Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

μεγεθος πεους

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος golf, στις 14 Σεπτεμβρίου 2009.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Βρε Luco, όποιος καίγεται με το πλαστικό ομοίωμα πέοντα, φυσάει και το αγαλματίδιο χαχαχα....Το ξέρω ότι εσύ πλάκα κάνεις και από σένα την δέχομαι...Αλλά προς γνώση και συμμόρφωση των άλλοι...Και ως προς το πέσιμο στην @vanilla30 έχεις δίκιο...Εμένα ποια με γαμεί? Πόσο μάλλον τώρα που και άσχημη έγινε η οδοντογλυφίδα μου και ζάρωσε και δεν λειτουργεί καλά λόγω άγχους ( πόσο μάλλον γήρατος χαχαχα )

    Βέβαια αν κρίνω από τα λόγια που μου έχουν πει φίλες, φίλοι ( gay ) και σύντροφοι/γκόμενες ανά τα χρόνια...Το ότι δεν μετράει το μέγεθος, είναι παρηγοριά στον άρρωστο χαχαχα...Τώρα, αν είναι καλύτερος ένας 20χρονος στον κολοφώνα τον ορμονών και της ρώμης η ένας σιτεμένος 40χρονος με την όποια εμπειρία του ( αλλά που σίγουρα χάνει σε άλλα σημεία )...Είναι θέμα κολοκυθόπιτας εκείνης/ου που θα τραγανίσει τον έναν η τον άλλον χαχαχαχα....Σκοτάδιας alias "Ghost toothpick" over χαχαχαχα               

    Υ.Γ. Τώρα κομμένες οι πλάκες περί οδοντογλυφίδας...Σπίτι μου έχω θέμα με τις σακούλες απορριμάτων...Όταν θέλω να κάνω σεξ, μόνο εκείνες μου κάνουν για προφυλακτικό ( τα κανονικά είναι πολύ μικρά για μένα )...Και επειδή είμαι και αχόρταγος ο κίναιδος, μετά δεν έχω που να βάλω τα σκουπίδια χαχαχα             
     
    Last edited: 12 Οκτωβρίου 2014
  2. Το θέμα του μεγέθους είναι σχετικό! Υποθέτω μιλάμε και για μήκος και για διάμετρο σωστά!; Αν υποθετικά η κοπέλα είναι στενούλα μπορεί και ένα μικρό πέος να την ικανοποίησει. Εκτός φυσικά αν μιλάμε για ακραίες καταστάσεις όπου το πέος είναι 'ελάχιστο' και σαφώς θα υπήρχε πρόβλημα! Γενικά όμως θεωρώ ότι ένα μέτριο σε διαστάσεις είναι υπέρ αρκετό εφόσον υπάρχει η τεχνική, η εμπειρία αλλά ΚΥΡΊΩΣ χημεία ανάμεσα στο 'ζευγάρι' . Και για να πιάσω και το άλλο άκρο, ένα τεράστιο πέος εμένα προσωπικά 'με φοβίζει' και ξενερώνω. Δεν μπορώ να το διαχειριστώ ούτε να το ευχαριστήθω. Θεωρητικά πάντα γιατί δεν μου έχει τύχει κανένα τεράστιο! Είχα την τύχη οι εκάστοτε σύντροφοι μου να είναι καλά προικισμένοι αλλά όχι 'τέρατα'!
     
  3. σωστον η τεχνικη μετραει πανω απ ολα........
     
  4. male_slave

    male_slave Regular Member

    Τον αγοραζω!!
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     

    Το μυθικό πέος του Ρασπούτιν.
     
  6. Brainman

    Brainman Deep in a fe mind


    καθολου 'μυθικο'...χα καθε εποχη εχει τη μυθολογια της...! ωστοσο το ροπαλο του Ηρακλη δεν βρεθηκε...ακομα.
     
  7. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Ποτέ δεν με απασχόλησε το θέμα του μεγέθους. Ούτε και κάποια σύντροφό μου. Ίσως επειδή δεν ανήκω σε κάποια... ακραία κατηγορία.

    Βέβαια όσο πρόβλημα είναι το πολύ μικρό μέγεθος, που αδυνατεί να προσφέρει συγκινήσεις, άλλο τόσο πρόβλημα είναι και το πολύ μεγάλο, αφού μάλλον δυσφορία, άγχος και ανασφάλεια προκαλεί στις γυναίκες. Γι'αυτό και οι ιδιαίτερα "προικισμένοι" συχνά δε γεύονται κάθε σημείο του γυναικείου κορμιού. .

    Σε κάθε περίπτωση και ειδικά για το μέσο όρο το ζητούμενο είναι η διάθεση και μετά η τεχνική με τις σωστές... οδηγίες χρήσης. Αν ο άλλος σε "φτιάχνει", θα τον πάρεις με χίλια μέχρι το τελευταίο εκατοστό.

    Τώρα βέβαια αν ο άλλος είναι τόσο μικροτσούτσουνος ή έχει φέρει μόνο το μισό μαζί του, γιατί δε χωρούσε όλο στο εσώρουχό του, ε τότε αυτοί μάλλον κάπου αλλού πρέπει να απευθυνθούν. Ή να τα βάλουν μαζί στο χυτήριο και να βγάλουν δύο κανονικά. .
     
  8. Dapom

    Dapom Contributor

    Ολα είναι θέμα προοπτικής
     
  9. brenda

    brenda FU very much

    όλα είναι θέμα διαχείρισης, αν επιτρέπεις την παρέμβασή μου...η σοφή διαχείριση εκατέρωθεν κάνει θαύματα... 
     
  10. Dapom

    Dapom Contributor

    Η αλήθεια είναι οτι το σχόλιό μου ήταν περισσότερο χιουμοριστικό παρά θέση...αλλά ναι...σου επιτρέπω την παρέμβαση  
     
  11. lexy

    lexy .ti.va.

    Δηλαδή πόσο IQ απαιτείται;   ενημερωτικά....
     
  12. brenda

    brenda FU very much

    Δεν είπα ότι είναι θέμα iq, το κάθε άλλο, το αντίθετο ίσως...η διαχείριση έγκειται στην τεχνική της μεγιστοποίησης της απόλαυσης με τα διαθέσιμα μέσα...η ευφυία του σώματος συνίσταται στο ότι ο κόλπος ή και ο πρωκτός είναι πολύ προσαρμοστικοί σε διαφόρων ειδών και μεγεθών μόρια...  αυτό απλά προϋποθέτει να γνωρίζουν οι συμμετέχοντες τον τρόπο να το εκμεταλλευτούν προς όφελος της καύλας και της ικανοποίησής τους...