Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

οργαζμος χωρίς χυσιμο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος hateme, στις 30 Ιανουαρίου 2012.

  1. hateme

    hateme Regular Member

    Αυτό το οπιο θέλω να ροτισω είναι εάν κάνει κακό λόγω της κατακρατησης του σπέρματος στον οργανισμό ενο έχει φτάσει στο σημείο π δεν ειπαρχει επιστροφή..
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ασφαλως και κανει κακο.
    Πονος η πρηξιμο καποιες φορες, ειναι η ενδειξη οτι η μη υπακοη στο καλεσμα της Φυσης τιμωρειται.
     
  3. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Νε, νε... Κάνυ πωλεί κακώ. Μυν τω αιπυχιρύσις μαι τείπωτα. Κηνδειναίβυς  
     
  4. Emiris

    Emiris Regular Member

       
    Παίθανα στο γαίλειο
     
  5. hateme

    hateme Regular Member

    καλά ε είσαι πολύ αστείος, και πρέπει να είσαι και πολύ έξυπνος επίσης..
     
  6. Prince

    Prince Purple Haze..

    Απάντηση: οργαζμος χωρίς χυσιμο

    Μου έχει τύχει πονάει πολυ και σου δίνει την ημιτελή εντύπωση
     
  7. happyhellcat

    happyhellcat Regular Member

    Απάντηση: οργαζμος χωρίς χυσιμο

    Μετά από έρευνα στο google κατέληξα στο συμπέρασμα πως το να έρχεται κάποιος σε οργασμό χωρίς εκσπερμάτιση λέγεται "παλίνδρομη εκσπερμάτιση" ή "retrograde ejaculation". Άλλοι λένε κάνει κακό, άλλοι όχι. Δεν έχω εντοπίσει αν αυτό ισχύει και στην περίπτωση που συζητάμε εδώ, ίσως είναι καλύτερα να ρωτήσεις ανδρολόγο/ουρολόγο. Πάντως το τι συμβαίνει με την παλίνδρομη κλπ μπορείς να το διαβάσεις άνετα σε άρθρα Online. Ρίξε μια ματιά εκεί.
     
  8. Sub Tolias

    Sub Tolias Regular Member

    Απάντηση: οργαζμος χωρίς χυσιμο

    θα συμφωνησω με την Happyhellcat...και εγω το εψαξα και δεν βρηκα κάτι.Πάντως ο πονος ειναι σιγουρος. ελπίζω να ειναι μονο αυτο
     
  9. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: οργαζμος χωρίς χυσιμο

    Νομίζω, εξαρτάται από τον οργασμό. Μου το έχουν κάνει, αλλά κι εγώ το κάνω πολλές φορές στον εαυτό μου ως φαντασίωση, χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα. Πάντως επειδή κι εγώ το προσέχω και δεν το ρισκάρω, όταν είναι έντονος, φροντίζω σε κάθε περίπτωση να εκτονώνομαι  wacky 
     
  10. ByronDeSade

    ByronDeSade Regular Member

    Απάντηση: οργαζμος χωρίς χυσιμο

    Μπορεί να ανατιναχτούν τα μπαλάκια σου και να χτυπήσουν όποιον βρίσκεται κοντά. Κάτι σαν ping pong στο διάστημα.
     
  11. PhoenixN

    PhoenixN New Member

    Απάντηση: οργαζμος χωρίς χυσιμο

    Το έχω ακούσει αυτό και αναρωτιέμαι πως μπορεί κάποιος να το καταφέρει αυτό... Πρέπει να θέλει τρομερή προσπάθεια.
     
  12. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: οργαζμος χωρίς χυσιμο

    Εξαρτάται... Υπάρχουν στιγμές που φτάνεις στο απροχώρητο. Κι αυτός ακριβώς είναι ο σκοπός της απαγόρευσης. Ο έλεγχός σου.