Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος darknight, στις 5 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. darknight

    darknight Regular Member

    εγω απο Κυριες με την Μιρελλα να με μαστιγωσει με τριανταφυλλα

    και με τον Μαστερ Πιερ οτι θα ηθελε εκεινος..
     
  2. muscle4master

    muscle4master Regular Member

    Εγώ θα ήθελα να με μαστιγώσει η Μίστρεςς Σεβάχ με σπαγκέτι αλ ντέντε.
     
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Τώρα αν αρχίσω να λέω ονόματα...

    Άστα να πάνε  
     
  4. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    Με τον Αλή, που απ' την πολλή ψολή δεν βγάζει ο κώλος του μαλλί... Ε, ρε... Κρίμα το πουλί...

    (Αν και βαρετός, ως μη μόνον άνους αλλά και προβλέψιμος, πρέπει να του κάνει κάποιος επιτέλους τη χάρη, μπας και γλυτώσουμε από την υστερία. Προθυμοποιούμαι να θυσιασθώ στο βωμό του κοινού συμφέροντος, ως άλλη Υφιγένεια...).
     
  5. alnair

    alnair Regular Member

    Απάντηση: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    Αυτό και εάν ήταν πέρα από κάθε πρόβλεψη. Εσύ, ως Υφιγένεια, να θυσιάζεις ό,τι πολυτιμότερο έχεις για το Κοινό Καλό. Άντε και του χρόνου να βάλεις για δήμαρχος!
     
  6. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    .... τα χάπια μου !!!!!!!!!!!!!!
     
  7. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    Με τον Ντολμανσε. Να διαβαζω τα ποστ του.
     
    Last edited: 5 Σεπτεμβρίου 2008
  8. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Εγώ θα είμαι ειλικρινής. Θα ήθελα να κάνω σέσσιον με τον G E που είναι πανέμορφος και αξιοπρεπής, με τον Dolmance, που είναι ένας παθιάρης γερο-σκύλος, με την Εύα, που είναι σκληρή και σινάμα τρυφερή, με την Syrah που με αγαπάει αλλά δεν μπορεί να αντισταθεί στις σαδιστικές της τάσεις, με τον MasterJp, που είναι μυστηριώδης αλλά όχι τόσο στο σεξουαλικό κομμάτι και είναι και άνθρωπος εμπιστοσύνης, με τον fractal, που είναι ένα όμορφο αξιόλογο άτομο, με τον Fanshaw, που είναι ένας όμορφος, αν και λίγο μπερδεμένος νέος, με τον Λευκό, που αν φορέσει φίμωτρο παραμένει ένας ωραίος άντρας, με τον Μαυροβασίλη, που τον έχω άχτι και θέλω να του δείξω τί καλά αντιστέκομαι αλλά τον αγαπώ κιόλας, με τον Ηλία, που είναι ωραίος άντρας και αν ήμουν ελεύθερη θα το είχα ήδη κάνει προ πολλού μαζί του, με τον Constan (ξανά και ξανά, επειδή είναι υπέροχος, πανέμορφος και καθόλου κομπλεξικός), με τον BadHabits, επειδή είναι ωραίος και επειδή είμαστε φίλοι και επειδή ψάχνει την εμπειρία της ζωής του (μπορεί να ψάχνει και την βασίλισσα της ζωής του - αλλά δεν είμαι εγώ), με τον Hermis, επειδή είναι ένα όμορφο αγόρι που το εκτιμώ και με εκτιμά και γουστάρουμε ο ένας τον άλλον και μόνο αυτό έμεινε να κάνουμε μεταξύ μας, με τον John Slave, που απλά θέλω να τον τσακίσω γιατί δεν ξέρει τί θα πει τσάκισμα, έτσι για να το μάθει, με τον ΜindMaster που είναι ένας ωραίος άντρας και αξιοπρεπής και περνάνε χιλιάδες σαδιστικές φαντασιώσεις πίσω από τα μάτια του ανά δευτερόλεπτο αλλά είναι τόσο gentleman που δεν θα σου το πει ποτέ, με τον SW που απλά θα είναι αποδέκτης των δικών μου τρυφερότατων σαδιστικών επιθυμιών, με τον Ogre που απλά θέλω να ακούω τη φωνή του που με καυλώνει, με τον Spectrum που θα μαστιγωθεί μέχρι να ματώσει, γιατί μου αρέσει το αίμα, και με πολλούς άλλους που δεν χωράνε εδώ αλλά χωράνε μέσα στις επιθυμίες Μου.

    Όπως τα είπε και ο μέγας ποδολάγνος. ΜΕ ΟΛΟΥΣ... 
     
  9. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Εμ...Καλύτερα να παραμείνω σιωπηλή  
     
  10. darknight

    darknight Regular Member

    iam not the only pervert here hehe
     
  11. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    Ευχαριστούμε γιά την προτίμηση dora, φαντάζομαι όλοι...

    (Αλλά να οργανωθούμε ρε παιδιά!!!)...
     
  12. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    Εγώ θα ήθελα να πάω μαζί με την dora για να την παρακολουθώ (και μόνο) που πηγαίνει με τους άλλους 
    Ιδιαίτερα με όσους/ες γνωρίζω από αυτούς που είπε