Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

μπορεί να υπάρχει μασχαλολαγνεία?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος zwg, στις 5 Ιουνίου 2007.

  1. k9_slave

    k9_slave Guest

    Ναι η μασχαλη είναι ιδιαίετερα ερωτικό σημείο!
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Μην με ρωτατε, μην με ρωτατε!!!!
    Απεχθανομαι την απλησια, και απατω καθαριοτητα ως εκει που δεν παιρνει!!!
    Μασχαλολαγνεια, να γλυψεις τις ιδρωμενες και απλυτες μασχαλες του αλλου????!!!!!!!!!!!!!!
    Φυσικα πανω στον παροξυσμο πολλα γινονται, ομως οκ δεν το θεωρω και το πιο υγιεινο πραγμα στον κοσμο!
    Ναι μου το εχουν κανει!!!Μην το παιζω "γεια σας με λενε Dettol", ομως ειχα κανει μπανιο, δεν ημουν ιδρωμενη, πως θα μπορουσα αλλωστε μεσα στο καταχειμωνο? και ενοιωσα αναμικτα συναισθηματα οπως ευχαριστηση, γαργαλητο και εδωσα τελος με ενα ωραιοτατο, ηχηρο, πλην ισχυρο χαστουκι στην μουρη του!
    Ετσι για να μην ξεχνιομαστε!!!!
     
  3. nasmar

    nasmar Regular Member

    Απάντηση: Re: μπορεί να υπάρχει μασχαλολαγνεία?

    male part


    οσο περίεργο κι αν σας φάνηκε ας μας το λέγατε ήρεμα και ΟΧΙ ΦΩΝΑΖΟΝΤΑΣ.

    να δεις άλλα thread που έχουν ανοιχτεί πολύ παραπάνω φορές με πολύ λιγότερες απαντήσεις..
    πάντως το οτι κάποιος το διάβασε σημαίνει οτι το post επικοινώνησε με κόσμο.
    ο κόσμος που το διάβασε όμως μπορεί να μην είχε κάποια άποψη περι αυτού,όπως κι εγώ.
    δεν είναι κακό να μην απαντιέται κάτι οταν δεν υπάρχει λόγος(μια διαφορετική ,ή σκέτα, μια άποψη).
    εμένα για παραδειγμα δεν με είχε απασχολήσει παλαιότερα,δεν ήξερα την ύπαρξη της(μασχαλολαγνείας),πέρα απο ένα αστείο του Πανούση στο με λένε πόπη.
    τέλος όσο περίεργο και πολυσύνθετο θεωρώ τον έρωτα και τις μορφές του τόσο και αυτό το φετιχ.
     
  4. Kits

    Kits Contributor


    Οτι και να σε κανουν εσενα, στο τελος εκει καταληγεις... 
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Kits γλυκε μου, μου αρεσει οντως πολυ καθε φορα που μου την λες!!!!
     
  6. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Έχω γνωρίσει τέτοια κοπέλα.Η οποία λάτρευε την μασχάλη να μυρίζει.Συνεπώς πολλές φορές μου έλεγε μετά την προπόνηση να μην κάνω μπάνιο.Έβρισκε ευκαιρία να μου ΄δεσει τα χέρια τις άκρες του κρεβατιού ,να τις μυρίζει και να φτάνει σε οργασμό σε...1 λεπτό.Ποιος είμαι εγώ που θα την παρεξηγήσω?Εγώ που ερεθίζομαι απλά βλέποντας μία γυναίκα που φοράει μπότες?   Θυμάμαι πάντως ότι της άρεσε πολυ...
     
