Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

οργασμός αυτός ο άγνωστος.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Guest76532, στις 12 Ιουλίου 2014.

  1. Κι όμως.. Υπάρχουμε κι εμείς που δεν έχουμε βιώσει ποτέ αυτό το 'πράγμα' που λέγεται οργασμός.. Έχω νιώσει απίστευτη ικανοποίηση τρώγοντας σοκολάτα.. Η πίνοντας κόκακόλα.. Έχω φτάσει σε σημείο να τρέμω από ηδονή κατά την επαφή με τον σύντροφο μου.. Ποτέ μα ποτέ όμως δεν βίωσα έναν οργασμό. Δεν μπορώ καν να φανταστώ πως είναι. Τι νιώθει μια γυναίκα σε οργασμό.. Δεν ξέρω τι φταίει ειλικρινά.. Ίσως το σκέφτομαι πολύ, ίσως δεν μπορώ (ανοργασμικη) ίσως δεν έτυχε..
    Ίσως η μια σοκολατένια βαφλα με παγωτό καταφέρει κάποια στιγμή χωρίς κόπο να με φτάσει στον πολυπόθητο οργασμό..  
     
  2. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    ...και μετά τι γίνεται με το τρέμουλο; Πως υποχωρεί;
     
  3. Inexperienced

    Inexperienced Regular Member

    Ούτε μόνη σου έχεις φτάσει σε οργασμό ποτέ;
     
  4. Uther

    Uther Contributor

    Tα ειπαμε ξανα...
    magic wand....
     
  5. Uther

    Uther Contributor

  6. Dhm

    Dhm Premium Member

    Μηπως εχεις...αλλα το φανταζεσαι καπως διαφορετικα εσυ?
     
    Last edited: 12 Ιουλίου 2014
  7. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    Μηπως δεν εχεις κολπικο και πρέπει να εκπαιδευσεις το χερακι σου ή καποιος αλλος την γλωσσιτσα του?
     
  8. Noardos

    Noardos Regular Member

    To καλύτερο του είδους : Hitachi magic wand
    http://www.amazon.com/Hitachi-Original-Personal-Massager-Bachterial/dp/B00LFW96QQ/ref=sr_1_7?ie=UTF8&qid=1405168895&sr=8-7&keywords=hitachi magic wand

    Προσοχή όχι από ebay, κυκλοφορούν πολλές αντιγραφές.
     
  9. Noardos

    Noardos Regular Member

    Αν είσαι με τον ίδιο παρτενέρ περισσότερο των 6 μηνών...
    Αν είχες περισσότερους από 2 παρτενέρ για περισσότερο των 6 μηνών...
    και δεν έχεις φτάσει σε οργασμό, κάνε το δώρο στον εαυτό σου και πήγαινε μια βόλτα από έναν ψυχολόγο.
    Όσο το αφήνεις, τόσο πιο δύσκολα θα το αντιμετωπίσεις στο μέλλον.
    Μην το υποτιμάς ή το θεωρείς αμελητέας σημασίας, δεν είναι.
     
  10. Το τρέμουλο υποχωρεί όταν σταματήσω τον σύντροφο μου από ότι κάνει γιατί νιώθω ότι θα ουρησω αν συνεχίσει.
     
  11. Δεν έχω φτάσει ποτέ σε οργασμό.ούτε μόνη και θεωρώ ότι μάλλον είναι ψυχολογικο το θέμα. Εκεί έχω καταλήξει.
     
  12. Δεν έχω γενικά!