Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος darknight, στις 5 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Κακώς, εγώ πιστεύω ότι υπάρχει αυτός ο τροφαντός κυριούλης. *-*
     
  2. conner

    conner Contributor

    Το ξέρω ότι θα σε στεναχωρήσω... αλλά δεν υπάρχει... λυπάμαι...
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ε, τότε δεν έχει σεσσιον.   -.-
     
  4. conner

    conner Contributor

    σέλω σέλω σέσσιον!!!
     
  5. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Αχ, τα καλύτερα έχασα.
    Αν συνυπολογισω στην εγγενή ενδογαμία και τις 76 σελιδες του νήματος, ήδη σεσσιοναριστηκαν ολοι με ολους, η εντροπία κυριαρχησε και ξεχαρβάλωσε κάθε επιθυμία, ενθαλπία ντιπ, κι οποιος πρόλαβε τον Κυριο είδε, κυριολεκτικα.

    Μια ντοκιμαντειστικη ματια στους δηλωμενους ευσεβεις ποθους του παρελθόντος, μηπως κι εμφανιστεί κανενα αναπαντεχο αουτσαιντερ, περα απο τα στανταρ φαβορι, και...

     
  6. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Παλιό αλλά ιδιαίτερο νήμα, που μπορεί να προκαλέσει χαμόγελα και ικανοποίηση σε κάποιες και κάποιους, που θα διαβάσουν το όνομά τους εδώ, όμως μπορεί κάλλιστα να αφήσει και κάποιους άφωνους ή χωρίς μαλλιά...ελέω μαλλιοτραβήγματος.

    Από τα άτομα που γνωρίζω με τον έναν ή τον άλλο τρόπο ή έχω κατά τρόπο άποψη θα πω τη @brenda. Γιατί με όλο το σεβασμό εκτιμώ ότι δεν θα παρεξηγηθεί και δεν θα γίνει φαλακρή εξαιτίας μου.

    Ε και γιατί έχει ένα...χμμμ πολύ καλό πακέτο για να κάνει κάποιον να ξεχάσει το όνομά του...έστω και για λίγο.

    Εύχομαι το νήμα να έχει συνέχεια. Με καλή διάθεση και γνώμονα να δώσουμε μία όμορφη "νότα"...μελωδική, τρυφερή, ερωτική, bdsmική.

    Θα μπορούσα να αναφέρω και κάποια άλλα ονόματα αλλά ας περιοριστώ εδώ. Για το καλό όλων μας  
     
    Last edited: 20 Σεπτεμβρίου 2020
  7. Kitten

    Kitten We monsters are necessary to nature also.

    ωωω υπηρχε τετοιο νημα;  
     
  8. sapfw

    sapfw Hard to handle Contributor

    και κάπως έτσι κλείνουν σπίτια    
     
  9. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Με τον @Nickname και τα σιροπιαστα του!!
     
  10. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Ώπα, ώπα! Όσο αφορά τα σιροπιαστά είμαι μονοφαγικός!
     
  11. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Τα sessions προκαλούν τριχόπτωση;  
    Δεν μας τα είπε αυτά κανείς όταν εγγραφήκατε! 
     
  12. espimain

    espimain Contributor

    Λογικό
    Πώς να μοιραστείς τουλούμπες με καϊμάκι από τον Χατζή;
    Ce n'est pas possible