Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

οργασμός αυτός ο άγνωστος.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Guest76532, στις 12 Ιουλίου 2014.

  1. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Βασικά θεωρώ πως είναι θέμα εκπεδευεις !
    Έχει τύχει να θελω να ούρησω αναμεσα σε 5 επάνωτα squirt !
    Θα πρέπει να εκπεδευτει και να ξεχωρίσει το ενα απο το άλλο !
    Αλλά αν δεν τα αφήσει ελεύθερα δεν θα το μαθει ποτε μάλλον  
     
  2. François Frédéric

    François Frédéric Regular Member

    θα ελεγα να παιδευτει οχι να εκπαιδευτει .
    Αλλα και εγω νομιζω απο την περιγραφη οτι ειναι προδρομος της γυναικεια εκσπερματισης
     
  3. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Να παιδευτει να εξερευνήσει τον εαυτό της να δοκιμάσει μόνη της τι μπορεί να κανει κτλ κτλ κτλ  
     
  4. François Frédéric

    François Frédéric Regular Member

    Αν δεν κανω λαθος, το πρωτο σταδιο που προτεινει ενας σεξολογος σε αυτες τις καταστασεις ειναι να μαθει καποιος καλα τον εαυτο του.

    Ουρηστε και αυνανιστειτε ελευθερα Κυριοι και Κυριες  
     
  5. milgeo69

    milgeo69 Regular Member

    Τελικά τίποτε δεν είναι τυχαίο σ' αυτή τη ζωή.....  
     
  6. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor


    Τα αγαθά κόποις κτώνται !!! 
     
  7. rea..

    rea.. Contributor

    Συμφωνώ!
    Κάποιος μου είχε πει κάποτε ότι κανονικά δεν πρέπει να λέμε "έχω οργασμό", αλλά "ΚΑΝΩ οργασμό". Όσο περνάνε τα χρόνια τόσο περισσότερο καταλαβαίνω την αξία της διαφοράς.
     
  8. Morfonios

    Morfonios When i want your opinion then i' ll remove the gag

    Μα τπτ ομως, οπως και η αγαμια  
     
  9. espimain

    espimain Contributor

    Η γυναίκα ολοκληρώνεται ερωτικά όταν είναι σε θέση ν΄ αναλάβει την ευθύνη των οργασμών της.
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ναι, κατά τ' άλλα, ο ψυχολογικός παράγοντας παίζει σημαντικό ρόλο και η συναισθηματική εμπλοκή με τον εκάστοτε παρτενέρ.
     
  11. libra

    libra Regular Member

    Προσωπικα την αγαμια τη βρισκω χειροτερη
     
  12. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Σαν - και καλά - άντρας που διανοούμαι να "μιλήσω" για τον γυναικείο οργασμό, πάρτε με - για πολλοστή φορά - με τα "μανταλάκια".
    Αφού ότι γράφω, δεν θα μπορούσε παρά να είναι υπόθεση.

    - Αξιολογείς αν ο/η ερωτικός/η παρτενέρ, σου κάνει δεόντως "κούκου" ( σωματικά, εγκεφαλικά ή και τα δυο μαζί ).
    Τι θα σήμαινε "κούκου", πάνω κάτω έχει ήδη εκτεθεί/αναλυθεί.

    - Βάζεις στην άκρη τα όποια σκαλώματα/ενοχές/"κοινωνικά πρέπει" αναφορικά με την υφή/φύση των σεξουαλικών σου επιθυμιών ( προϋποθέτει να έχεις ήδη καλή γνώση του εαυτού σου και να τον έχεις αποδεχτεί ).

    - Επικοινωνία, επικοινωνία, επικοινωνία. Τουτέστιν, ανοίγεσαι στον/στην σεξουαλικό/η σου παρτενέρ σε σημείο που να νιώθεις μαζί του/της άνετα.
    Και σίγουρα μέχρι να μην έχεις το παραμικρό άγχος, για το αν θα σε κατακρίνει για τα όποια θέλω σου. Καίριο σημείο, τα θέλω σας να ταιριάζουν/να έχει διάθεση για πειραματισμό ( αν κάποια θέλω σου, δεν θα του/της είχαν περάσει ποτέ απ' την καρκάλα και για σένα θα ήταν σημαντικά ).

    - Δεν δίνεις ιδιαίτερη βάση σε όσα περί οργασμού θα διάβαζες/άκουγες από διάφορες πηγές.
    1ον, γιατί μάλλον δεν θα έφταναν όλες στον οργασμό με τον ίδιο τρόπο. 2ον, γιατί "παίζει" κάποιες ή να ντρεπόντουσαν να παραδεχθούν, ότι και για κείνες θα ήταν ψιλό άγνωστος, άρα "φουμαριάζουν" ή ακόμη χειρότερο, γιατί θα ήθελαν για χ,ψ,ω λόγους να σε "τιγκάρουν".

    Αν τα τέσσερα προαναφερόμενα θα υπήρχαν κι ακόμη εκείνο το "μυστήριο" που θα λεγόταν οργασμός, θεωρείς ότι δεν λέει να σ' επισκεφτεί.
    Τότε μόνο σκέφτεσαι την επίσκεψη σε κάποιον ειδικό.

    * Η χρήση του δεύτερου ενικού είναι σχήμα λόγου.
     
    Last edited: 14 Σεπτεμβρίου 2017