Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

να το πω απορια!? δεν ξέρω!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Worrion, στις 22 Μαϊου 2009.

  1. Worrion

    Worrion Regular Member

    θέλω να μυραστώ κάτι μαζί σας, κ να μοθ πήτε κ εσείς την γνώμη σας! τον τελεφτέο καιρο νιόθω ότι με ανάβουν και οι cross κ γενηκα απο bi κ κατω. ποτέ δεν είχα την αχαληνοτη εροτικη ζωή αλλα πήγενω μόνο με γυναίκες. λέτε να φτέει οτι ειμαι φανταρος. εγώ πηστέβω ότι αν παώ με γυναίκα θα έρθω στη προτερεα κατασταση. αν κ με αναβοuν κ οι trans!
     
  2. Dolcett_Cabana

    Dolcett_Cabana Regular Member

    Αυτό που σου συμβαίνει είναι απλό: είσαι παθολογικά αναποφάσιστος!

    Αν δεν είσαι βύσμα, ο στρατός θα σε βοηθήσει πολύ σ' αυτό.
     
  3. Worrion

    Worrion Regular Member

    Απάντηση: να το πω απορια!? δεν ξέρω!

    δεν καταλαβα πωσ το εννοεις! τη σχεση εχει το βισμα με το αν τηα με βοηθησει?!
     
  4. Dolcett_Cabana

    Dolcett_Cabana Regular Member

    Αν εισαι βυσμα, θα λουφαρεις. Αν οχι, κ βιωσεις λιγο στρατιωτικη πειθαρχία, παίζει να σου θεραπευτεί η αναποφασιστικότητα.
     
  5. Worrion

    Worrion Regular Member

    Απάντηση: να το πω απορια!? δεν ξέρω!

    aaaaaa

    για πες μου κ αλλα!
     
    Last edited: 22 Μαϊου 2009
  6. s/m

    s/m Regular Member

    αμα εισαι σε κανενα βουνο με λιγους φανταρους,,μετα απο καποιο διαστημα θα σου αρεσουν μεχρι και τα προβατα....
     
  7. Worrion

    Worrion Regular Member

    Απάντηση: να το πω απορια!? δεν ξέρω!

    καπως έτσι το σκεφτομαι κ εγω!
     
  8. Emma

    Emma Contributor

    Worrion δεν είναι η πρώτη φορά που εκφράζεις παρόμοιες "ανησυχίες". Την τελευταία φορά που το έκανες δεν είχες καν πάει φαντάρος ακόμη. -> https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/t14258/

    Μήπως να σταματήσεις να προσπαθείς να βρεις δικαιολογίες και να απολαύσεις απλά αυτό που σου αρέσει, χωρίς ενοχές;  
     
  9. Worrion

    Worrion Regular Member

    Απάντηση: να το πω απορια!? δεν ξέρω!

    τι ενοχες εννοεις?!
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @Worrion:Ούτε η Ελένη Μενεγάκη τόσες απορίες..

    υ.γ Just enjoy,μην το σκέφτεσαι πολύ,κάνε αυτό που επιθυμείς πραγματικά,ναι; 
     
  11. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: να το πω απορια!? δεν ξέρω!

    Εγώ και στρατό που πήγανδε μου άρεσαν οι trans.Μήπως φταίει που ήμουν δόκιμος και όχι φαντάρος;

    Υ.γ.Τι ειδικότητα έχεις;
     
  12. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Όταν λέμε bi και κάτω" τι ακριβώς εννοούμε???