Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ξενοδοχειο για s/m παιχνιδια

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος pistols, στις 28 Αυγούστου 2006.

  1. pistols

    pistols Regular Member

    εχω ακουσει οτι υπαρχει στην περιοχη της αθηνας η του πειραια ξενοδοχειο το οποιο εχει μεσα στα δωματια του κλουβια και αλλα διαφορα αξεσουαρ για παιχνιδια s/m.αν ξερει κανεις κατι θα παρακαλουσα αν μπορει να με ενημερωσει.
    ευχαριστω εκ τον προτερον
     
  2. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Απάντηση: ξενοδοχειο για s/m παιχνιδια

    Εχει και καμερες με online συνδεση!
    Aν επιμενεις να σου πω ...αλλα μονο με την προυποθεση να μου πεις ποτε θα πας να κρατησω θεση για να δω το videaki (To'πε και ο Μακης)
    Y.Γ. Νομιζω οτι η θεση του thread αυτου δεν ειναι για BDSM Discussion...
    Ειμαι σιγουρη οτι θα το φροντισουν και παλι οι mods (παλι βρωμικη δουλεια...δεν φταιω εγω  )
     
    Last edited: 28 Αυγούστου 2006
  3. pistols

    pistols Regular Member

    Απάντηση: ξενοδοχειο για s/m παιχνιδια

    εχεις καποια αλλη ιδεα να παω με την φιλη μου και ν αμπορεσω να βρω τετοια αξεσουαρ?αν οχι θα το ρισκαρω να παω σε ενα τετοιο ξενοδοχειο ακομα και αν χρειαστη να φορεσω μασκα
     
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    αγαπητέ pistols έχει ήδη αναφερθεί τι παίζει με τα ξενοδοχεία ...

    προσωπικά συνιστώ το σπιτάκι σου που είναι και χώρος σου και νίωθεις και ασφάλεια και όσο αφορά τα "παιχνίδια" η φαντασία δεν βλάπτει αντιθέτως ^^
     
  5. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Φυσικά και υπάρχει, τώρα για το εάν είναι ή όχι ασφαλές, δεν είμαι η κατάλληλη να απαντήσω
     
  6. Ntyrse

    Ntyrse Regular Member

    Υπαρχει το ξενοδοχειο που ζηταται στην Αθηνα,για Πειραια δεν ξερω.Εχω παει παρα πολλες φορες και ειναι πραγματικα ξεχωριστο και κατα τη δικη μου κριση απολυτα ασφαλες. Δεν ξερω αν ειναι σκοπιμο να αναφερω στοιχεια δημοσια,να μην θεωρηθει και διαφημιση. Οποιος/α θελει με pm μπορω να τον/την κατατοπισω.
     
  7. Afentis28

    Afentis28 New Member

    Πάντως γενικότερα ας είμαστε προσεκτικοί στα δημόσια μέρη …. Πολλά μπορεί να γίνουν που δεν θα θέλαμε … και τα ξενοδοχεία δεν είναι ιδιωτικός χώρος
     
  8. pistols

    pistols Regular Member

    Απάντηση: ξενοδοχειο για s/m παιχνιδια

    καταλαβενω τις ανυσηχιες που εχετε ολοι και δεν ανφιβαλω οτι μπορει να εχετε και δικιο.αλλα αν ειναι αληθεια αυτο που ξερω οτι δηλαδη σε ενα τετοιο ξενοδοχειο σου δινουν την δυνατοτητα να χρησιμοποιησεις αξεσουαρ που πολλοι απο μας μονο σε φωτογραφια θα δουμε....νομιζω οτι αξιζει να ρισκαρεις.
     
  9. Uranoos

    Uranoos Regular Member

    Τιποτα δεν συγκρίνετε με prive χώρο... τα lobby των ξενοδοχείων μονο prive δεν ειναι..

    Οσο για τις καμερες να εχετε υπ'οψιν οτι δεν τις βάζουν πάντα οι ξενοδόχοι ή καποιοι υπάλληλοι τους αλλα και προηγούμενοι "ενοικιαστές"...
    μια μικρή ασύρματη κάμερα -σε μέγεθος αναπτήρα- δεν έχει κόστος
     
  10. Kits

    Kits Contributor

    Το μονο που δεν εχουν αυτα τα ξενοδοχεια ειναι σκηνοθετη... ολα τα αλλα τα εχουν (φωτα, καμερες, σκηνικα κτλ κτλ )!!!!
     
  11. Astarty

    Astarty Contributor

    Μετά από πολύ σκέψη και άμβλυνση της ηθικής μου αξίας, προσφέρομαι να σκηνοθετήσω το έργο "Sado games in Athens hotel. Vol. I"


    Μετά τιμής
    Αστάρτη

    Υ.Γ. Μια προσφορά του ιδρύματος Γ.Γ.Χ. (Γαμάτε Γιατί Χανόμαστε)
     
  12. gaby

    gaby Guest

    Με προσοχή για να μην πάρω κανέναν στο λαιμό μου, θα έλεγα ότι φυσικά και έχουν τον τρόπο να γνωρίζουν τί γίνεται στα δωμάτιά τους και όλα τα ΧΧΧ ξενοδοχεία υποθέτω και τα απειροελάχιστα Σαδομαζό που τυχόν υπάρχουν.

    Για λόγους ασφαλείας δικούς τους κατ αρχήν, ενδεχομένως για την πλάκα τους κατά δεύτερον.

    Η λογική λέει ότι δεν μπορούν να κάνουν τίποτα με τα στοιχεία που μαζεύουν γιατί μετά τελείωσαν, έκλεισαν, δε θα ξαναπατήσει κανείς εκεί πέρα.