Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

μόνο ********

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος ἀστράρχη, στις 21 Ιουλίου 2016.

  1. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

  2. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

  3. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

  4. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

  5. AlexanderV

    AlexanderV Contributor








    Δυσκολεύομαι να αντιληφθώ αν απεικονίζεσαι εσύ στις φωτογραφίες ή αν είναι γενικού ενδιαφέροντος... (?)
     
  6. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

      *+'+*+****,,*+*

    Όχι δεν απεικονίζομαι εγώ με την άποψη του οτι δεν είμαι εγώ, ή η φωτογραφία δική μου . Ωστόσο είμαι " εγώ " και πάντα όλες μου οι φωτό που διαλέγω είναι για να περιγράψουν εμένα και μόνο, το μέσα μου, τις καύλες μου την αισθητική μου και πάντα διαλέγω φωτό που θα μπορούσαν να ειμαι εγώ ειτε σαν στήσιμο, σαν κατάσταση η σαν μοντελο.

    Μου είναι δύσκολο να την " νοιώσω " αλλιώς.

    Χαιρομαι να σε έχω στο νήμα, αν και σαν τις δικες σου φωτογραφίες με την εξαιρετική αισθητική στο νήμα "προσωπικες φωτογραφίες μελων" δεν συγκρίνονται αυτές που βαζεις από tumblr
     
  7. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Μάλλον διαλέγεις φωτογραφίες που ακριβώς όπως είπες "είσαι" εσύ, γι' αυτό και οδηγήθηκα σε αδιέξοδο!

    Σε ευχαριστώ για την υποδοχή. Κι εμένα μου αρέσει να ανεβάζω φωτογραφίες στο νήμα σου, διότι κατά καιρούς έχεις ανεβάσει ορισμένες που με έχουν εντυπωσιάσει.

    Σε ευχαριστώ επίσης για τα πολύ όμορφα λόγια σου. Δυστυχώς μόνο αισθητική έχω, διότι από γνώσεις φωτογραφίας... nada!
     
  8. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Προσωπικά αδιαφορώ. Η αισθητική είναι το φετίχ μου όχι η φωτογραφία σαν τεχνικη κτλ

      Καλή συνεχεια
     
  9. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

  10. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

  11. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

  12. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

       
    w h a t
    a m
    I
    *.*'+*+*+*+