Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

μπορεί να υπάρχει μασχαλολαγνεία?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος zwg, στις 5 Ιουνίου 2007.

  1. arm13

    arm13 New Member

    Ναι υπάρχει μασχαλολαγνεια εμένα προσκοπικά μου αρέσει πολυ σαν σημείο και γενικά με την πρώτη ευκαιρία βρίσκω τρόπο να την γλύψω ή να την μυρίσω!! Προτιμώ να είναι μετα απο προπόνηση!!
     
  2. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    1000 like! seriously μου έφτιαξες την μέρα!
     
  3. Brand

    Brand The Most Successful Delete

    Σε οποιαδήποτε ερώτηση τέτοιου είδους, οι πιθανότητες λένε πάντα «ναι». And, really, why not?
     
  4. ninahaze

    ninahaze Regular Member

    ενας πρωην μου οταν ημουν μικροτερη ειχε φαει κολλημα. εγω δε μπορουσα να το διαχειιστς και γελουσα. περα απο γλυψιμο ηθελε και σεξ. Ισπανικο τυπου με μασχαλη. Αρα ναι υπαρχει μασχαλολαγνεια.
     
  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Γενικά, όπως έχω ξαναγράψει, πιστεύω ότι η λέξη "φετίχ" χρησιμοποιείται αρκετά καταχρηστικά σε καθετί που δεν συνάδει με το πώς αντιλαμβάνεται κάποιος την σεξουαλική αλληλεπίδραση.
    Αναφορικά με την συγκεκριμένη πρακτική, την έχω δει αρκετά να διαδραματίζεται σε gay περιπτύξεις χωρίς αυτό να συνεπάγεται ότι μόνο εκεί συναντάται.
    Σε προσωπικό επίπεδο, έχει συμβεί αλλά σε πλαίσιο όπου η υποτακτική/petαρίδι με έγλειφε εν συνόλω.
     
  6. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Εγώ πάντως από την πρώτη φορά που μύρισα τσουρέκια, έπαθα πασχαλολαγνεία.
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ναι! ^-^
     
  8. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Φυσικά και μπορεί! Ο Πανούσης ήταν τέτοιος, το είχε δηλώσει κιόλας!
     
  9. MasterK77

    MasterK77 Regular Member

    Αμε, πως δεν υπαρχει. Και αμεσως μετα γλωσσοφιλο, αν και μπορει να αποσυντονισει τους γευστικους καλυκες με κανα αποσμητικο και παει λαθος μετα η αιδιολαγνεια ή οποιαδηποτε αλλη γλυψολαγνεια προκυψει.
     
    Last edited: 29 Μαρτίου 2018
  10. εδω υπαρχει κοπρολαγνεια,στη μασχαλη θα κολλαγε ο ανθρωπος;
     
  11. grboy2022

    grboy2022 Regular Member

    Φυσικά! Εγώ τρελένομαι να δίνω γλωσσόφιλα στις μασχάλες τις δικιάς μου που της εκτοξεύει τη καύλα στα ύψη!!!! Άμα είναι κ αξύριστη το χειμώνα ειδικά και κάπως βρώμικη.........ωχ πάει ο πρώτος κύκλος!!!!
     
  12. analslut44

    analslut44 Male Bi Slave

    Βρίσκω τις μασχάλες εξαιρετικά σεξι. Όχι σε βαθμό φετιχισμού, αλλά πολύ πολύ κοντά!