Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

μπορεί να υπάρχει μασχαλολαγνεία?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος zwg, στις 5 Ιουνίου 2007.

  1. dfairy

    dfairy Regular Member


    το καλή και το κακή μασχαλίλα παλι σχετικο ειναι...γιατι αν ειναι η κακή του δικού σου ανθρωπου μπορεί να αντιστραφεί απο κακη σε καλή.
     
  2. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Xμμμμ. Νομιζω πως οχι. Υπαρχουν καποιες μασχαλιλες που δεν υποφερονται ουτε απο σενα που την αναδυεις. Η γυναικα μου οταν ιδρωνω με μυριζει. Της αρεσει πολυ η μυρωδια μου εκεινη τη στιγμη. Ομως δεν εχει σχεση με την βρωμικη μασχαλιλα αυτη η μυρωδια.


    ΥΓ: Οποια και να με μυρισει θα γουσταρει. Δεν αρεσει δηλαδη στη γυναικα μου μονο επειδη ειμαι ο ανθρωπος της!!!!
     
  3. Foot Inferno Admin

    Foot Inferno Admin New Member

    Τυχαίνει και μένω στην Αμερική και εδώ η μασχαλολαγνία ειναι μεγάλο φετίχ. Δεν φαντάζεσαι πόσο μεγάλος είναι ο αριθμός των ανθρώπων που έχουν μασχαλολαγνία. Αν το καλόσκεφτείς όμως... η μασχάλη έχει και αυτή την καμπύλη της...  
     
  4. alpapado

    alpapado New Member

    φυσικα και μπορει...εμενα προσωπικα μου αρεσει η μασχαλολαγνεια
     
  5. Absolut

    Absolut New Member

    Οτί υπάρχει υπάρχει.. δεν είμαι σίγουρη όμως για το τι εννοείς.
    Μόνο για την μυρωδιά ή η μασχάλη ως μασχάλη, σημείο του σώματος?

    Και ναι, λατρεύω τις μυρωδιές, τις περισσότερες και ειδικότερα του ιδρώτα.. είτε έχει κάνει μπάνιο, είτε όχι, είτε είναι καλή μυρωδιά, είτε όχι.. του ζήτησα πολύ ευγενικά να μη βάζει αποσμητικό και δε το κάνει. Η χαρά μου!
    Από εκεί και πέρα λατρεύω τις μασχάλες, όχι μόνο τις δικιές του.. μου αρέσει να τις φιλάω, να τις γλείφω, να περνάω τα δαχτυλά μου ανάμεσα από τις τρίχες τους, να τους κάνω έρωτα όπως το λέμε χαιδευτικά..
    είναι υπέροχο..
     
  6. ocean girl

    ocean girl ...Γευσιγνώστης προσωπικοτήτων...

    Ένα καθαρό και φρεσκοπλυμένο κορμί
    αναβλύζει υπέροχες μυρωδιές.. Φυσικά είναι περιττές οι κρέμες ,τα σπρέι ή τα αποσμητικά.

    Με τον έρωτα και το πάθος τα σώματα ιδρώνουν και οι οσμές που απελευθερώνονται είναι μοναδικές !
    Και ιδιαίτερα οι οσμές από τις μασχάλες!!

    "Μασχαλολαγνεία" λοιπόν!!  
     
  7. Ρουθουνολαγνεία
    Κωλοτρυπιδολαγνεία
    Κανείς?
     
  8. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Ξέρω κάποιον που του άρεσε να γλείφει τη μασχάλη της δικιάς του πανω στο σεξ.
    Για μένα προσωπικά είναι περίεργο πολύ, αλλά περι ορεξεως.
     
  9. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member


     
     
  10. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    ...γι'αυτό άκουγα κάτι αναστεναγμούς πίσω μου χτές το μεσημέρι στο μετρό;
     
  11. ocean girl

    ocean girl ...Γευσιγνώστης προσωπικοτήτων...

  12. ναι. απόλυτα.