Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

μπορεί να υπάρχει μασχαλολαγνεία?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος zwg, στις 5 Ιουνίου 2007.

  1. Μασχαλολαγνεια..μάλιστα!! Γιατί όχι?! Όλα τα έχω δει εδώ μέσα και αν πεις το αντίθετο σε λένε συντηρητικό..
    Ένας αυθεντικος bdsmer οφείλει να περνά από όλα τα στάδια. Δεν γίνεται να λέει ότι κάνει bdsm αν δεν έχει μυρίσει, γλύψει μια τουλάχιστον μασχάλη ..ιδρωμενη φυσικά μετά από οχτάωρο σε εργοστάσιο (όχι δουλειά γραφείου η στο χημείο.(βισμα).. κανονικά κάτω απ την λαμαρίνα Αύγουστο μήνα.. )
     
  2. Τώρα που το σκεφτομαι λίγο πιο σύνθετα... θα μπορούσε να υπάρξει και μασχάλομαλακια...ναι καλά ακούσατε..!!!
    Γιατί δηλαδή τι περισσότερο έχουν τα χερι,τα ποδια κτλ..
    Εισαγωγή νέου ορου λοιπόν     κατοχύρωση πνευματικών δικαιωμάτων)
    armpitjob...
     
  3. astarti

    astarti Love beyond Reason

    Στάνταρ!!! Και είναι και αρκετά ξεκούραστο, ειδικά για τον προσφεροντα την "ταλαντωση"...
     
  4. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Αυτή είναι η μαγεία με το bdsm. Μπορεί να υπάρχει ?????-λαγνεία  
    Κόντρα σε όλους - Κόντρα σε όλα  
     
  5. ssmaster

    ssmaster Regular Member

    Δν ξερω για μασχαλολαγνειες αλλα καποτε ειχα ενα φιλο που για να τη πεσει σε μια κοπελα ηθελε να δει τη μασχαλη της...Ερχοταν μετα κ μου λεγε ρε φιλε το μωρακι ειναι τελειο εχει πολυ απαλη μασχαλη...
     
  6. Rocco

    Rocco Regular Member

  7. οι ηδονιστές δεν είναι απαραίτητα βδσμάδες, ούτε το αντίστροφο, φυσικά
    επίσης είναι κάπως αστείο να συσχετίζουμε τις ηδονές του καθενός με τον συντηρητισμό

    για μένα η μασχάλη εκτός από "αρχιτεκτονική" ομορφιά (σχήμα, καμπύλες κτλ), είναι από τα πιο ενδιαφέροντα σημεία από άποψη (φυσικής) μυρωδιάς, ενδεικτικό για το αν μπορώ να είμαι μαζί με τον άλλο
     
  8. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Εγώ λιώνω να χώνω μουσούδι στην μασχάλη Του και δεν έχω κανέναααα φετιχ με μασχάλες, όπως δεν έχω με τίποτα to be honest.. απλά αν έχεις πορωθεί με τον άλλον, θες τα πάντα. Εγώ τουλάχιστον.. 
     
  9. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Πολυ σωστά ομιλεις!!! Συγχαρητήρια !
     
  10. crmaria

    crmaria ..but darling you are a pretty wildflower!!

    Απορω πάντως με όσους θεωρουν τους εαυτούς τους μασχαλολαγνους αλλά με την προυποθεση να είναι πλήρως μπανιαρισμενη και με αποσμητικο.αποσμητιμο?πως θα νιωσεις την γεύση του σωματος αν είναι καλυμμένο το σημείο με αποσμητικο?πιο πολύ με παραπέμπει σε ηδονή του καθαρου σωματος κ της μυρωδιάς π αναβλύζει το αποσμητικο παρα για την λατρεία της μασχάλης
    Φιλικά, Μαρια
     
  11. Brand

    Brand The Most Successful Delete

    https://en.wikipedia.org/wiki/Armpit_fetishism

    Αν γράφονταν ποιήματα για το θέμα πριν από δύο αιώνες και η ιδέα έχει απασχολήσει τον Freud, τότε οι απορίες αυτές έρχονται λίγο αργά έχω να πω.

    Επενδύστε σε ένα βιβλίο που συγκεντρώνει τις γνωστές παραφιλίες. Και συγκλονιστείτε που, είτε είχαν παρατηρηθεί στον ελλαδικό χώρο είτε όχι, η επιστημονική κοινότητα φρόντιζε να διαλέγει ελληνικές ονομασίες για καθετί που πρόσθετε στη λίστα.

    Φαινόμενο που πιστεύω ότι αναδεικνύει ως «μερακλήδες» κι εκείνους κι εμάς. Because why not, right?
     
  12. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Ο Πανούσης είχε πει ότι του αρέσει να γλύφει μασχάλες!
    Σας πρόλαβε γατάκια!  
    Χε, χε!!!