Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

μποτες μπαλλετου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος antonis3101, στις 10 Ιουλίου 2008.

Tags:
  1. antonis3101

    antonis3101 New Member

    υπαρχει καμμια με εμπειρια στις μποτες μπαλλετου? που μπορω να τις βρω στο εσωτερικο?
     
  2. extreme32

    extreme32 Regular Member

    γιατι οποτε βλεπει τον antonis τον καλοσοριζει?



    χμμμμ
     
    Last edited: 10 Ιουλίου 2008
  3. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Μαλλον το ρομποτακι του Kωνσταντινου δεν ειναι εντελως εκπεδευμενο ακομη...
     
  4. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    αυτός ο Ricardo με φοβίζει ώρες-ώρες. για τις μπότες δεν ξέρω.λογικά σε sex or fetish shops.
    πάντως μοιάζουν λιγουλάκι άβολες.

    εγω έκανα μπαλέτο για λίγο στα μικράτα μου. απο κει μου έμεινε και το σώμα βέβαια:mdrmed:
     
  5. antonis3101

    antonis3101 New Member

    δεν ξερω αν ειναι αβολες.παντως οταν τις βλεπω παθαινω κατι....
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    για τις μπότες μπαλέτου θα μιλήσουμε καθόλου ;  
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Λοιπον, καταλαβαινω τι ακριβως αναζητας, θα προσπαθησω να βοηθησω οσο μπορω.
    Κατ' αρχην στην Ελλαδα τις συγκεκριμμενες μποττες εχω την αισθηση πως μονο αν τις παραγγειλεις θα τις βρεις.
    Εχω ξαναγραψει για το μαγαζι "Τοξοτης" στην οδο Ναυαρχου Βοτση 64 στα Κατω Πατησια ομως, θα πρεπει να πας εκει, να τις παραγγειλεις, να σου παρουν μετρα για το νουμερο και για το ποσο ψηλες τις θελεις, και να σου βγαλουν τροπον τινα την ψυχη μεχρι να τις παραλαβεις.
    Το πιο πιθανο ειναι να σου κοστισουν λιγο ακριβα αφου οπως καταλαβαινεις θα γινει ειδικη παραγγελια.
    Δεν ξερω αν τις θελεις ειδικα για εσενα ομως εντελως πληροφοριακα στο συγκεκριμμενο μαγαζι εχει γυναικεια (γοβες στιλετο, μποττες, ψηλοτακουνα) μεχρι νουμερο 48.
    Ισως αν πας να βρεις και αυτο που ψαχνεις χωρις να παραγγειλεις αν και το βλεπω λιγο δυσκολο.
    Υπηρχε και ενα αλλο μαγαζι, μικρο στην οδο Ζηνωνος αλλα δεν θυμαμαι καν το νουμερο γιατι εχω χρονια να παω.
     
    Last edited: 11 Ιουλίου 2008
  8. antonis3101

    antonis3101 New Member

    ευχαριστω πολυ μιρελλα.
     
  9. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Κανει κανεις μπαλετο με μποτες? Πρωτη φορα το ακουω. Θα ψαξω να βρω καμια φωτογραφια γιατι θα με φαει η περιεργια.
     
  10. extreme32

    extreme32 Regular Member

    οκ. Βρηκα ντοκουμεντο. Μπαλαρινα με μποτες βρωμικες την ωρα που ξεψυριζει τον σκλαβο της!!!!
     
  11. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor


    Και παλι αυθαδιαζεις!
    Και το ξαναγραφω οτι θα σε χαστουκισω!!
    Οχι με το χερι μου το ιερο αγαπη μου.
    Με ενα τηγανι tefal αντικολλητικο.
    Το μεγαλο μεγεθος!
     
  12. antonis3101

    antonis3101 New Member

    χαχαχα μιρελλα.....