Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

μια ωραια ιστοριουλα νουμερο 2

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος agrios3, στις 15 Μαρτίου 2008.

  1. agrios3

    agrios3 New Member

    με το δονητη στο κολακι της.
    ξεκινησαν τοτε.........συνεχιζετε στο 3 και τελεφταιο αλλη φορα θα σας πω το τκαθησε ο αφεντης της μπροστα συνοδηγος ο ενας ο φιλος του οδηγος και ο αλλος πισω μαζι με την λαδομενη και υποταγμενη σκυλιτσα τους και ξεκινησαν.Η κατακοκκινη απο το πατσισμα σκλαβα διεροτατουν που την επερναν αλλα εμεινε με σκυφτο το κεφαλι παραδομενη και δεν τολμουσε να βγαλει λεξη.Σαν πηγαινανε πεταχτηκανε 2 αστυνομικοι και τους σταματησαν και τους ειπαν
    -τρεχατε πολυ κυριε¨φερτε την αδεια σας
    -μα ειναι δανηκο το car απαντα ο οδηγος
    - τοτε πρεπει να σας συλλαβω τους λεει θυμωμενα
    τοτε ο αφεντης τους λεει
    -βρε παιδια να κανουμε μια συμφωνια να σας δωκουμε την σκλαβα μου να την πηδηξετε αγρια και να μας αφησετε να φυγουμε
    -μα ποιαν λενε οι αστυνομικοι?αφου δεν την ειχαν δει
    μολις τους την εδειξε ο αφεντης αμεσως ενιωσαν και οι 2 τους μιαν υδονη και αμεσως δεχτηκαν..
    Ανοιξαν την πορτα πισω και τραβησαν το τσουλακι απο το λουρι αγριεμενα και ξεκινησαν να κατευθυνοντε
    προς το παρκο οι 2 αστυνομικοι με την στολη μπροστα να την τραβανε απο το λουρι και αυτη απο πισω να ακολουθα σαν σκυλακι στα τεσσερα της με το δονητη καρφωμενο στο κολαρακι της και να διερωτατε τι θα μου καμουν τωρα....αλλα την καβλωνε η σκεψη της υποταγης απο 2 παλληκαρια με στολη αρβυλα χειροπεδες και ροπαλα..
    την πηρανε μεσα στο παρκο την τραβησαν γονατιστην μεσα στα ποδια τους και σταθηκαν και οι 2 απο πανω της και χαιδευοντας την κοροιδευτηκα της λενε γελωντας
    -πιασε τωρα αμεσως το δονητη απο το κολαρακι σου και γλυψε τον γαβγιζοντας τσουλα και της ετριψαν δυνατα τις ρογες της μεχρι που κοκκινησαν τες αφησαν και η σκλαβα υπακουσε και αρχησε να γλυφει το δονητη και να γαβγiζει σαν τρελη απο καβλα.oi τυρανοι της στεκονταν απο πανω της και της πατσιζαν το κολαρακι της..Στοπ της λεει ο ενας θυμωμενα βαλε το δονητη πισω στο κολακι σου τσουλα και μολις τον εβαλε την αρπαξε απο το λεμο και την εσπρωξε με δυναμη στο πατωμα και της τουρλωσε το κολαρακι της εβαλε τα χερια πισω στην πλατη της και της φορεσε χειροπεδες ετσι οπως ηταν τουρλομενο το κολακι της της ο αλλος της καρφωσε το ροπαλο στο μουνακι της και αυτη αναστεναξε υδονηκα..αν τολμησης και χυσεις της λεει ο ενας θα τημωριθεις αγρια και μπενοβγαλε το ροπαλο στο μουνακι της και την πατσιζε τα κατακκοκινα κολαρακια τις ο αλλος την κρατουσε απο το λεμο και την διαταξε να του γλυψει τα αρβυλα μεχρι να γεινουν γυαλι...
    Δεν αντεξε η υποταγμενη σκυλιτσα με ολα αυτα που της εκαναν και αρχεισε να χυνει και φωναζε<νε νε ειμαι το σκυλακι σας τυρανοι μου καντε με οτι θελετε υποτασσομε σε σας βασανηστε με αχ αχ νε νε χυνω για παρτι σας>>
    Οι τυρανοι της ομως θυμωσαν πολλα διοτι της εδωκαν διαταγη να μη χυσει και την επισεν στα πρατσα του ο ενας και την πηρανε στα αποχωρητηρια του παρκου της εβγαλαν τις χειροπεδες και της ειπαν να καθαρησει και να καμει γυαλι τους νυπτηρες τα μπιανια ολα γοντηστη γονατηστη για τυμωριαν της και κλοτσωντας την υπακουσε ανημπορι να αντισταθει και ξεκινησε,γλυστρουσε ομως με τα λαδια που ειχε πανω στα μαρμαρα και αυτοι γελαγανε ενω της εφτυναν και την πατσιζαν.
    οταν τα εκαμε γυαλι ολα κοιταξε τους τυρανους της υποταγμενα και κατακοκκινι αποτεςπατσιες που της εδηναν πηγε και ακουμπησε το κεφαλι της πανω στα ποδια τους και εγλυφε τα αρβυλα τους θελοντας να δειξει την απολυτη υποταγη της και κουνουσε το λαδιασμενο κολακι της με το δονητη μεσα τοτε μιτσοκαμωντας ο ενας στον αλλο την αρπαξαν στον αερα εβγαλαν τες πουτσες του εξω και βγαλωντας το δονητη της τον εβαλε ο ενας απο το κολακι και ο αλλος απο το μουνακι της αυτη στο αερα λαδιασμενη αναμεσα σε 2 πουτσαραδες τριφοταν τα βιζακια της πανω στες στολες τους και καβλωνεν περισσοτερο και της χαστουκιζαν και τα προσωπο και το κολακι της τοτε ο ενας της ειπε αγριεμενα
    -εισαι το σκυλακι μας και σε κανουμεν οτι θελουμε ακουσες εισε εναν τιποτα τσουλα της δεκαρας οι τρυπουλες σου ειναι παραδομενες σε μας και εσι υποταγμενη σε μας κατακοκκινη σε καναμε τσουλακι ακουσες και της εφτυσε..οταν τα ακουσεν αφτα εσκυψε το κεφαλι της κοιταξε το πατωμα και εχυσε δυνατα αναμεσα στα χερια τους τυρανους της ταπηνα παραδομενη.τοτε την κατεβασαν την εβαλαν στα 4 και της εχυσαν και οι 2 στο στομα της και τα καταπιεν εφχαρηστημενη,της εβαλαν το δονητη και αρπασοντας την πανω στα μπρατσα τους την πηραν στον αφεντη της και την πεταξαν στο ψαρ σαν σακκο με πατατες και φυγανε.
    -τι σου εκαναν της λεει ο αφεντης της χαμογελοντας?
    -με εκαναν εναν σκυλακι τους αφεντη υποταχτηκα ταπεινα σε αφτους σαν πιστο σκυλακι αφεντη μου με εκαναν κατακοκκινι αλλα μου αρεσει αφεντη μου ειπε ολολαδια και με το δονητη στο κολακι της
    σκασε της ειπεν ο αφεντης και ξεκινησαν...το 3 και τελεφταιο αλλη φορα συνεχιζετε
     
