει και την πόρτα της κρεβατοκάμαρας μας για το όποιο κοινό...Και δεν σκοπεύω να "περιοριστώ" στα λόγια μου...Μην και ο οποιοσδήποτε θεωρήσει ότι μιλάω πάντα για εκείνη...Και ούτε θέλω κι εκείνη να "περιοριστεί", μην και κάποιος θεωρήσει ότι μιλάει πάντα για μένα...Ζευγάρι είμαστε, όχι σιαμαία με τον ίδιο εγκέφαλο...Και ούτε νομίζω, ότι είμαστε το μοναδικό ζευγάρι εδώ μέσα...Nα κάνει κάποιος πλάκα απευθείας μαζί μου, το δέχομαι ευχαρίστως...Να μου κάνει όμως πλάκα η "πλάκα", σε νήματα άλλων και χωρίς να γράψει και τίποτε για το θέμα του όποιου νήματος ( πέρα από την πλάκα που θα έκανε σε μένα ), το βρίσκω κακόγουστο...

    Και για να επανέλθω στο νήμα...Σ'εμένα ο πλαστικός πέοντας αρέσει μαύρος, στα 13 cm μήκους ( γιατί είμαι και δυσκοίλιος και σφιχτοκώλης ) και να κλίνει ελαφρά προς τ' αριστερά...Για τον κρεάτινο δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη, απλά γιατί ποτέ δεν μου προκάλεσε το ενδιαφέρον...

      
     
    Last edited: 12 Οκτωβρίου 2014
  10. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Τενεμπρα κατ'αρχην εχουν παρασοβαρεψει οι καυγαδες στο φορα και ειπα να το ριξουμε και λιγο στον χαβαλε. Αν σας "την λενε" κτλ στα @@ σου, φανταζομαι το πεσιμο στην βανιλλα30 θα ειναι χειροτερο στα πμ. Ο ενας από τους λογους που εχει σταματησει η Ντεβα, ο αλλος χρονος, δουλεια, διαβασμα κτλ.

    Στα δικα μου, εβαλα και το   στο τελος γιατι ηταν πλακιτσα και νομιζω την σηκωνετε. Αν και ηθελα να τσιμπησει η Βανιλλα30 όχι εσυ!

    Κατα τα αλλα το 13 καλο ειναι! Εγκρινω! Χαχα! Αν και προτιμω το 10αρακι!
     
  11. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

     Χαχαχαχαχαχα 10αρακι εεεεε;;;;
    Μικρουλι αλλα βολικο το κανεις οτι θες  

    Απο την αλλη περα απο το μεγεθος ενδιαφερον εχει η αποχρωση 
     
  12. kinkynik

    kinkynik Guest

    όταν μετράμε βασικό, δεν είμαστε μεθυσμένοι.... θυμάστε αυτό που σου δείχνει ο άλλος πόσα δάχτυλα είναι αυτά για να ελέγξει την νηφαλιότητά του και βλέπεις τα δύο πέντε...