Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

μεγεθος πεους

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος golf, στις 14 Σεπτεμβρίου 2009.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  2. lexy

    lexy .ti.va.


    (Ναι, ναι, ναι!!!).

    Μη γίνεσαι Γουρούνης! Δεν τον "ξέρω" τον άνθρωπο.
     
  3. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

  4. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Σε πρόσφατη μελέτη, το 21% των γυναικών που ερωτήθηκαν είπε πως το μήκος του πέος είναι «σημαντικό» και μόνο 1% απάντησε πως είναι «πάρα πολύ σημαντικό». Το μήκος ήταν λιγότερο σημαντικό από το πάχος και 32% ανέφερε πως το πάχος είναι σημαντικό.

    Οι διακυμάνσεις στο μήκος του πέους καθορίζονται από πολλούς παράγοντες, κυρίως φυλετικούς. Το μήκος του πέους σε στύση κυμαίνεται από 11 έως 15 εκ. (ο μέσος όρος για τη λευκή φυλή είναι τα 13 εκ.). Η επιστήμη έχει καθορίσει ως παθολογικό μήκος πέους αυτό κάτω από 7 εκ. (το μήκος του κόλπου είναι περίπου 7 εκ.).
     
  5. brenda

    brenda FU very much

    OXI 
     
  6. seduced mind

    seduced mind Guest

    Εγώ πάντως μία φορά που προσπάθησα να φτάσω το 21 έφτασα το 23 και κάηκα...  
     
  7. brenda

    brenda FU very much

    Δεν τραβάμε από το 18, αυτό είναι γνωστό... 
     
  8. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Να απαντησω παλι με ερωτηση (το κανω συχνα)
    Οταν οι κυριες αυτοικανοποιουνται με τα δαχτυλακια τους (ας μην κρυβομαστε) τι δαχτυλα εχουν λουκανικα χωριατικα;;;
    Οποτε η τεχνικη υπερτερει του μεγεθους.
    Ενα ικανοποιητικο μεγεθος προσφερει μεγαλυτερη απολαυση λογω της εγκεφαλικης διεγερσης που προκαλει η εικονα....ειναι θεμα ψυχολογιας
    (Για να μην παρεξηγηθω για ακομα μια φορα μου αρεσουν τα μεγαλα πεη)
     
  9. seduced mind

    seduced mind Guest

    υπάρχουν κυρίες που αυτοικανοποιούνται και με μπανάνες.... φουσκωτές....
     
  10. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Και κυριοι επισης....
    Εγω μπορει να θελω προβοσκιδα ελεφαντα. Αυτο δεν σημαινει οτι αρεσει σε ολους
     
  11. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    εγώ έχω αυτοϊκανοποιηθεί και με οδοντόβουρτσα...
    καλά τώρα μου ήρθε ιδεάρα ...
    ελπίζω να μην υπάρχει ήδη...
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     

    Προτιμώ να φάω ένα από τα εξαιρετικά κ@@@ και να νιώσω μια αίσθηση ολοκλήρωσης στον ουρανίσκο μου. Είμαι τέτοιο κορίτσι.