Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

οργασμός αυτός ο άγνωστος.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Guest76532, στις 12 Ιουλίου 2014.

  1. iriniquest

    iriniquest New Member

    διαβασα καπου οτι λες οτι σε πιανει τρεμουλο. οταν λεσ τρεμουλο, υπαρχουν και σπασμοι? οι σπασμοι σημαινουν οργασμο, αρα αν αυτο συμβαινει, ολοκληρωνεις. απο εκει και υστερα υπαρχει το ενδεχομενο να μη βιωνεις εγκεφαλικα αυτο που το σωμα σου βιωνει, οποτε μιλαμε για καποιο μπλοκαρισμα, ψυχολογικο. εκει λοιπον ερχεται ενας ειδηκος στα ψυχοσεξουαλικα, και δουλευετε μαζι για να βρειτε πως μπορει να γινει. μπορεις στο ψθχολογο να πασ ειτε μονη σου, ειτε μαζι με το συντροφο σου, αν και γενικα επειδη δικο σου θεμα ειναι, καλυτερα θα ηταν να πας μονη σου. τωρα αν θα τα καταφερεις η οχι, ο χρονος θα δειξει, παντως στο ευχομαι..
     
  2. libra

    libra Regular Member

    Ισως να σκεφτεις πως φταιει ο συντροφος; Γιατι σωνει κ καλα να φταις εσυ;
     
  3. Δεν φταίει ο σύντροφος Όχι . Είναι ψυχολογικό δικό μου το θέμα .
     
  4. dreams

    dreams Regular Member

    Εισαι σιγουρη?
    Πηγες σε γιατρο?
     
  5. ας μου εξηγήσει κάποιος με ποιο τρόπο μπορεί να φταίει ο σύντροφος*, παρακαλώ

    *σε οποιαδήποτε περίπτωση, εννοώ, όχι απαραίτητα στης σοκολάτας
     
  6. dreams

    dreams Regular Member

    Σιγουρα δεν φταίει ο σύντροφος.

    Το ερωτημα αναφεροταν στο ψυχολογικό
     
  7. lexy

    lexy .ti.va.

    ...καποιος πρέπει να φταίει πάντως, ε;


    Για να δούμε...λίγο ακόμα  
     
  8. libra

    libra Regular Member

    Ολοι οι ανδρες που εχεις γνωρισει ξερουν να κανουν ερωτα ή πηδανε σαν τα κατσικια κ νομιζουν οτι σαν αυτους κανεις στον κοσμο;
     
  9. libra

    libra Regular Member

    Τοτε αφου εχεις καταλαβει ποιος ή τι φταιει πηγαινε σ εναν ειδικο.
    Εδω τι να πουμε; Εγω τουλαχιστον απο ψυχολογια ασχετη εντελως!
     
  10. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Μήπως λεω μήπως αυτό το αίσθημα οτι θα ουρησεις είναι το λεγόμενο squirt ! Μήπως να μην το κόψεις στην μέση και γιαυτό μένεις στο τρέμουλο !
    Μήπως πάει να ξεκινήσει και εσυ απο αναστολές - ντροπες κλπ το σταματας !
    Για μενα άφησε το να συμβεί εστο μια φορά και θα καταλάβεις την διάφορα απο ούρηση και squirt !!!
    Αν είναι το θέμα αναστολές λόγο συντρόφου απλός άλλαξε τον !
     
  11. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

     
  12. François Frédéric

    François Frédéric Regular Member

    Αυτο ακριβως ηθελα να γραψω και εγω, η αισθηση για ουρηση , ερχεται συνηθως πριν το σκουιτ. Ας κατουρησεις, σιγα το πραγμα.

    Στα ταξιδια μου, μια γυναικα ειχε ακριβως το ιδιο αλλα δε το αφηνε ποτε μα ποτε να συμβει και ετσι δεν ειχε τελειωσει ποτε.

    Ενω για μενα ηταν ευλογημενη, για εκεινη καταραμενη.

    Ουρηστε ελευθερα Κυριες και Κυριοι, και αν ερθει τι ωραια που θα ειναι η ζωη σας μετα.

     

    ** ευκαιρια εψαχνα