Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

μεγεθος πεους

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος golf, στις 14 Σεπτεμβρίου 2009.

  1. happyhellcat

    happyhellcat Regular Member

    Απάντηση: μεγεθος πεους

    Αφού καταλήξαμε στο ότι το μέγεθος είναι υποκειμενικό, δεν του ζητάς πρώτα να σου πει ακριβείς μετρήσεις; Να κάνουμε ένα γκάλοπ, πριν του αλλάξεις την κοσμοθεωρία  
     
  2. Mistress Valia

    Mistress Valia Regular Member

    Απάντηση: Re: μεγεθος πεους

    Τώρα αυτό είναι κάποιου είδους αστείο;;
     
  3. MasseurAthens

    MasseurAthens Regular Member

    Απάντηση: Re: μεγεθος πεους

    Δυστυχώς όχι. Μιλάμε για απάνθρωπες καταστάσεις και άρρωστα μυαλά. Δε θέλω να επεκταθώ γιατί θα βρίσω...
    ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΡΕ ΑΛΗΤΕΣ Βγήκα off topic, με συγχωρείτε.
     
  4. Mistress Valia

    Mistress Valia Regular Member

    Απάντηση: Re: μεγεθος πεους

    Ξέρω ακριβώς τι είναι, γι᾽αυτό και εξεπλάγην που κάποιος αναφέρθηκε έστω και γι᾽αστεία σε κάτι τέτοιο... 
     
  5. MasseurAthens

    MasseurAthens Regular Member

    Απάντηση: μεγεθος πεους

    έχεις δίκιο, απλώς με συνεπήρε ο θυμός...
     
  6. xy

    xy Regular Member

    Απάντηση: Re: μεγεθος πεους

    Κάπου στην Αφρική, βάλανε μια κατσίκα φυλάκη, είχαν πιστεί οτι λήστεψε μια τράπεζα. Βέβαια, μετά είπανε οτι ήτανε ένας τύπος που έκανε βουντού και μεταμορφώθηκε σε κατσίκα. Είπα και εγώ, η κατσίκα να κάνει ληστεία. Damn !
     
  7. xy

    xy Regular Member

    Απάντηση: μεγεθος πεους

    Να σου πω την αλήθεια, δεν μπορώ, και δεν θέλω να τον ρωτήσω. Πάντως δεν νομίζω να είναι παραπάνω απο 10-12 πόντους.

    Την κοσμοθεωρία, εύχομαι να του την αλλάξει μια γυναίκα, ξέρεις, μία απο αυτές που φωναζει οτι το ΜΕΓΕΘΟΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ !
     
  8. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Re: μεγεθος πεους

    Ολα τα παραπανω ειναι απλα προφασεις.
    Ουσιαστικα μ'αυτον τον τροπο ευνουχιζουν τις καυλες και την ευχαριστηση των γυναικων.
    Μετα μπορουν ησυχοι να καμαρωνουν το μικρο τσουτσουνι τους(αν καταφερουν να το δουν κατω απο τις πατσοκοιλιες) αφου δεν κινδυνευουν πια να φανε κερατο επειδη απλα ΔΕΝ ΝΟΙΩΘΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ- ΕΧΟΥΝ ΝΕΚΡΩΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.
    Τι να το κανω να κρατησω ετσι γυναικα? Η μαγκια δεν ειναι τα μπρουταλ μαστεριλικια,αυτα τα κανουν και οι πιθικοι, η μαγκια ειναι με την προσωπικοτητα σου να κρατας καυλωμενο το μυαλο της.
     
  9. MasseurAthens

    MasseurAthens Regular Member

    Απάντηση: μεγεθος πεους

    Δε νομίζω να υπάρχει γυναίκα που να λέει αποκλειστικά και μόνο ότι το μέγεθος δεν παίζει ρόλο, απλώς είναι συναρτήσει και με άλλους παράγοντες (τεχνική, συναίσθημα, κτλ). Τουλάχιστον όσες έχω βρεθεί ερωτικά ή και σε κουβέντα με πάρα πολλές γυναίκες λόγω δουλειάς, όλες αυτό μου λένε.
     
  10. issws

    issws Regular Member

    Απάντηση: Re: μεγεθος πεους

    !!!!!!!! συμφωνω απολυτως !!!!!!!!
     
  11. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Re: μεγεθος πεους





    Άμα η πατσολκοιλιά τους είναι μεγάλη ....δεν φαίνεται το τσουτσούνι τους όσο και μεγάλο να είναι .....

    ....η μόνη λύση .....το καθρεφτάκι ..... 
     
  12. θάλασσα

    θάλασσα Regular Member

    Απάντηση: μεγεθος πεους

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014