  2. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Θα τολμήσω να εκφέρω την άποψη ότι και από πριν τσουλάκι ήτανε. Μην σου το χαλάσω όμως. Συνέχισε. 
     
  3. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Μάλιστα, άντε να δούμε και το 3 , να δώσουμε το επίσιμο στέμα Τσουλάρας!  
     
  4. thanasis

    thanasis Contributor

    Αυτό είναι αληθινή εμπειρία; Απορώ...
     
  5. agrios3

    agrios3 New Member

    Απάντηση: μια ωραια ιστοριουλα νουμερο 2

    οχι ρε φιλε ολα αληθινα παρολο που υπαρχουν τετοιες τσουλες
     
  6. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    πάντως εμένα μου άρεσε πολύ το "λαδωμένη" και το "την πεταξαν στο ψαρ σαν σακκο με πατατες"!!
     
  7. thanasis

    thanasis Contributor

    Τέτοιες τσούλες, τέτοιοι μπάτσοι...με τη σέσουλα!  
     
  8. agrios3

    agrios3 New Member

    Απάντηση: μια ωραια ιστοριουλα νουμερο 2

    ψαρ ενοουσα στο car
     
  9. Georgia

    Georgia Owned Contributor

  10. Lazycat

    Lazycat Αριστόγατα

    Αυτο το λουλουδάκι τώρα το ανακάλυψα. Μπρε μπρε....
    Κι ύστερα σου λένε για bdsm, για συναίνεση, για ασφάλεια και λογικη. Χα!
    Εδώ σου λέει φαντασίωση είναι θα τη λογοκρινουμε;

    Ε;
    Τι λετε;
     
  11. Η μετάφραση έγινε από το Google υποθέτω.
     
  12. lexy

    lexy .ti.va.

    Εγώ γέλασα πάντως!

    Υδονή αχ