Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

με ποια επωνυμη-ο θα κανατε session

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος s/m, στις 25 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. s/m

    s/m Regular Member

    με ποιον-α επωνυμη θα κανατε ενα session,,να βγαλεται το αχτι σας,, να υποστει οτι θελετε εσεις ??
    σε μενα ειναι πολλες οι υποψηφιες και ειναι τραγουδιστριες,παρουσιαστριες,γυναικες καριερας, και καποια μοντελα..εγω προσωπικα θα αναφερθω σε ατομα που ειναι στο εξωτερικο για ευνοητους λογους μιας που ο κοσμος τελικα αποδικνυεται μικρος....  
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: με ποια επωνυμη-ο θα κανατε session

    To kinky είναι εντός θέματος;
     
  3. s/m

    s/m Regular Member

    τα παντα,, οτι εχει να κανει περι διαστροφη ακομα και οτι εξευτελιστικο η ακραιο θα θελατε να τους κανεται,,, ανεξαρτητος το status του καθενος, ηλικια,εθνικοτητα,θρησκεια κλπ ,κλπ .......
     
  4. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    με την hilery clindon.δεν ξερω ακριβος γιατι,αλλα αυτη η γυναικα εχει κατι το αυταρχικο μεσα τις...αλλα και ηκαινουργια..πως την λενε να δεις.....αντιπροεδρος.....δεν θα μου καθονταν ασχημα..
     
  5. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: με ποια επωνυμη-ο θα κανατε session

    Με Μενα φυσικα !!


    Υ.Γ. θα με δω σε καμια espresso πρωτοσελιδο με την ψ@λη στα χερια...
     
  6. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: με ποια επωνυμη-ο θα κανατε session

    Με την Εθνικη Βραζιλιας στο γυναικειο ποδοσφαιρο!!!!!!
    Παντως γουσταρω και την Ισιμπαγιεβα,αλλα που να βρω ''κονταρι'' 5.06 που εκανε παγκοσμιο....!!!!!! 
     
  7. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: με ποια επωνυμη-ο θα κανατε session

    Να μαστιγώσω και να εξευτελίσω, να βγάλω όλο το σαδισμό από μέσα μου, να επιδοθώ σε κνουτιές (τώρα που ξέρω και τι είναι) και να ξυλοκοπήσω προς σωφρονισμό??
    Να επιδοθώ σε ουρολαγνείες, κοπρολαγνείες, και με λίγα λόγια να ξαναγυρίσω το 120 μέρες στα Σόδομα???
    Μα φυσικά το ελληνικό κοινοβούλιο και ειδικότερα την κυβέρνηση!!  
    Και νομίζω ότι το αξίζουν...και με το παραπάνω...
     
  8. s/m

    s/m Regular Member

    με την paris hilton,,αλλα να την ταισω λιγο να παρει 10 κιλα,, με τις pussycat dolls και με ολα τα κοριτσια του james bond,, για την ωρα .................
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Με κανεναν!
    Εγω ειμαι πιο επωνυμη!
     
  10. Elysium

    Elysium Contributor

    Αυτές οι λέξεις «επώνυμη-ος» μου θυμίζουν μεσημεριανάδικες εκπομπές επιπέδου Κατίνας.
    Όλοι οι πολίτες έχουμε ονοματεπώνυμο και δεν θεωρούμαστε αλλά ούτε και είμαστε από το νόμο ανώνυμοι.

    Αντί για «επώνυμοι» λοιπόν πρέπει να χρησιμοποιείται η λέξη «γνωστοί».
    Το θέμα δεν έχει να κάνει με politically correct λέξεις, αλλά με το χαρακτηρισμό ενός άνθρωπου-πολίτη ως ανώνυμου ή επώνυμου.
    π.χ. Προσωπικά αρνούμαι να προσφωνώ πολλά από τα ζώα που παρουσιάζουν και παρουσιάζονται στις μεσημεριανές εκπομπές, «επώνυμους».

    Είναι εκφράσεις δουλοπρεπών ανθρώπων.

    Υ.Γ. s/m θέλω να γνωρίζεις πως αναφέρομαι γενικά στο θέμα αυτό και όχι σ’ εσένα προσωπικά.
     
  11. s/m

    s/m Regular Member

    καμια αντιρηση elysium....οπως θες πες τους, και αμα εχεις κανενα αποθυμενο με κανεναν γνωστο να μας το πεις.....
     
  12. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Με την Άσια Αρτζέντο "Το φάντασμα της Όπερας" και τις καλτ ταινίες της), την Κατρίν Ντενέβ (Η "Ωραία της ημέρας"), τη Σάρον Στόουν ("το Βασικό ένστικτο") και τη Χάνα Σιγκούλα ("Τα πικρά δάκρια της Πέτρα φον Καντ"). Μόνο με αυτές. Από Ελληνίδες: με την Ανίτα Πάνια και τη Βίκυ Βολιώτη.