Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

μεγεθος πεους

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος golf, στις 14 Σεπτεμβρίου 2009.

  1. Syrah

    Syrah Contributor

    Moderator's notification:

    Το νήμα παραμένει ανοιχτό για όποιον θέλει να τοποθετηθεί επί του θέματος και περαιτέρω ειρωνικά σχόλια θα διαγράφονται πάραυτα επιφέροντας τις προβλεπόμενες ποινές.
     
  2. petalouda_73

    petalouda_73 New Member

    Απάντηση: μεγεθος πεους

    ...δεν έχει σημασία το μέγεθος..ούτε οι πόντοι...όλα είναι θέμα τεχνικής μυαλού και ψυχολογιας τελικά....
     
  3. θάλασσα

    θάλασσα Regular Member

    Ο πρωτος ανδρας με τον οποιο είχα κάνει έρωτα ήταν πολύ προικισμένος..

    έιδικά στη διάμετρο που για μένα μετράει

    Δεν ξανασυνάντησα έκτοτε παρόμοια κατάσταση..

    αλλά όσο μικρή και να την είχε ένας σύντροφος μου πότε δεν θα τον συγκρινα με εκείνον τον πρώτο.. τουλάχιστον οχι φωναχτά
     
  4. xy

    xy Regular Member

    Απάντηση: μεγεθος πεους

    27 cm ; Σιγά ρε φίλε ποιός είσαι ο black mamba ;

    Προσωπικά πιστεύω οτι το μέγεθος μετράει, και αυτα που λένε οι γύναικες ειναι μαλακίες, ίσως το πάχος μετράει περισσότερο, αλλά σίγουρα το πόσο σκληρό είναι παίζει μεγάλο ρόλο.
     
  5. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: μεγεθος πεους

    Εγώ θέλω να παραθέσω ότι στο μήκος, η ευαίσθητη περιοχή ενός κόλπου είναι σημαντικά μικρότερη από οποιοδήποτε πέος. Ιατρικά σίγουρο μάλιστα.

    Για το πάχος δεν είμαι βέβαιος αλλα οποτε έχω βάλει δάχτυλο σε γυναικα, πραγματικά αισθανόμουν επαφή σε όλο το δάχτυλο. Τι να πω.

    Το μέγεθος του πέους αντιμετωπίζεται ως προσόν διότι αυξάνει τις πιθανότητες να μείνει έγκυος η γυναικα, λόγω διείσδυσης.

    Ελπίζω πάντως ότι κάποιοι δεν τα γνωρίζουν αυτά, μην είναι και άχρηστο το post μου.
     
  6. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: μεγεθος πεους

    Ελάτε παιδιά... Ευκολάκι... Το μέγεθος είναι το 50%. Το υπόλοιπο 50% είναι εμπειρία, τεχνική κλπ... Το δάχτυλο είναι δειγματοληπτικό και έχει να κάνει με τις διαστάσεις του κόλπου. Άλλες φορές το ένα είναι πολύ και άλλες το fisting δεν κάνει τίποτα. Κάτι πιο δύσκολο?  
     
  7. Boss_23

    Boss_23 New Member

    Απάντηση: μεγεθος πεους

    ΑΠΟΡΩ τι καθεστε και ασχολειστε και δινεται αξια σε τετοια ατομα.
     
  8. Boss_23

    Boss_23 New Member

    Απάντηση: μεγεθος πεους

    Παντως εμαθα οτι η θερμοκρασια ανεβαινει και ετσι τα μεγεθη θα ανεβουν επισης.εσεις τι θα κανετε την ανοιξη?καμια διακοπη?
     
  9. MALISTA

    MALISTA Regular Member

    Απάντηση: μεγεθος πεους

    εγω λεω πωσ εχεις μια χαρα μεγεθοσ...!!!! να μην αισθανεσε καθολου ασχημα.. η ουσια ειναι η ποιοτητα κ οχι η ποσοτητα...!! 
     
  10. happyhellcat

    happyhellcat Regular Member

    Απάντηση: μεγεθος πεους

    Ποιότητα; Ποια ποιότητα; Αυτή την καθορίζουμε εμείς (οι άνθρωποι) και οι μισοί λέμε ψέματα. Την ποσότητα όμως...
    Εγώ λέω, αν δεν έχεις ποσότητα, που δεν είναι και στανταράκι ποια είναι η "καλή", τότε σπεύσε να καθορίσεις την ποιότητα αντί να κομπλάρεις. Ποτέ μην κομπλάρεις. Για όλους έχει το σύμπαν, όπως άλλες θέλουν μεγάλα έτσι άλλες και μικρά, σε άλλες χωράνε, σε άλλες κολυμπάνε (ΧΑ!), ποτέ μα ποτέ μην κομπλάρεις.
    Υ.Γ. Αν έχεις ποσότητα, στείλε μου μην, να αναλύσουμε τα επί της ποιότητας  
     
  11. Ερωτηση: Τελικά το μέγεθος εχει σημασία;
     
  12. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Απάντηση: μεγεθος πεους

       
    Άντε πάλι! Ρέντα έχεις πάλι απόψε!