Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ο φιλος μου ειναι bi και δεν μου το λεει?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος venus in scorpio, στις 27 Ιανουαρίου 2018.

  1. aa4fslv

    aa4fslv New Member

    Απορώ πως τίθεται η ερώτηση, αφού απαντάς η ίδια: " Ένας STRAIGHT άντρας......" Αν είναι όπως λες δεν θα κάνει κάτι. Αν κάνει, απλά δεν είναι straight.
     
  2. espimain

    espimain Contributor

    Έ δεν θα τον έλεγα και straight.  
     
  3. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Straight είναι όποιος δε κάνει τίποτα απολύτως με το ίδιο φύλο ή όποιος κάνει αλλά απλώς για φάση καμιά φορά και όλες του οι σχέσεις είναι straight;
    Δηλαδή παίζει ρόλο η νοοτροπία μόνο ή και το σαρκικό μαζί;
     
  4. @vussinada

    straight είναι όποιος ΔΕΝ νιώθει έλξη (συναισθηματική/σεξουαλική) για άτομα του ίδιου φύλου.
     
  5. Παλιό αλλά καλό:
    Άντρας είναι αυτός που τον έχει φάει τουλάχιστον 5 φορές και δεν του αρέσει     
     
  6. Όχι...Ούτε κατ' εξακολούθησιν, ούτε στιγμιαία, ούτε γαλλικά, ούτε κοντινέταλ..
     
  7. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Ευχαριστώ για την απάντηση @methodrone

    Επίσης όταν ένα άτομο έχει φαντασιώσεις με το ίδιο φύλο αλλά δε τον ελκύει να κάνει τίποτε στη πράξη,είναι bi κι αυτό;
     
  8. -Volt-

    -Volt- Contributor

    κοντινεντάλ πρωινό τρώμε και σπίτι μας, άμα είναι για αγγλικό να το συζητήσουμε    

    St8 είμαι εγώ και δεν εννοώ μάτσο και άλλες τέτοιες ανοησίες, άλλο το ένα κι άλλο το άλλο. Δε νιώθω καμιά έλξη για άτομα του ίδιου φύλου και ούτε στα καλά καθούμενα θα άρχιζα να φιλάω τους διπλανούς μου με οποιοδήποτε τρόπο. Ωστόσο, αυτό δεν καταρρίπτει την ιδέα ο οποιοσδήποτε str8 να έχει σκεφτεί το bi στα πλαίσια του ομαδικού και που πάντα καταλήγει τελικά να απορρίψει. Κι ας μη συγχέουμε την ανάγκη για τρυφερότητα ακόμη κι από άτομα του ιδίου φύλου.
     
  9. tithon

    tithon Contributor

    εξώφυλλο.
     
  10. Penthesilia

    Penthesilia New Member

    Δεν καταλαβαίνω που το προβλημα που ειναι bi. Σε ενοχλεί που μπορει να ειχε παλιοτερα σχεση με αντρα ή θα σε ενοχλούσε να σε απατήσει με αντρα ή μηπως σε ενοχλεί που δεν σου εχει απόλυτη εμπιστοσύνη;
     
  11. Άντρας είναι και αυτός που τον έχει φάει τουλάχιστον 5 φορές και του αρέσει.
     
  12. Αν κατάλαβες μίλησα για ανέκδοτο....