Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

μεγεθος πεους

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος golf, στις 14 Σεπτεμβρίου 2009.

  1. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: μεγεθος πεους

    Δύο ενδεχόμενα παίζουν: α) να έχεις πολύ τυχερή κοπέλα
    β) το σύστημα μέτρησής σας να διαφέρει από το S.I. (systeme internationale, aka Διεθνές Σύστημα Μέτρησης Μονάδων). Όπως συμβαίνει με την κολλητή μου, 1 λεπτό Μυρτούς = 20 λεπτά S.I.(και καταλήγω να την περιμένω 2 ώρες να ετοιμαστεί). Έτσι, 1 cm golf/ golf's girlfriend = 0,3 cm S.I.
     
  2. danai

    danai Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: μεγεθος πεους

    Πράγματι, εγώ είμαι λίγο χαζούλα  
    αλλά σε αυτό που έγραψα αρχικά
    οι λέξεις "γαμήσεις", "αστείο" και "εξηγήσεις"
    είναι όντως το αστείο. Ή το κωμικοτραγικό αν
    προτιμάτε... 
     
  3. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: μεγεθος πεους

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member

    Απάντηση: μεγεθος πεους

    Αλήθεια… η κοπέλα σου πως σας διαλέγει ;;;
    κυκλοφορεί με τον χάρακα στο χέρι ;;;
     
  5. golf

    golf New Member

    Απάντηση: μεγεθος πεους

    παιδια σας ευχαριστω αλλουσ για τα καλα σας λογια και αλλουσ για τα κακα σας...Σε καμια περιπτωση δεν θελω να το παιξω και να δειξω το μεγεθος μου..δεν ειμαι για αυτον τον λογο εδω...
    vermilion η αληθεια ειναι πως αυτο το απλα ημουν τυχερη μου το εχει πει πολλες φορες..
    στις συζητησεις μας μου λεει οτι τον λατρευει τον δικο μου σαν μεγεθος κτλ..και δεν την ποναει σε συγκριση με του αλλουνου...αλλα επειδη το μ..νι της ειναι λιγο μεγαλο θα ελεγα.εκει ειναι ενας λογος που σκεφτομαι οτι δεν φτανει το δικο μου...
    οσο για τις επιδοσεις μου που αναφερθηκατε μερικοι..το βιογραφικο μου ειναι μολυ μεγαλο..και ελπιζω να μην εχω προβλημα..τουλαχιστον ετσι φαινετε..
    Αλλα αυτο μου με τρελενει ειναι οτι με αυτον απο τις συζητησεις μας μου φαινετε οτι εκανε καλυτερο σεξ...δεν ξερω τι αλλο να κανω..μαλλον με βλεπω να πνιγω τον ερωτα μου και να την παρατησω πριν το κανει αυτη...
    Σας ευχαριστω ολους για τα μνμ και το ενδιαφερον..
     
  6. heeler

    heeler Regular Member

    Απάντηση: μεγεθος πεους

    Αρα το πρόβλημα όπως βλέπεις δεν είναι στην ποσότητά σου αλλά στην ποιότητά σου!
     
  7. golf

    golf New Member

    Απάντηση: μεγεθος πεους

    λες??
    δεν ξερω..
    ισως ειναι και αυτο...
    μπορει να ειναι πρωτη φορα μου συμβαινει..μαλλον δευτερη*και η πρωτη κοπελα που ειχα παει γυρισε και ειπε οτι δεν κανω καθολου καλο σεξ..αλλα τοτε δεν ειχα καν βιογραφικο... 
     
  8. DiDi

    DiDi Regular Member

    Μην έχεις κόμπλεξ! Αυτό προσπαθούμε να σου πούμε.. Όσο αγχώνεσαι και το σκέφτεσαι ούτε εσύ ο ίδιος δεν θα το ευχαριστιέσαι..πόσο μάλλον εκείνη που έχεις δίπλα σου.. Στην τελική δεν είναι ανάγκη να αρέσουμε σε όλους. Εαν η κοπέλα σου δεν είναι ευχαριστημένη με τις επιδόσεις σου τότε ο καθένας το δρόμο του. Τόσο απλά!
     
  9. Syrah

    Syrah Contributor

    Προς τους αγαπητούς συνομιλητές που επιδίδονται σε ειρωνία θα ήθελα να υποβάλλω κάποιες ενστάσεις μου.

    Πρώτον άνδρες με πέη μήκους 22 εκατοστών υφίστανται, δεν πρόκειται για οντότητες - αποκυήματα της φαντασίας υπεραισιόδοξων ως ρομαντικών γυναικών. Προσωπικά έχω γνωρίσει τέτοιους ανθρώπους. Ας σημειωθεί συμπληρωματικά πως ανάλογα τη στάση -η προς τα εμπρός τεντωμένη λεκάνη οφελεί- και τη φυσική κατάσταση του σώματος -η μεγάλη κοιλιά ιδίως αν πάσχει από χαλάρωση και κρύβει το υπογάστριο, αλλά και η σώρευση λίπους γύρω από τη βάση του πέους δεν οφελούν-, η παλινδρόμηση και δη σε καθεστώς πλήρους διέγερσης μπορεί να αποκαλύψει ένα πέος μακράν μεγαλύτερο σε μήκος, από όσο φαίνεται σε μετρήσεις σε όρθια στάση και ικανοποιητική αλλά όχι απαραιτήτως εξαιρετική στύση. Ακόμη και στη λευκή φυλή, μιας και είδα ότι μνημονεύτηκε και αυτή η παράμετρος.

