Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

μπατσούλες και σφαλιαριτσες!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Guest76532, στις 14 Μαρτίου 2015.

  1. bdsm χωρις μπατσες ειναι σαν ποπ κορν διχως αλατι
     
  2. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Τις γουστάρω τρελα και τις μπατσουλες και τις σφαλιαριτσες..βεβαια όπως σε όλα, ετσι και σε αυτά χρειαζεται μετρο..και να εχουμε συναισθηση της δυναμης μας..
    Μου εχει τυχει να τρωω τοσο δυνατα χαστουκια στο προσωπο, κατά τη διαρκεια και συνεχομενα, που αποσυντονιστηκα τελειως από τον πολύ πονο και ηθελα απλα να σταματησει..
     
  3. Dracon

    Dracon Jack of All Trades & Master of Most...

    Μηπως ειχες κανει κατι που τον εκνευρισε και σου αξιζε λιγος... πειθαρχισμος;
     
  4. Brigitte

    Brigitte Contributor

    χαχαχαχαχαχα...no, trust me...απλα δεν καταλαβαινε τη δυναμη του...
     
  5. Dracon

    Dracon Jack of All Trades & Master of Most...

    Trust has to be earnt dear... κινουμαι με "δειγματα γραφης" ως τοτε.

    Γραφης... φωνης... αναλογα με τον περιβαλλοντα "θορυβο".
     
  6. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    H ταπεινή, αλλά ιδιαιτέρως εμπεριεστατωμένη γνώμη, είναι η εξής:

    Μπατσάρες και καρασφαλιάρες ftw!

    The stronger (them) the merrier (me).
    Οκ, επικίνδυνο, παιδάκια μην το δοκιμάσετε σπιτι (σας), αλλά εγώ από το RACK σε αυτή τη περίπτωση προτιμώ το CRACK. So sue me.
     
    Last edited: 29 Μαρτίου 2016
  7. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    και αν φας καμια και σκορπισεις μετα τι θα κανουμε με το κουταλακι θα σε μαζευουμε ?

    ΥΓ. εγω παντως δεν σκηβω να μαζευω κοματακια εχουμε και μια ηλικια ποναει η μεση μας  
     
  8. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Με τη μπουλντοζα να με μαζεύετε καλύτερα :-D

    Πάντως έχω πάντα μαζί μου Ατλακολ σε περίπτωση που χρειαστεί.
     
  9. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

       
     
  10. Wolferallioste

    Wolferallioste New Member


    Είναι από τα αγαπημένα μου παιχνίδια!!! Μου χει τύχει αρκετές φορές να αρπάξω και εγώ το μπατσάκι μου στα ξαφνικά και η συνέχεια ήταν υπέροχη. Άλλες φορές συνεχίστηκε σε μορφή τιμωρίας και άλλες απλά έχασα τελείως το ρόλο μου, ανάλογα τη διάθεση και το άτομο.
     
  11. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Καλημέρα πρίν μήνες κάπου ευκλειδη περιοχή θεσσαλονίκης με κάλεσε μια απο την ασπαιτε για καφέ όλα καλά όλα τέλεια χάδια στο λαιμό με το που το που σηκώθηκε να πάει να μου φέρει ένα τόστ τήν βαράω μία στα κολομάγουλα καπως δυνατα κ λεω πωπω κωλαρα για σφαλιαρες , γυρνάει απότομα κ μου λέει σηκω φυγε τώρα κ λεω γιατι τι επαθες εγω λέει ανωμαλίες δε θέλω κ βίτσια .ουτε το τοστ εφαγα ετζασα .κοψαμε καθε επαφη.
     
  12. ...καλο ειναι να μην παιρνετε ολοκληρη τη σοβαρη ασπαιτε στο λαιμο σας..  ή να δινετε λιγο χρονο να φτιαξει το τοστ, που μπορει και να ηταν καλο, να το φατε.. μη φευγετε ντιπ νηστικοι
     
    Last edited: 10 Απριλίου 2016