Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

μεγεθος πεους

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος golf, στις 14 Σεπτεμβρίου 2009.

  1. seduced mind

    seduced mind Guest

    α δεν ξέρω για εκείνους τι γοουστάρουν να βάζουν στο πάτο τους... Πάντως οι περισσότερες γυναίκες γουστάρουν τα X-LARGE...
     
  2. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Θα κανεις καινουργια δημοσκοπηση;;;;;   
     
  3. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Μιλας ως εκπροσωπος του γυναικειου πληθυσμου;
     
  4. seduced mind

    seduced mind Guest

    Όχι απλώς λέω τι μου έχουν πει οι φίλες μου..
     
  5. freddoccino

    freddoccino Regular Member

    ενα μεγαλο καυλι ειναι μια καλη αρχη τιποτα δεδομενο στο αποτελεσμα
     
  6. derban

    derban New Member

    Ανάλογα με το πηγάδι και ο κουβάς!Πάντως καλό είναι οι γυναίκες πρίν ξεκινήσουν κατι να ρωτούν πρώτα μήκος πλάτος περίμετρο.
    Αν δεν τις καλύπτει ,έχει ο παππούς μου στο χωριό το Γκρίτζο το γαιδαρο διαθέσιμο!
     
  7. brenda

    brenda FU very much

    Σε ποια χώρα ζουν οι πιο... προικισμένοι άντρες - Σε ποια θέση βρίσκονται οι Έλληνες;

    Έρευνα γνωστής ιστοσελίδας ήρθε να δώσει απάντηση σε ένα ερώτημα που λίγοι άνθρωποι (άντρες ΚΑΙ γυναίκες) ομολογούν ότι αναλογίζονται συχνά-πυκνά: Σε ποια χώρα του κόσμου ζουν οι άντρες που είναι περισσότερο... προικισμένοι;

    Σύμφωνα με τα αποτελέσματα, οι άνδρες με τα μεγαλύτερα προσόντα κατοικούν στο Κονγκό με μέσο μήκος πέους σε στύση 18,034 εκατοστά.

    Από την ίδια έρευνα προκύπτει ότι έπονται οι Εκουαδοριανοί με 17,526 cm ενώ τελευταίοι και καταϊδρωμένοι έρχονται οι Αμερικανοί με μέσο όρο προσόντων τα 12,95 εκατοστά.

    Σε ποια θέση όμως βρίσκονται οι Έλληνες;


    Τα καλά νέα είναι ότι οι συμπολίτες μας είναι πολύ πάνω από τον παγκόσμιο μέσο όρο με μήκος πέους σε στύση τα 14,73 cm. Όμως τα πρωτεία στην Ευρώπη κατέχουν οι Ούγγροι με μήκος 16,51 cm.

    Δείτε τον σχετικό χάρτη όπου τα μεγέθη αναγράφονται σε ίντσες και όχι σε εκατοστά.

    *(1 ίντσα=2,54 εκατοστά)


     

    http://www.topontiki.gr/article/145...i-vriskontai-oi-ellines#.Vhyde6CZC84.facebook
     
  8. κυριες μου ντροπη σας ...!! ειστε φαλοκρατησες.... ειδατε ποτε εμας να μιλαμε για το μεγεθος του μουνιου..??? στενο φαρδυ κλπ κλπ..... εις ενδειξη διαμαρτυριας θα ανοιξω σχετικο νημα.....   
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    ...είναι ολοφάνερο θα μας πάει γαμιόντας και αυτός ο χειμώνας.

     
     
  10. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor


    Αξίζουν τόσα έξοδα και τόσος κόπος να πάτε στο Κονγκό για 3 πόντους, ρε κορίτσια;

    Και άντε και πήγατε... σκεφτείτε να "πέσετε" σε κανένα αμερικανάκι  

    Το νου σας, λοιπόν   που πάτε και που κάθεστε να... ξαποστάσετε
     
  11. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    έχω τύχει σε μικρότερο από 18 και ήταν καλύτερο από κάποιο μεγαλύτερο...Τα μεγαλύτερα είναι σίγουρα πιο ωραία για στοματικό και για να παίζεις μαζί τους , όμως και η τεχνική και το τί αισθάνεσαι για τον παρτενέρ είναι σημαντικά...πάντως αν αυτή είναι κανά πηγάδι ούτε 2 μόρια μαζί δεν θα της είναι αρκετά
     
  12. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    με κάτι τέτοια θυμάμαι τα ανφακαμπλ τρια-πεντε πηγαδια κτλ