  7. DiDi

    DiDi Regular Member

    Η μασχάλη είναι ερωτογενής ζώνη (δεν το ήξερα μέχρι που το ανακάλυψα πριν από 7 χρόνια), από κει και πέρα εάν είμαι με κάποιον και είμαι 100% σε αυτόν γιατι το γουστάρω δεν θα με ένοιαζε το κατά πόσο θα είχε βγεί από το μπάνιο ή είχε βάλει τα αρώματά του..αρκεί να μην είχε να κάνει μπάνιο καμιά εβδομάδα.
    Αρέσκομαι στην μυρωδιά του κορμιού γιατί με τα αποσμητικά στην μασχάλη θέλω να φτύνω συνέχεια και δεν είναι ευγενικό..
     
  8. nickgreek2

    nickgreek2 New Member

    εμενα παλι δεν μου λεει τπτ,
    γουστα ειναι αυτα ομως ...
     
  9. TONIISKORG

    TONIISKORG New Member

    δεν το 'χω ξανα'κουσει αυτο φιλε μου.........
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    πιστεύω ότι είναι διαφορετικό να ερεθίζεσαι με τον ιδρώτα από το να ερεθίζεσαι με ένα σημείο του σώματος (μασχάλη στη συγκεκριμένη περίπτωση ... )

    χαίρω πολύ και εμένα μου αρέσει αυτή η αλμυρή γεύση του ιδρώτα .. (όπως και των δακρύων είτε δικών μου είτε άλλων ... )

    έχω ακούσει για τυπά που έτριβε τη πούτσα του εκεί αλλά περισσότερο μου φάνηκε σαν urban legend κάποιου καμμένου παρά για ιστορία διεστραμένων ...
    εξακολουθώ να πιστέυω ότι είναι σπάνιο σαν fetish το να λατρεύεις και να ποθείς τις μασχάλες ..

    από τα χέρια προτιμώ τοι καρπό και τα δάχτυλα ,ειδικά όταν είναι μακρυά και κυριώς κρύα παγωμένα...
     
  11. dfairy

    dfairy Regular Member

    μασχάλολαγνεια?και βεβαια υπαρχει αυτο..
    εγω γενικώς με τις μυρωδιες εχω ενα θέμα, μπορεί απο μια μυρωδιά ενος περαστικού να αρχιζω να φαντασιώνομαι απίστευτα πραγματα. Στο θεμα μας, εφοσον δεν ειναι Η ΑΠΛΥΣΙΑ στο μεγαλείο της, αλλά η φυσική του μυρωδιά και ας ειναι μετα απο δουλεια ή προπονηση το βρίσκω άκρως ερωτικο. Πάντα μυριζω μασχαλη
     
  12. extreme32

    extreme32 Regular Member

    υπαρχουν μασχαλιλες και μασχαλιλες. Η καλη και η κακη. Η καλη ειναι αυτη που εχει να κανει με πιο εντονη την φυσικη μυρωδια του σωματος. Η κακη ειναι αυτη που σου μυριζει το πουκαμισο του τυπου στο κτελ που τσεκαρει τα εισητηρια. Δεν μπορω να δηλωσω μασχαλολαγνος ,οπως δεν μπορω να δηλωσω πλατολαγνος, ή γαμπολαγνος, ή αυτιαλαγνος. Θα σταθω στη μασχαλη ,θα την μυρισω και θα την φιλησω οπως καθε σημειο του σωματος. Ισως σταθω βεβαια λιγο παραπανω απο οτι θα στεκομουν στο κουτελο πχ, αλλα δεν θα το ξεχωρισω τοσο πολυ ωστε να το κανω θεμα. Βεβαια για καποια που δεν ειναι συνηθισμενο φαινομενο να την φιλουν εκει (αμαν πια! και στη μασχαλη; με κατσιασες εξτριμοπουλε) ισως νιωσει καπως μυστηρια. Οσο γι αυτους που γουσταρουν την μυρωδια της μασχαλης, αλλα μονο στην περιπτωση που ειναι φρεσκοπλυμενη, αρρωματισμενη και αποστειρωμενη, απλα δεν γουσταρουν την μυρωδια της μασχαλης και την μασχαλη και καλα να παθουν δηλαδη! Αυτα!