Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

μεγεθος πεους

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος golf, στις 14 Σεπτεμβρίου 2009.

  1. happyhellcat

    happyhellcat Regular Member

    Απάντηση: μεγεθος πεους

    Ε, είχα χαθεί μερικές μέρες και είπα να αναπληρώσω  
     
  2. Mistress Valia

    Mistress Valia Regular Member

    Απάντηση: μεγεθος πεους

    Ρε παιδιά αν ο άλλος είναι Bob ο Μάστορας στο χειρισμό του, τι μας νοιάζει το μέγεθος;
    If: (22>Π<15)*(5>Κ<2)=0, ειλικρινά το μόνο που αρκεί είναι το φυσιολογικό.Ο μάστορης μετράει. 
     
  3. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Re: μεγεθος πεους



    Έτσι έ ..?

    Και με τις ξεχειλωμένες τι γίνεται ναούμ ...?
     
  4. Emiris

    Emiris Regular Member

    Απάντηση: Re: μεγεθος πεους

    Φαραωνική περιτομή:
    Η γυναικεία περιτομή...
     
  5. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Re: μεγεθος πεους

    Η κλειτορίδα είτε μικρή είναι είτε μεγάλη, όλες έχουν ακριβώς τον ίδιο αριθμό νευρικών απολήξεων και για αυτό όλες είναι το ίδιο ευαίσθητες.
     
  6. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Re: μεγεθος πεους

    Καλά, το φαινόμενο μου φαίνεται τόσο βάναυσο και νοσηρό που νομίζω ότι δεν χωράει humor σε αυτό.

    Αν θυμάμαι καλά, το κάνουν για θρησκευτικούς λόγους. Πραγματικά ντροπή σε όλους τους μουσουλμάνους!
     
  7. Val1987

    Val1987 New Member

    Απάντηση: μεγεθος πεους

    Το παν ειναι ο τροπος που το χρησιμοποιεις!!!Ασε που ειναι και πολλες που δεν θελουν μεγαλα.....ακουσων ακουσων  
     
  8. xy

    xy Regular Member

    Απάντηση: μεγεθος πεους

    Δεν ξέρω τι λέτε εσείς οι γυναίκες, σίγουρα βέβαια κάτι παραπάνω θα ξέρετε, μιας και η τρύπα είναι δική σας, αλλά, ένας φίλος μου, ψηλό, ωραίο παιδί, μορφωμένο, τώρα πρέπει να είναι κανα 30 χρονών, μου είπε μια μέρα, οτι έχει μικρό πουλί.

    Δεν έχει κάνει σχέση απο τότε που πήγαινε γυμνάσιο, και δεν νομίζω να έχει κάνει και σέξ έκτοτε. Σκέφτομαι να τον πάρω τηλέφωνο να του πω, οτι το μέγεθος δεν μετράει. Έ, ρε κάτι χριστοπαναγίες που έχω ν'ακούσω.
     
  9. kath

    kath New Member

    Απάντηση: Re: μεγεθος πεους

    Διότι υπάρχει στη μουσουλμανική Αφρική μια βαθιά ριζωμένη πεποίθηση ότι η κλειτορίδα αποτελεί ένα ύποπτο απομεινάρι του αντρικού φύλου στη γυναίκα και πρέπει οπωσδήποτε να απαλειφτεί, ως κάτι ακάθαρτο και επικίνδυνο για τον άνδρα που θα έρθει σε επαφή μαζί της. Πιστεύεται ακόμη ότι αν την αφήσουν, η κλειτορίδα θα συνεχίσει να μεγαλώνει με την πάροδο του χρόνου ανεξέλεγκτα και θα απειλήσει ίσως κάποια στιγμή την ακεραιότητα του αρσενικού…

    Ειδικά οι μαρτυρίες των γυναικών είναι ανατριχιαστικές
     
  10. Emiris

    Emiris Regular Member

    Απάντηση: μεγεθος πεους

    Καλώς ήρθες στο φόρουμ kath.
    ____________________________
     
  11. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Re: μεγεθος πεους

    Εκνευρίζομαι πολύ όταν μαθαίνω τέτοιου είδους γεγονότα.

    Αν μπορούσα, στρατό από gay και γυναίκες με strap on θα οργάνωνα, να τους σκίσουν τον κώλο όλους αυτούς τους μαλακες που ξεφτιλίζουν την ανθρώπινη ζωή στο όνομα αόριστων και αβασιμων εικασιών!
     
  12. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: μεγεθος πεους

    Η ευαίσθητη περιοχή ενός κόλπου στην ακραία περίπτωση είναι έως είναι 8 cm.

    Το πρόβλημα με ένα μικρό πέος είναι ότι θα κομπλάρεις.