    Δεύτερον η λογική too good to be true δεν τιμά κανέναν ιδίως σε ένα forum όπου όλοι διεκδικούν τον τίτλο του openminded. Υπάρχουν άνδρες με μεγαλύτερα πέη από τα δικά σας (ή των συντρόφων σας, για τις κυρίες), όπως υπάρχουν και πιο όμορφοι, και πιο γυμνασμένοι, και πιο ευφυείς, και πιο επιτυχημένοι, και πιο ..(συμπληρώστε κατά το δοκούν). Από οποιονδήποτε εξ ημών πάντα θα υπάρχει κάποιος που υπερτερεί σε κάποιον τομέα. Και δεν μιλώ καν για περιπτώσεις prodigy.

    Τρίτον η αμφισβήτηση της ειλικρίνειας ενός συνομιλητή πέρα από βαριά προσβολή (κατά τη δική μου εκτίμηση), συνιστά και πράξη που καθόλου δεν συνάδει με τη λογική ενός forum όπου καθείς εγγράφεται για να πραγματευεί τα θέματα της αρεσκείας του. Πώς ακριβώς θα υπάρξει επικοινωνία όταν αποκαλεί ο ένας τον άλλον εμμέσως πλην όμως σαφώς ψεύτη;

    Τέταρτον δεν γνωρίζω αν ο κύριος νηματοθέτης χαριεντίζεται ή αν επιθυμεί να συγκεντρώσει την προσοχή των συνομιλητών του ή αν προσπαθεί να εκμαιεύσει φιλοφρονήσεις ή αν το νήμα αποτελεί αφορμή για διαφήμιση των φυσικών του προσόντων, αλλά και σε αυτή την περίπτωση να σημειώσω ότι:

    α) Σε αυτή την περίπτωση δεν θα χρειάζονταν σχετικό νήμα. Οι φωτογραφίες στο Member Galleries Section είναι γεμάτες με ομολογουμένως μεγάλα πέη.

    β) Το μέγεθος ενός πέους είναι κάτι που δεν κρύβεται μέχρι τέλους, συνεπώς αν πρόκειται για τέχνασμα προκειμένου για την εύρεση ερωτικής συντρόφου, σύντομα η ενδιαφερόμενη θα διαπιστώσει το ειλικρινές ή όχι της δήλωσης και θα πράξει αναλόγως.

    γ) Σε αυτό που η DRD αποκαλεί BDSMική αγορά, δεν νομίζω ότι υπάρχει κανείς που να μην "διαφημίζει", με το ίδιο σκεπτικό, κάποιο προσόν του, είτε αυτό λέγεται μέγεθος πέους, είτε γυμνασμένο σώμα και όμορφο πρόσωπο, είτε οξυδέρκεια, είτε χιούμορ, είτε διαθεσιμότητα για σεξ, είτε οτιδήποτε άλλο.

    Επί του θέματος τώρα, αγαπητέ νηματοθέτη, πάντα κάποιος θα υπερέχει έναντι ημών σε κάτι, όπως αντιστοίχως πάντα ένας άλλος άνθρωπος θα υπερέχει έναντι του/της συντρόφου μας σε κάτι. Παρόλα αυτά, στη δεδομένη στιγμή όπου μας περνούν από το μυαλό αυτές οι σκέψεις εμείς έχουμε επιλέξει το/τη σύντροφό μας και αντιστοίχως εκείνος/εκείνη έχει επιλέξει εμάς, πράγμα που σημαίνει ότι οι αρετές και τα προσόντα μας αξιολογήθηκαν ως βαρύτερης σημασίας από τα μειονεκτήματά μας, και πως αξιολογηθήκαμε ως ο καλύτερος άνθρωπος για τη θέση του εραστή του/της στην τρέχουσα φάση. Ως εκ τούτου δεν αντιλαμβάνομαι τον προβληματισμό σου. Παρεκτός και αν πιστεύεις ότι το μοναδικό κριτήριο αξιολόγησης ενός άνδρα από μια γυναίκα είναι το μήκος του πέους, πράγμα που δεν νομίζω καθώς η ηλικία που δηλώνεις συνήθως επιτρέπει σε κάποιον να έχει το βιωματικό υπόβαθρο και την ωριμότητα να αξιολογεί τους έτερους ως ερωτικές οντότητες περισσότερο ολοκληρωμένα.
     
  10. golf

    golf New Member

    Απάντηση: μεγεθος πεους

    μπορω να πω με καλυψες πληρως..
    δεν θα το σκεφτομαι καθολου απο εδω και περα...
    σε ευχαριστω για αυτα που ειπες και στους ειρωνες που ειχαν κανει post στο μνμ μου..απλα επειδη ειμαι καινουριος εδω..δεν θελω ουτε το μεγεθος μου να δειξω..ουτε να λογομαχω με καποιον..σε παρακαλω πες μου πως να σβησω το μνμ μου...δεν χρειαζομαι αλλες απαντησεις.
     
  11. Syrah

    Syrah Contributor

    Re: Απάντηση: μεγεθος πεους

    Moderator's notification

    golf: Δεν μπορείς να διαγράψεις το νήμα, μπορείς μόνο να αιτηθείς να κλειδωθεί, αν θεωρείς ότι οι απαντήσεις που λαμβάνεις εδώ σε προσβάλλουν.
     
  12. golf

    golf New Member

    Απάντηση: μεγεθος πεους

    μπορεις να με βοηθησεις σε παρακαλω στο πως να το κανω?